ceston

Guz po lewej stronie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ceston    35

Witam może ktoś z was spotkał się z czymś takim. Krowa wycieliła się w listopadzie inseminowana koniec stycznia. Zauważyłem dzisiaj ze po lewej stronie ma guz i niewiem za bardzo co to. Ciele zdrowe krowa także je, pije i doi normalnie.

IMG_20190222_193024.jpg

received_2129990833748928.jpeg

Edytowano przez ceston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Zamiast zakładać temat powinieneś zadzwonić do weterynarza


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceston    35

Dopiero to zauważyłem weterynarz po nocy nie przyjedzie. Forum od czegoś też jest. Nie madruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceston    35

No ale co to za rada. Sam wiem że po weterynarza trzeba ale myślisz że po nocy mi przyjedzie? Mogę się przecież w między czasie spytać może ktoś miał podobny przypadek. Od tego jest to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jest miękkie , czy twarde ? Po nacisku takie bardziej jak ciasto czy zupełnie twarde ? A nie sorry . Dopiero doczytałem . Nie było pytania .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Po prostu było tu wiele podobnych tematów gdzie rolnicy zwlekali z wezwaniem lekarza i pytali innych. Opcji jest wiele i tylko po badaniach można napisać więcej. Krowa przez noc nie padnie wiec spokojnie. Napisz co powie wet


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

dziś to wyszlo ? obserwuj ,czy sie nie wzdyma i rano dzwoń faktycznie do wet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceston    35
12 minut temu, zetorki12 napisał:

To jest miękkie , czy twarde ? Po nacisku takie bardziej jak ciasto czy zupełnie twarde ? A nie sorry . Dopiero doczytałem . Nie było pytania .

Jak ciasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceston    35

 

Dnia 23.02.2019 o 16:25, wierzbicka17 napisał:

takie coś było gdy pobodły się i potem wytworzył się stan ropny i pękło

Strzał w dziesiątke. Możliwe że przy ścieleniu się ukłuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Czarox
      Witam nie znalazłem podobnego tematu wiec zakładam nowy jeśli jest owy prosze o połączenie otóż wczoraj uslyszałem jakies dziwne pukanie w lewej zwolnicy w zetorze 7211 cos tak jakby chrobotało dodam ze gdy ciagnik sie podlewaruje i podniesie lewe koło i włączy bieg to nic nie puka ale gdy np ciagnik jedzie sam stuka ale nie mocno jak sie zapnie np beczkowóz czy rozrzutnik stukanie sie nasila pod wiekszym obciązeniem bardziej chrobocze co to moze byc prosze o pomoc i z góry dziekuje za odpowiedzi
    • Przez ZETOR10540Marek
      Witam kolegów. Mam problem z zetorem 10540. Stuka mi coś z lewej strony z tyłu tak jakby uszkodziło się łożysko w zwolnicy. Niestety rozpołowiłem zwojnice i wszystko jest w idealnym stanie. Wymontowałem przystawkę od przedniego napędu okazało się żę uszkodziło koła zębate + koło zębate w skrzyni biegów. Kolejnym etapem było rozpołowienie skrzyni i wymiana tego koła zębatego jak i regeneracja przystawki. Wszystko się uspokoiło lecz gdy dzisiaj jechalem bylo dziwne stukanie bez przedniego napedu z tej samej strony. po chwili wszystko ustalo. Kolejna objawa jest taka ze słabo opuszcza podnośnik a podnosi normalnie. i słabo przerzuca pół biegi. koledzy co radzicie mi zrobic w takiej sytuacji??? Dodam jeszcze ze satelity w moście sa ok.
    • Przez adamwojtczak
      5 razy miga kontrolka pomarańczowa taki trybik w instr. obsługi pisze błąd czujnika ciśnienia sprzęgła jest taki czujnik w tym ciągniku ?
    • Przez alan1604
      Witam, mam problem z bizonem, pękła nam ostatnio pochwa lewego koła i na półosi się tylko trzymało, więc chcieliśmy ją wymienić ale po odkręceniu wszystkich śrub i wszystko co by ją trzymało nie potrafiliśmy jej ściągnąć na różne sposoby, więc poskręcaliśmy taj jak było a pochwę zespawaliśmy ale znowu pękła i teraz jest problem bo mamy drugą ale nie mamy jak zdemontować tam tej starej bo zejść nie chce ???? Piszcie jak wy zdemontowaliście bo kosić nie można
    • Przez Nikita_Bennet
      Witam ponownie.
      Dopiero co przyszły świece żarowe i miałem się do tego brać ale najpierw chcieliśmy coś z pszenicy zasiać. Skończyliśmy sianie kawałka (jesteśmy w połowie) ale już zjeżdżając z pola (4km) było słychać tak jakby stukanie między silnikiem a skrzynią biegów. Słychać po obu stronach ciągnika, bardziej metalicznie po prawej tam gdzie jest ten element/obudowa w który wchodzi dźwignia załączania przedniego napędu. Najgorsze że ostatnio musieliśmy kończyć talerzowanie MTZ952 a nie Zetorkiem 10145 bo tam padł mi alternator. Wyszło wtedy że trochę słabo napęd w MTZcie ciągnie ale człowiek pomyślał że pewnie tarczki trza dociągnąć.
      Co może być?
      Ogólnie na jutro plan jest taki aby spuścić olej ze skrzyni i zobaczyć czy nie ma opiłków lub śmieci, spróbować przez otwór z lewej strony, ten od smarowania sprzęgła zobaczyć czy coś nie walnęło przy sprzęgle choć tam niewiele widać, zwalić prawe koło i zdjąć tą przystawkę od napędu, sprawdzić czy tarczki są dokręcone bo to i tak muszę zrobić.
      Jakieś inne sugestie??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj