Polecane posty

adrian7211    2

Witam. 

Jest taki problem z ciągnikiem że nie ma mocy. Była zrobiona pompa wtryskowa i turbina i jest to samo co przed ale zauważyłem że jak odkręci się tą membrane od doładowania i spadnie z niej paliwo i się ją zakręci od nowa to przez jakieś 10 min jest dobrze a potem to samo. Co by to mogło być? Turbina nie daje takiego ciśnienia jak powinna czy jest może na duża dawka paliwa ustawiona? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

to albo za niskie ciśnienie i nie daje rady membrany popchnąć, albo nadal coś w pompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

więc tyle ma dawać, ale jeszcze sprawdz czy to przypadkiem nie jest wartosc przy jakiej się WG uchyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

wychodzi 1,17 bara przy 2200 obr. Tylko kolejna sprawa, jak ciśnienie nie uruchomi boostera na pompie to i pełnego doładowania nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian7211    2

No tak też. Bo ja przeliczyłem całość razem z tym po przecinku.   No właśnie też tak myślałem, i muszę sprawdzić to ciśnienie czy jest odpowiednie.. A jak by było dobre to ciśnienie to wina pompy ?? I normalnie do tego przewodu podłączyć zegar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin478    0

Witam podłącze się pod temat czy ktoś podpowie gdzie w 6140 jest zawór upustowy turbiny  ?Nie widzę go nigdzie z zewnątrz czy on jest zintegrowany w środku turbiny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. 
      Panowie chciałbym się dowiedzieć jakie objawy by były jak by był zapłon za próżny a jakie jak by był za wcześny. Bo ciągnik strasznie ciężko pali i właśnie myślę że jest coś z zapłonem. 
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Jest taki problem że ciągnik nie ma tak jak by siły. Na postoju wchodzi normalnie na obroty a już przy małym obciążeniu max 1500 złapie, nawet jak sie jedzie samym ciągnikiem to nie można go rozpędzić. Dodam że dopiero była robiona pompa wtryskowa i przed naprawą było to samo. Co może być nie tak?
    • Przez nokia01
      Witam wszystkich na forum. Mam problem i mam nadzieję że, mi w tym pomożecie. Zetor forterra  ma ciężko podczas prac z maszynami- brak mocy uciągu. Przebieg około 1700 mtg, nie kopci,zapala bez problemu.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj