danielhaker

Ceny cieląt 2019

Polecane posty

RadekGawryluk    184
17 minut temu, ThePerkins napisał:

To u nas wczoraj poszła jałoszeczka tyg za 500 zł, dobrze wzięte?

Hf czy jakiś mieszaniec?

Wiadomość z agroFakt.pl

PATr    399
23 minuty temu, ThePerkins napisał:

To u nas wczoraj poszła jałoszeczka tyg za 500 zł, dobrze wzięte?

Od 500 do 600 biorę za byczka 3-7dni,więc za jaloszkę to 200 powinno być więcej jeśli hf

rolnik200m    45

Gość ma do sprzedania 2 jałówki ładne 6 miesięczne mięsne. Cena za 2 to 4400zł ale spuścił mi na 4200. Może by opuścił na równe 4000zł bo zależy mu na sprzedaniu.

• Thanks 1

Gość łorawiok   
Gość łorawiok

@rolnik200m To ty żyjesz ? :o. Jak tam twoje petardy , wystrzelałeś wszystkie ?

pedro2    1217

.

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

Marmurek12    11
2 godziny temu, rolnik200m napisał:

Gość ma do sprzedania 2 jałówki ładne 6 miesięczne mięsne. Cena za 2 to 4400zł ale spuścił mi na 4200. Może by opuścił na równe 4000zł bo zależy mu na sprzedaniu.

A ile moga mieć mniej więcej wagi? 

wojtal24    494
z kolega wczoraj rozmawiałem to odsaski (nie wiem czy poprawnie napisalem) takie ok 300kg po 14 zl. za kg tylko mówił ze niezle szt

ZETOR TEAM

donweter1989    592

Mała literówka Ci się wkradła - odsadki (ale to szczegół) 

Cena jebutna, no chyba że te odsadki żółte karty mają i naprawdę konkret sztuki jako przyszłość czyjejś hodowli.

donweter1989    592

@Baks00 ja bym tyle nie dał, bo zajmuje się opasem i w życiu bym na tym nie zarobił sprzedając na rzeź, ale jak ktoś buduje stado i jest ostro napalony na kupno to może tyle zapłaci. Wątpliwe lecz w jakimś tam stopniu możliwe.

Baks00    358

Ktoś kto w tym siedzi to wie co, jak, i ile.Kiedyś oglądalem wywiad z aukcji i tam odsadki 100% szły niżej 14zł/kgNajdroższy poszedł chyba po 13,80.Tak samo jest ze zwykłymi cielakami-Napaleńcy walą cenny.....

• Like 1

mszk8    117

To była chyba akurat najtańsza aukcja w Janowie...

"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Baks00    358

Może i w Janowie nie pamiętam,a nie chciałem w blad wprowadzac.Ja sam zaluje ,bo miałem okazje na odsadki w tamtym roku ale to tez była nie mała inwestycja......

rolnik200m    45
3 godziny temu, Baks00 napisał:

A waga poza 200kg?

waga około 250kg

2 godziny temu, Azor07 napisał:

no one podobnym przedziale. Ładna nie powiem że nie ale cena.... Jak na mamke to jeszcze jeszcze ale na rzeź to by musiała kosztować z 2400zł

2 godziny temu, Marmurek12 napisał:

A ile moga mieć mniej więcej wagi? 

Tak jak napisałem wyżej około 250kg

staszek131415    3965
14 godzin temu, donweter1989 napisał:

Mała literówka Ci się wkradła - odsadki (ale to szczegół) 

Cena jebutna, no chyba że te odsadki żółte karty mają i naprawdę konkret sztuki jako przyszłość czyjejś hodowli.

Odsadki to po 10 zł chodzą takie 300 kg

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PRZMAS19821982
      Jakie stosujecie koncetraty i jakie polecacie firmy????
    • Przez tomek15h
      ARION 440 

1. Konstrukcja Specjalistyczna budowa w oparciu o samonosny element konsktrukcyjny. Stanowiacy jendoczesnie miske olejowa silnika. Zapewnia rozkład masy 50/50, mały promien skretu, co przekłada sie na doskonałe własciwosci uciagowe. Prostota obsługi, łatwy dostep do codziennych punktów konserwacji poprzez uchylane chłodnice czynia ciagnik uzytecznym i przyjaznym. 2. Silnik FPT poj. 4,5l., 4 cylindrowy o mocy maksymalnej 120 KM (wg ECE-R120), Stage IV, cała moc dostepna zawsze dla kazdego rodzaju prac, Intercooler, Common Rail, 4 zawory na cylinder, układ AdBlue, wentylator Visco, wysoki moment obrotowy dostepny od niskich obrotów silnika. 3. Przekładnia Liczba przełozen 16/16 z dobrym pokryciem w głównym zakresie roboczym. 4 biegi pod obciazeniem oraz 4 zakresy przełaczane elektronicznie, chłodzone olejem wielotarczowe sprzegło przekładni i WOM, przełaczanie zarzadzania miedzy polem a droga, automatyka zarzadzania blokady mechanizmu róznicowego tylnej osi oraz napedu na 4 koła. Predkosc maksymalna 40 km/h 4. WOM sterowanie elektrohydrauliczne, w tym wybór predkosci; właczniki na obu błotnikach kół tylnych, wolne koło czopu WOM - umozliwia swobodne obracanie reka. 5. Podnosnik tylny Elektroniczna regulacja podnosnika – funkcja bezpieczenstwa STOP, amortyzacja wstrzasów, szybkie opadanie, sterowanie z obydwu błotników. udzwig max. 5,750kg, udzwig poprzez cały zakres wg OECD 4,160kg. 6. Kabina 6 słupkowa z unikalna, wygieta tylna szyba, o bardzo dobrej widocznosci, regulowany podłokietnik, regulowana kolumna kierownicy w dwóch płaszczyznach wraz z deska rozdzielcza, samo-wyłaczajace sie kierunkowskazy, siedzenie instruktora, praktyczne schowki, wycieraczka tylnej szyby. -Os PROACTIV (OC) - Obrotowe błotniki 470mm - Zaczep transportowy automatyczny 44/38 - WOM 540/540ECO/1000 - Układ hydrauliczny pompa osiowo-tłoczkowa (LS) 110l/min - Klimatyzacja manualna - Siedzenie pneumatyczne Grammer - CIS komputer pokładowy z kolorowym wyswietlaczem - Hamulce pneumatyczne 2 obwodowe  - Włacznik akumulatora - Pamiec obrotów silnika i bieg uwrociowy  - Przekładnia bez biegów pełzajacych  - 40 km/h Standard - Czop WOM 1"3/8 6 wpustów  - Sterowanie zewnetrzne WOM  - 4 elektro-zawory  - Dzojstik ElectroPilot  - Wycieraczka tylnej szyby  - 2 lusterka szerokokatne  - Siedzenie pasazera  - Przygotowanie pod radio - 6T tylny podnosnik  - Dolne ramiona kat. 3  - 2 mechaniczne stabilizatory  - Ciegło górne hakowe kat.3/2  - Długie szyny zaczepu transportowego  - Dolny zaczep rolniczy  - Dodatkowe kule kat. 3/2  - Swiatła do jazdy po drogach + 2 swiatła robocze w masce  - W dachu kabiny reflektory robocze 2 z przodu + 2 z tyłu  - Zapalniczka bez popielniczki - 1 lewe swiatło ostrzegawcze  - 540/65 R38 opony standard / felgi stałe  - 440/65-R28 opony standard / felgi stałe  - Skrzynka narzedziowa - Alternator 200A/h 0 PLN 

Cena netto 245 000,00 zł, cena brutto 301 350,00 zł, VAT 56 350,00 zł  .Oferta ważna do końca grudnia 2018.

• Przez Konrad2510
      Proszę piszmy w tym Nowym temacie tylko i wyłączne o cenach zbóż!!. Podawajmy cenę netto/brutto, miejsce sprzedaży i lokalizację. założyłem ten temat bo mam dosyć ciągłych spekulacji czy się opłaca i w ogóle, a żeby zobaczyć cenę to trzeba się cofać kilka stron, dziękuję
    • Przez spokofarmer
      witam temat był już poruszany ale nie dowiedziałem się wszystkiego wiec proszę o odpowiedzi : mam cielęta około 2/3  tygodni podaje im 3 razy dziennie preparat mlekozastępczy 1.5l na sztuke czyli wychodzi 4.5l dziennie na sztuke na litr wody daje około 125g preparatu . Jak juz napoję to podję im granulat z gniecionymi ziarnami kuku i owsem (i tu sie zastanawiam czy nie jedza tego za mło bo 3 razy dziennie i za każdym razem wyjedzą tylko garść a jeden to prawie nic nie ruszy) i teraz pytanie czy dobrze są karmione czy wszystko jest jak należy ? mam juz kupione siemię tylko nie wiem czy juz podawać no i kiedy zmieniac coś w dawkowaniu albo kiedy cos nowego dorzucić im do diety ? z góry dzięki za odpowiedzi ☺️

• Przez rudinho11
      Ceny żywca wieprzowego w 2019 roku zaczynamy od 3.2-4.0 oby ten Nowy Rok przyniósł lepsze ceny. Jak sądzicie drodzy rolnicy jak się zmieni cena trzody chlewnej? Czy może być jeszcze niższa niż dziś? Czy już mamy świński dołek? Czy może być jeszcze gorzej? A może w tym roku dojdziemy do 6zł za kilogram żywca? A jak wygląda sprawa cen pobujojowych?
      Kontynuacja tematu: 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj