Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
alan1604

Demontaż lewej pochwy półosi (problemy ze ściągnięciem) PILNE!!!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
alan1604    0

Witam, mam problem z bizonem, pękła nam ostatnio pochwa lewego koła i na półosi się tylko trzymało, więc chcieliśmy ją wymienić ale po odkręceniu wszystkich śrub i wszystko co by ją trzymało nie potrafiliśmy jej ściągnąć na różne sposoby, więc poskręcaliśmy taj jak było a pochwę zespawaliśmy ale znowu pękła i teraz jest problem bo mamy drugą ale nie mamy jak zdemontować tam tej starej bo zejść nie chce ???? Piszcie jak wy zdemontowaliście bo kosić nie można :/

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez slawus
      Czeka mnie remont silnika w Bizonie, czy ktoś ma namiary na dobrego i sprawdzonego fachowca z woj. mazowieckiego, no i może zna ktoś orientacyjną cenę tego "zabiegu" bo może lepiej kupić drugi silnik np. po remoncie. Z góry wielkie dzięki.
    • Przez franec
      Witam
      Co sądzicie o DF Agrofarma 410 - 85 KM.
      Niedawno miałem okazję przejechać się Agrofarmem 420 (99 KM)w porównaniu z NH o podobnej mocy znacznie lepiej mi się podobał, ale dla mnie jest to za duży ciągnik- potrzebuję takiego ok 85 KM. Dodam że za tego DF 99 KM z szerokimi oponami, szklanym dachem, klimatyzacją i ulepszonym tylnym mostem(nie wiem na czym miało by to polegać ale dealer tak twierdził, skrzynia mechaniczna z reversem cena ok 140 tys netto.
      Jeżeli macie jakieś doświadczenie z DF 410 to napiszcie (najbardziej interesuje mnie jego ewentualna awaryjność i ilość paliwa jaką może spalić.
      A może coś z SAME lub Lambo (w niższej cenie ) 85-90 KM?

Mam jeszcze pytanie z nieco innej beczki dotyczące PROW-u. Ile mam czasu na zakup maszyn od momentu podpisania umowy z agencją? słyszałem że 2 lata + rok jeśli bierze się w dwóch pulach- czy jest to prawda?
    • Przez eugene
      mam problem popekany pas glowny ( chyba to glowny ) ten co zalancza ta wajcha po prawej cala maszynownie musze go wymienic ale nie widze tam zadnego napinacza widz ze trzeba zdjac kolo napdzajace sieczkarnie ale jak dalej czy te kolo sie rozpadnie na dwie czesci jakdkrce sruby trzmjce kolo od npedu siezkarn czymoze przy silniku to druge kolo sie rozkreca zagladam ale nic nie przychodzi do glowy widcznosc slaba ten pas t taki jak pasjezdne 45x248bodajze jesli ktos wieproszeo pomc zgory dziekuje
    • Przez Reko232
      Witam.
      Planuje zakupić byczki w wadze ok 80-100 kg do hodowli do dużej wagi zastanawiam się nad rasą lm czy sm.
      Planuje kupić w firmach załączonych w linkach;

http://rogofarm.pl/strona_glowna.html
      http://olx.pl/oferta/byczki-cielaki-simental-limuze-angus-blue-belg-charolais-i-jalowki-CID757-ID5RXIl.html#b621f9efa2;promoted
      proszę o opinie na ich temat.
      A może zna ktoś kogoś innego godnego polecenia??? 

jestem z mazowieckiego

• Przez maciejrol
      Witam.

Jestem uzytkownikiem john deere 6630.

1. Przy zmianie kierunku rewersem wciskanie pedalu rozsprzeglania nie jest konieczne, natomiast zmiana polozenia rewersu moze odbyc sie momentalnie z jazdy w przed na jazde w tyl, czy najpierw napolozenie N, a nastepnie w przeciwna strone? Jak najlepiej uzytkowac skrzynie Power Quad plus?

2 Czy z powodu zdyt duzych wychelen przedniej osi tls moze dojsc do uszkodzenia?

3 Przy obrotach okolo 1600 slychac dziwny dzwiek w okolicy przyrzadow sterowniczych. Jakby syczenie czy szumienie.

Prosze o pomoc i informowanie o mankamentach john deere 6x30

Pozdrawiam