Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

W tym roku termin był przedłużony do 31 maja. Z tym że wnioski można było składać jeszcze do 25 czerwca ale płatności będą potrącone za każdy dzień zwłoki o 1%. Thomas pisał o tym...

Dnia 24.06.2019 o 09:26, Thomas2135 napisał:

Właśnie podmieniłem i wysłałem na nowo wniosek.

Czyli niewesoło. ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli w czerwcu był drugi wniosek a nie w połowie lipca. Wszystko się wyjaśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No, ale pani z BP mu narobiła normalnie...a  gdy mu ktoś mówił że będzie miał potrącone procenty to go wyśmiał publicznie. Thomas przeproś Pana. :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Muszę przeprosić, bo wprowdziłem  w błąd z datą. Wniosek składałem 25 maja a wycofałem i złożyłem 24 czerwca. Na potwierdzeniu za pierwszym razem było Cel dokumentu-Wniosek a za drugim razem Cel dokumentu-Zmiana wniosku. Wydrukuj sobie kolego to potwierdzenie. Przepraszam jeszcze raz za wprowadzenie w błąd z datą.

@soltys48 Lem i Łorawiok ma nowe konto.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki995    88

Zaraz zaraz. Jak robicie poprawki we wniosku to poprzedni wycofujecie? Ja w tym roku wysłałem 2 bo jeszcze udało mi się jednego cielaka zarejestrować i uznałem że warto byłoby go dodać bo jest jeszcze czas. I mam wysłane dwa wnioski z czego różnią się tym że ten drugi ma o jedną sztukę bydła więcej.  I oba mają status przyjęty.

Sugerowałem się tym: https://www.arimr.gov.pl/fileadmin/pliki/PB_2019/eWniosekPlus/najczesciej_zadawane_pytania_eWniosekPlus_2019_1.pdf

Cytat

13. Gdy wniosek zostanie wypełniony i wysłany w programie eWniosekPlus 15 marca 2019 r. czy będzie można jeszcze robić w nim jakieś zmiany. ODP: W aplikacji eWniosekPlus będzie można aktualizować dane we wniosku po jego wysłaniu do ARiMR. W celu aktualizacji danych we wniosku należy w zakładce NOWE/AKTUALIZACJA wybrać nowy wniosek, poprawić dane i wysłać ponownie wniosek, który będzie traktowany, jako Zmiana do wniosku. Terminy obowiązujące w kampanii 2019 zostały opisane pod adresem https://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/platnosci-bezposrednie/platnosci-bezposrednie-w-roku2019/termin-skladania-wniosku.html

 

Edytowano przez Luki995
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Thomas2135 napisał:

Muszę przeprosić, bo wprowdziłem  w błąd z datą. Wniosek składałem 25 maja a wycofałem i złożyłem 24 czerwca. Na potwierdzeniu za pierwszym razem było Cel dokumentu-Wniosek a za drugim razem Cel dokumentu-Zmiana wniosku. Wydrukuj sobie kolego to potwierdzenie. Przepraszam jeszcze raz za wprowadzenie w błąd z datą.

@soltys48 Lem i Łorawiok ma nowe konto.

Nowy wniosek złożony po wycofaniu wcześniejszego zawsze będzie miał statut zmiany a nie wniosku.  Byłem na szkoleniu i pamiętam tłumaczenia że  będzie można wycofać np sama zmianę a nie cały wniosek ale widzę że nic nie zmieniło od 2018 roku.  😢. Co do nowych kont, to chyba ma ich więcej. Co do tonu wypowiedzi to nie którzy lubią przenieść zabawę na AF-"Pan i Suka". Nie lepiej taka zabawę zastawić gdzie jej miejsce.🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cantstop    267

Czy jak miałem konfliktową działke zgłoszoną do dopłat to może być to przyczyną otrzymania w późniejszym terminie płatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79
15 minut temu, Luki995 napisał:

Zaraz zaraz. Jak robicie poprawki we wniosku to poprzedni wycofujecie? Ja w tym roku wysłałem 2 bo jeszcze udało mi się jednego cielaka zarejestrować i uznałem że warto byłoby go dodać bo jest jeszcze czas. I mam wysłane dwa wnioski z czego różnią się tym że ten drugi ma o jedną sztukę bydła więcej.  I oba mają status przyjęty.

Sugerowałem się tym: https://www.arimr.gov.pl/fileadmin/pliki/PB_2019/eWniosekPlus/najczesciej_zadawane_pytania_eWniosekPlus_2019_1.pdf

 

Nie można zwiększyć stanu zwierząt do płatności poprzez zmianę. W takim wypadku trzeba było najpierw złożyć zmianę w której usuwasz wszystkie sztuki z płatności czyli wycofujesz płatność zwierzęcą, a następnie robisz drugą zmianę gdzie wprowadzasz wszystkie sztuki od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeśli miałeś kontrolę krzyżowa, bo pewnie o takim przypadku piszesz. To może być tak jak napisałeś  ale nie musi. Kwestia czy rozbieżności zostały wyjaśnione czy czekają na wyjaśnienia. 

Posiadanie wielu nicków trzeba nazwać osobowością wieloraką (rozdwojenie jaźni) - przyczyny

Najczęściej przyczyną rozdwojenia jaźni są głębokie urazy z dzieciństwa (np. gwałt, wykorzystanie seksualne, maltretowanie, a także klęski żywiołowe). W pewnym momencie może dojść do zepchnięcia traumatycznych przeżyć w podświadomość, z których z czasem może powstać odrębna tożsamość. W ten sposób osobowość właściwa uwalnia się od dramatycznych wydarzeń i ma przestrzeń na normalne funkcjonowanie - tak, jakby zdarzenia te nigdy nie miały miejsca. W związku z tym osobowości wieloraka jest mechanizmem obronnym przed głęboko skrywaną w nieświadomości traumą, ucieczką psychiczną przed doznawanym lękiem.

 

Przejście od jednej osobowości do drugiej odbywa się zwykle nagle i następuje jako odpowiedź na bodźce, które przywołują traumatyczne wydarzenia, np. sytuację stresową . Sytuacja stresową może być pisanie postów na AF, lub odpowiadanie na posty.

Kto by pomyślał że pisanie i bycie na AF, składanie wniosków  może doprowadzic do choroby. 

 
Edytowano przez robert55555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki995    88

 

41 minut temu, piotrkrk25 napisał:

Nie można zwiększyć stanu zwierząt do płatności poprzez zmianę. W takim wypadku trzeba było najpierw złożyć zmianę w której usuwasz wszystkie sztuki z płatności czyli wycofujesz płatność zwierzęcą, a następnie robisz drugą zmianę gdzie wprowadzasz wszystkie sztuki od nowa.

Czyli w takim wypadku biorą pod uwagę poprzedni wniosek czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Thomas2135 napisał:

Muszę przeprosić, bo wprowdziłem  w błąd z datą. Wniosek składałem 25 maja a wycofałem i złożyłem 24 czerwca. Na potwierdzeniu za pierwszym razem było Cel dokumentu-Wniosek a za drugim razem Cel dokumentu-Zmiana wniosku. Wydrukuj sobie kolego to potwierdzenie.

Co ty mu pierdzielisz człowieku. Czy zwykła korekta, czy nowy wniosek po wycofaniu to zawsze widnieje zmiana wniosku. Stary wniosek wycofał i dla Agencji nie istnieje, a nowy po terminie i nie ważny

Ty @robert55555 masz jakiś żal, ze kolega xxxyyyzzz zwrócił się do mnie z prośbą o wypełnienie wniosku. Moja to wina, że wziąłeś od człowieka za dużo w 2018? i jeszcze pewnie spierdoliłeś robotę skoro nie chciał u ciebie robić... cyt."jak widzę, że przychodzi  biedna babcia to robię za free". Xxxyzzz musiał być strasznie bogaty. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355
1 godzinę temu, robert55555 napisał:

Nowy wniosek złożony po wycofaniu wcześniejszego zawsze będzie miał statut zmiany a nie wniosku.  Byłem na szkoleniu i pamiętam tłumaczenia że  będzie można wycofać np sama zmianę a nie cały wniosek ale widzę że nic nie zmieniło od 2018 roku.  😢. Co do nowych kont, to chyba ma ich więcej. Co do tonu wypowiedzi to nie którzy lubią przenieść zabawę na AF-"Pan i Suka". Nie lepiej taka zabawę zastawić gdzie jej miejsce.🤔

Napisałem Ci na priv odnośnie wycofania wniosku nowo utworzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@unomomento znany kiedyś pod nickiem @lem1991 @xxxyyyTo że ktoś zostawia wypełnianie wniosku na ostatnią chwilę i to wniosku bardzo dużego to nie moja winna.  Jaka masz frajdę zmieniać ciągle nick? Żadnej.

 

Edytowano przez robert55555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Olej go to psychol i tyle..... Szuka tu poklasku i zgrywal cwaniaka.... ma chłop problemy bo jest nikim w życiu prywatnym a chce udowodnić całemu światu że jest inaczej... 😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, robert55555 napisał:

@unomomento znany kiedyś pod nickiem @lem1991 @xxxyyyTo że ktoś zostawia wypełnianie wniosku na ostatnią chwilę i to wniosku bardzo dużego to nie moja winna.  Jaka masz frajdę zmieniać ciągle nick? Żadnej.

 

Kurla człowieku nie wiesz to nie gadaj. Moja to wina że jeden nawiedzony z nastu modków ma urojenia na moim punkcie. Zbanował mnie że jestem marko kolo i każdy kolejny ban był za multikonto. a Marko-kolo to to właśnie ten stary tryk ogarek mający w przeszłości kozulek2 i wiele innych.

 

Widać ze też był molestowany i ma traumę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak ci widzą tak cię piszą. Panowie spotkacie się obalcie parę flaszek jak trzeba dać sobie po mordzie to dajcie a nie mieszajcie AF do celów prywatnych.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 6.09.2019 o 20:55, ogarek napisał:

Witamy  ,witamy my tez byli na banicji i kiszka ...nie odwołana ...hehe 

wiec zrobili CI WYJĄTEK po starej znajomości  ...HEHE 

Nawet się przyznał. @yacenty można tak wybiórczo, czy są równi i równiejsi?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

 wariat rozumiem ale konfident??

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co go moderator wywali to znowu się pojawia i robi cyrk i zaczepki... Tera to już będzie bił wszystkich cienias jeden 😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

KOLEJNE😅

Słabo cię jebło w tym aucie? . Jak tylko się pojawię zaraz przypierdziela się sołtys i zgaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj