Skocz do zawartości
radzikus

100-120KM za 200tys brutto

Polecane posty

19Damian89    0

Ja mam a dokładnie to ojciec ma ok 30 h łąk i ok 30 h ziemi ornej razem jest ok 60 ;[ h 32 h to ziemia własna reszta dzierżawy i się zastanawiam nad 80-90 konnym :) a ty przy 20 h chcesz 115 konnego :) , to zawal od razu Fendta 936 vario i koniec :) a tak na serio to zastanów się nad Fendtem 309 vario lub coś z serii claas axion wtedy masz i komfort i będziesz spokojny o to ze przez minimum 10-15 latek nic ci nie wysiądzie i naprawdę nic powyżej 95 koni nie jest ci potrzebne nawet jeżeli ma chodzić na usługach.Taka jest moja opinia!!!! :)

po prostu on chce miec zapas mocy a nie za paere lat znow zmieniac ciagnik wiec lepiej cos wiekszego szybciej obrobi a ty na 60ha chcesz jako glowny ciagnik 90KM troche nie za maly kuzyn na ok.50ha wziol 125KM i mowi ze jest w sam raz i nawet jak zwiekszy areal to bedzie mial czym robic i nie bedzie sie musial meczyc ze nie zdarzy w terminach po robic pracy w polu

radzikus    0

Szczerze mówiąc to jeżeli miałbym taka możliwość to zapodałbym jeden około 110km a drugi 60-70km tak aby jeden był do ciężkich prac a drugi do lżejszych- niestety z premii dla młodego rolnika wystarczy tylko na jeden dlatego też muszę wypośrodkować na około 80-90km.

Może za kilka lat jak dobrze pójdzie kupię jakiegoś używanego Fendta jako ciągnik główny pod orkę.

Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to co o tym myśli ojciec: "A po co Ci, a na co- trzydziestka i 3p wystarczą na to co jest...." ;[

maniek20    71

odnowa tematu potrzebuje pomocy wyborze mam zakupić do 200tys bruto ciognika o mocy od 100 do 120km co doradzacie do orki transportu ogólnie jako głowny

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się