danielhaker

Rozmowy producentów wołowiny

Polecane posty

soltys48    19864
Dnia 25.02.2019 o 18:53, JarekBazydlo napisał:

miszczu wrócił co kupuje cielaki 150kg za 2300zł hahaha

nie było mnie jeden dzień a MISZCZU Jarek już nastukał 7 stron.............

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2536
1 minutę temu, soltys48 napisał:

nie było mnie jeden dzień a MISZCZU Jarek już nastukał 7 stron.............

poczytaj dokładnie kolego :) ja tylko nakrecalem ozborna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4486

Wchodząc na ten temat poczulem się jak bym szukał cielaka na Olx-kilka stron jednego handlarza i jedno i to samo tylko lokalizacja inna.....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
3 godziny temu, tomaszmab napisał:

No wiesz .. Zawsze jak się za coś brałem to musiałem najpierw przemyslec sprawę i policzyć czy wszystko warte zachodu . Dlatego to chyba nic złego że planuje i licze :) wazne że wiem co ile kosztuje . A sprzedalem już trochę bydła i koni 

Nitro honey?? Co to jest ??? Po polsku to nitromiód hehe

Aj kurna ebany słownik w telefonie ....

3 godziny temu, tomaszmab napisał:

No wiesz .. Zawsze jak się za coś brałem to musiałem najpierw przemyslec sprawę i policzyć czy wszystko warte zachodu . Dlatego to chyba nic złego że planuje i licze :) wazne że wiem co ile kosztuje . A sprzedalem już trochę bydła i koni 

Nitro honey?? Co to jest ??? Po polsku to nitromiód hehe

Aj kurna ebany słownik w telefonie ....

48 minut temu, Baks00 napisał:

Wchodząc na ten temat poczulem się jak bym szukał cielaka na Olx-kilka stron jednego handlarza i jedno i to samo tylko lokalizacja inna.....

Właśnie to przeżywam ... Inne zdjęcie inną miejscowość a k**wa numer stale ten sam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszwlkp    57

Pierwszego marca wchodzicie z azotem na pola? Bo po niedzieli ma się trochę popieprzyć pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19864
5 minut temu, lukaszwlkp napisał:

Pierwszego marca wchodzicie z azotem na pola? Bo po niedzieli ma się trochę popieprzyć pogoda

tak, obornik już się gotuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Rolnik7343 napisał:

Tak tak ;) tym też się nazrą i będą rosnąć ;) może słabiej a będą rosnąć ;)

2-3 letnie które ludzie sprzedają za grosze 

Lub po prostu takie które było w nieodpowiednim momencie zebrane i się np zagrzało 

nażrą się i będą rosły..., zagrzane siano... że spleśniałe czy już kiszonka?

 

Ja pierdu.. ty na serio to piszesz czy dla jaj się zgrywasz? O.o

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Taaa siano już takie że baloty same chodzą ;) zagrzanie chyli takie co nie pachnie już jak siano i się "kurzy" jak rozwalasz balota 

 

Jak brakuje żarcia to wolę się ratować tym co podałem niż sianokiszonka mi za uj wie ile ... Mimo może mniejszych przyrostów to i tak lepiej się na tym wyjdzie 

 

A jak już wspomniałeś o sianie nadpsutym to wtedy angusa ;) ta rasa jest jak śmietnik ... Prawie wszystko w niego wrzucisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja w sobotę będę siał 200 kg /ha salmagu na żyto na kiszonkę .. łącznie 4.5 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Karmiłem już sianem co było prasowane w deszczu i też zeżarly wszystko ... A było prasowane w deszcze bo ma.ostatnim hektarze zaczęło padać a nie będzie się jeździć co chwilę 20km do jednego hektara żeby suche zebrać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszwlkp    57
8 minut temu, tomaszmab napisał:

Ja w sobotę będę siał 200 kg /ha salmagu na żyto na kiszonkę .. łącznie 4.5 ha

Tylko 200, czy jeszcze coś dorzucisz jako druga dawka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, lukaszwlkp napisał:

Tylko 200, czy jeszcze coś dorzucisz jako druga dawka? 

Jak wybuja dobrze to nie będę dawał a jak słabo to dam na drugą że 100 kg . Niby w następnym tyg ma u mnie coś popadać to jak posieje w sobotę to mam nadzieję że go deszcz wsączy do gleby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszwlkp    57

Ja mam kawałek futter Nova 11 i resztę żyta i planuje dać w jednej dawce 250 kg/ha saletry. Mam nadzieję że wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn
16 godzin temu, JarekBazydlo napisał:

ja tylko nakrecalem ozborna

nakrecac to ty mozesz te marne filmiki nic wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2032

@Ozzborn  @JarekBazydło Czy wy myślicie że to wasze pisanie to jest zabawne ,śmieszne czy może merytoryczne w tym temacie Każde wasze pierdnięcie to jest 100 powiadomień które dostają obserwujący ten temat  Jest powiadomienie o nowym wpisie i otwierają z nadzieja że coś ciekawego przeczytają Wchodzą a tu wasze pierdolenie Proponuje założyć sobie konta na GG jeżeli nie macie i tam sie je...ać do woli  A swoją droga pasowałoby napisać wniosek do administratora o wasze zbanowanie i byłby spokój Jak dzieci, jak dzieci 

Ja za napisanie posta pod postem dostałem ostrzeżenie a wy za zakłócanie nic Dziwne 

Edytowano przez debrzyna
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, debrzyna napisał:

@Ozzborn  @JarekBazydło Czy wy myślicie że to wasze pisanie to jest zabawne ,śmieszne czy może merytoryczne w tym temacie Każde wasze pierdnięcie to jest 100 powiadomień które dostają obserwujący ten temat  Jest powiadomienie o nowym wpisie i otwierają z nadzieja że coś ciekawego przeczytają Wchodzą a tu wasze pierdolenie Proponuje założyć sobie konta na GG jeżeli nie macie i tam sie je...ać do woli  A swoją droga pasowałoby napisać wniosek do administratora o wasze zbanowanie i byłby spokój Jak dzieci, jak dzieci 

Sorry że pytam ten Pan w średnim wieku to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz2347
      Czy wie ktoś gdzie na necie można znaleźć arkusze z tej olimpiady z odpowiedziami????
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

      Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"
       
    • Przez ciszu
      Witam serdecznie,
       
      Zwracam się do Was z prośbą, ze względu na wysoką rozbieżność i dezinformacje co do śladu wodnego dla wyprodukowania kg mięsa wołowego. 
      Proszę Was o potwierdzenie  czy prawdą jest, aby wytworzyć kg wołowiny należy zużyć w całym procesie produkcyjnym aż 21 829 razem (szara, niebieska, zielona)?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj