Skocz do zawartości

marcin478

Members
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia marcin478

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

0

Reputacja

  1. Witam podłącze się pod temat czy ktoś podpowie gdzie w 6140 jest zawór upustowy turbiny ?Nie widzę go nigdzie z zewnątrz czy on jest zintegrowany w środku turbiny ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v