Kondzio342

Jaki kompresor max 3000 tys.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kondzio342    5
Witam koledzy pomozcie potrzebny kompresor urzywany w gospodarstwie. Agregat malarski od czasu do czasu czasami jakies kolo montarzownica zdjac czy cos przedmuchac. Co polecacie rozsadne i zeby popracowalo troszeczke????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

ja kupilem polski stary poczciwy 3jw60 trzy cylindrowy za 800zl z 500wlozylem w remont bije do 10atm duza butla tanie czesci i latwo dostepne moze ktos mnie skrytykuje ze malo wydajny ale na potrzeby gospodarstwa wystarczy do malowania dmuchania chlodnic i pneumat tez pociagnie


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Moje propozycje : takie minimum.

       https://allegro.pl/oferta/kompresor-sprezarka-dwutlokowa-200-l-wloska-7485325420

W przypadku intensywnego eksploatowania , przy wysokim cisnieniu ( dwustopniowa) :

    https://allegro.pl/oferta/azt-kompresor-tlokowy-fiac-ab-200-525-400-v-7779085592

Oczywiście nie posiadam wiedzy jakie będzie konkretne zapotrzebowanie urzadzeń współpracujacych.

Osobiście kupiłem w  cenie złomu pozostałości z kompresora 140l  , dokupiłem silnik+pompę V2090 otrzymując w ten sposób kompresor o wydajności rzecz. 680l/min za wydane ok1100zł.

Edytowano przez andrzej78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Szukaj używek około 200-300l na pompie Abac lub fini i będziesz zadowolony. Ja ze 2lata temu kupiłem A 1800 z fakturą 300l fini śmiga z dużym pneumatem aż miło jedno koło w ciężarowce na jednym zbiorniku odkrece.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzio342    5

bialy2005 napisał:

Szukaj używek około 200-300l na pompie Abac lub fini i będziesz zadowolony. Ja ze 2lata temu kupiłem A 1800 z fakturą 300l fini śmiga z dużym pneumatem aż miło jedno koło w ciężarowce na jednym zbiorniku odkrece.

A z tych dostepnych kolego co polecadz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzio342    5

bialy2005 napisał: Szukaj używek około 200-300l na pompie Abac lub fini i będziesz zadowolony. Ja ze 2lata temu kupiłem A 1800 z fakturą 300l fini śmiga z dużym pneumatem aż miło jedno koło w ciężarowce na jednym zbiorniku odkrece. Kolego ale ile masz cylindrów w swoim kompresorze? Jaki model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Mam jak pamiętam 270l lub 300l


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

kupiłem uzywke FINI 


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maniack1211
      Witam, mam pytanie, mam zbiornik na powietrze pod ciągnikiem, ze zbiornika idzie przewód ( rurka metalowa) do komresora ( wbudowanu orginalnie) kolo wlewu oleju do silnika ( ursus c-355) i mam pytanie czy ten kompresor pompuje cały czas CZY JAKOŚ SIE GO ZAŁAŃCZA I CZY TA BUTLA MA JKIŚ ZAWÓR ZE NP. PRZY ILUŚ ATM. WYPUSZCZA POWIETRZE CZY A JAKIEJ ZASADZIE JEST TO ROZWIAZANE, i jeszcze jedno . od butli idzie przewód do gniazda tam gdzie się wpina przyczepe ale po srdku jest rurka zagięta czy jak ten kawałek wytne i założe zwykły zbrojony wąż to wytrzyma, czy wystrzeli ten wąż.
       
       
       
       
      a tu link zdjecie poglądowe i to co ? jak ktoś wie to niech napisze : http://fotofotki.pl/pliki_img/pueqbq436tve94suqqf.jpg
    • Przez Danielson21
      Witam, jestem na zakupie kompresora do gospodarstwa. Będzie on miał do obsługi raszlownicę, klucz pneumatyczny, smarownicę pneumatyczną. Uważam że butla musi mieć około 150-200l. Mój budżet to około 3000zł.
    • Przez luki2104
      Witam planuje zakupy ma być to główny Ciągnik w gospodarstwie pracę jakie ma wykonywac to :
      Praca z ladowaczem (ładowanie obornika, ubijanie kukurydzy i sianokiszonki)
      Uprawa ziemi (głównie orka )
      Zależy mi żeby był to ciężki traktor, powierzchnia gospodarstwa to 35ha posiadam już 4 inne ciagniki
    • Przez napaleniec93
      Posiada ktos rozsiewacz lely 3000. Znalazłem na olx w dość atrakcyjnej cenie co jest zastanawiające. Może macie jakieś opinie
      https://www.olx.pl/i2/oferta/rozsiewacz-lely-3000-CID757-IDrND9P.html#:7d907d7b02
    • Przez Fugeo
      Cześć, mam ofertę na te dwa opryskiwacze, który z nich polecacie?
       
      BURY MAX 1000:
      mieszadła hydrauliczne rama z zaczepem do szybkiego agregowania wraz z kółkami zewnętrzny rozwadniacz środków chemicznych zbiornik do mycia rąk 15 l zbiornik czystej wody 100 l oświetlenie LED drogowe + oświetlenie robocze w postaci dwóch lamp halogenowych pompa AR 133 l/min 20 bar sterowanie elektryczne Combo 177 (5 sekcji) belka 15 m, składana i rozkładana hydraulicznie w systemie X niezaleznie (belka HX) rotacyjna dysza do płukania wałek WOM Cena netto: 35 000 tys
       
      KRUKOWIAK HEROS 1000:
      zbiornik na czystą wodę do płukania uładu zbiornik na wodę do mycia rąk stabilizacji belki hydrauliczna wymuszona pompa 151 l/min belka 15 m rozkładana hydraulicznie niezależnie, podnoszona hydraulicznie rozwadniacz boczny sterowanie elektryczne praca/przelew z regulacją ciśnienia głowice 5-pozycyjne z rozpylaczami szczelinowymi płuczka zbiornika głównego  
      Cena netto: 35 200 tys
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj