GRPakosz

Deutz Fahr Agrotron 6.05 czy Case 5140

Polecane posty

TheJanekTV    61

Znajomy posiada Case'a 5150. Silnik Cumminsa, bardzo oszcz臋dny, skrzynia z 4 p贸艂biegami. Ma go 3 rok i szczerze mo偶e go poleci膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bartek933    5395

O ile nie zar偶ni臋te to oba pochodz膮


Kupie obci膮偶niki przednie do zetora forterry聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sumek666    5084
9 minut temu, KrowieBieszczady napisa艂:

Te偶 ch臋tnie dowiem si臋 czego艣 odno艣nie Case ;)

W艂a艣nie mia艂em Ci臋 oznacza膰 馃槑


Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Vroobel    12

W Case tej serii g艂贸wnym problemem mo偶e by膰 hydraulika, szczeg贸lnie pompa hydrauliczna, wi臋c trzeba sprawdzi膰 czy wszystko dzia艂a i czy pompa nie wyje po odpaleniu i pod obci膮偶eniem.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sumek666    5084

Mia艂e艣 jakie艣 problemy z pompa? Te偶 czyta艂em cz臋sto info o tej hydraulice a w rozmowie z w艂a艣cicielami wychodzi艂o, 偶e nikt si臋 z tym nie spotka艂.聽


Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Vroobel    12

Ja mia艂em przeboje z podno艣nikiem, nie by艂o 偶adnych regulacji, podno艣nik bujal ca艂ym ciagnikiem mechanicy si臋 bali tego dotyka膰 dopiero sam si臋 za to wzi膮艂em serwisowka, toczenie redukcji bo calowe gwinty i mierzenie ci艣nie艅 i dopiero doszed艂em z tym wszystkim :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
poklm09    54

W case latwo sie ja sprawdza jak odpali sie silnik i skreci kolamina na maksa w lewo lub prawo ma wtedy obci膮偶enie.

Sprawdz czy polbiegi i biegi dobrze wchodz膮 bo tarczki moga byc wytarte聽

A tak ciagnik godny polecenia ciezki dobrze wywa偶ony聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Arek    218
Dnia 5.01.2019 o 09:10, sumek666 napisa艂:

Mia艂e艣 jakie艣 problemy z pompa? Te偶 czyta艂em cz臋sto info o tej hydraulice a w rozmowie z w艂a艣cicielami wychodzi艂o, 偶e nikt si臋 z tym nie spotka艂.聽

W okolicznej firmie us艂ugowej kupili takiego sprz臋ta i po ok roku jak zacz臋艂a im si臋 hydraulika sypa膰. A z hydraulik膮 chyba sporo chodzi艂 bo w kombajnie do warzyw.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

  • Podobna zawarto艣膰

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam si臋 do was z pro艣b膮 o wyt艂umaczenie r贸偶nic pomi臋dzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wygl膮daj膮 tak samo, a z tego co pami臋tam to seria T5 zaczyna艂a si臋 od 99KM. Prosz臋 o pomoc pozdrawiam .聽
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obs艂ugi i katalogu cz臋艣ci do case mx 135, sporo szuka艂em i nic darmowego nie znalaz艂em. Je偶eli nic nie znajd臋 b臋d臋 musia艂 co艣 kupi膰. Mo偶e jaki艣 dobry u偶ytkownik by udost臋pni艂 elektroniczna wersj臋 np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece ko艂a na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej si臋 nagrzeje. (cz臋艣ciej to wyst臋puje podczas cofania do ty艂u). Mo偶e kto艣 mia艂 podobny przypadek? Czy mo偶e by膰 to pompa na wyko艅czeniu?聽
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupi艂em ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego my艣l臋 ze posz艂y tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajduj膮 czy kto艣 mo偶e mi pom贸c? nie mam 偶adnej instrukcji kt贸ra by mi pomog艂a zlokalizowa膰 tarcze.
×
×
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj