Polecane posty

Gość   
Gość
2 minuty temu, andrzej123456k napisał:

też poproszę taką informacje 😉

 

andrzej123456k nie mogę Ci wysłać wiadomości masz chyba zablokowane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
2 godziny temu, Wicherek napisał:

Wczoraj pisałeś ze dobrze nie będzie  !  to jak w końcu będzie ?

https://pogoda.interia.pl/wiadomosci/news-sniezyce-i-wielkie-mrozy-w-usa-nawet-ponizej-40-st-c,nId,2808373

Wczoraj pisałem że ciężko u nas o 900 a potem żeby nie krakać bo może będzie dobrze .a  tak  na poważnie nie ma się co stresować rzeczami na które nie mamy wpływu cena sprzedaży bedzie jaka będzie ,z koniem kopał się nie będę

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik404    3
57 minut temu, Dawid151599 napisał:

dziś sprzedane 900 ton wkoncu po 830 netto z transportem towar jeszcze na magazynie a kasa juz na koncie chwalić takie firmy :)

też proszę o info kto tyle daje i gdzie dokładnie 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!! Proszę uważać na firmę ,, betapasz sp z o o,, firma umawia się na odbiór zboża zgadza się na wysłanie potwierdzenia przelewu po załadunku zboża natomiast wysyła podrobione potwierdzenie przelewu które na pierwszy rzut oka widzi się w porządku. Tak właśnie odjechały ode mnie 2 auta pszenicy o wartości 44000zl 24 stycznia. Jeśli ktoś jeszcze został oszukany proszę o kontakt. Sprawa została zgłoszona na policję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

nom to kurcze współczuje :(  dzwon do nich moze wypłącą ci jeszcze . a to co oni daja cene lepsza niz inne punkty ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257
3 godziny temu, marek1977 napisał:

Do żniw jeszcze daleko, a oni już są zasypani, niech ktoś to zatrzyma. Elewator Strzelno pszenica- 850zł/netto -warunek opadanie 220.

Moja miała opadania 300,  14 białka i poszła po 850 brutto bida u pana F w Tyszowcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841
17 minut temu, warchest napisał:

nom to kurcze współczuje :(  dzwon do nich moze wypłącą ci jeszcze . a to co oni daja cene lepsza niz inne punkty ? 

może połakomił się że dali 5 cz 10zł więcej od okolicznych skupów. Tak to właśnie jest. Mam znajomych co oślinili się bo jakiś młyn z polski płaci do 14 dni i cena po 50zł wyższa niż w okolicy. A po 14 dniach sraczka bo nie ma kasy, telefony telefony aż w końcu nie odbierają telefonów. Tyle dobrego że z 14 dni zrobilło się 90. Kolega wioskę obok też sie połakomił i sprzedał 50t bo pewna firma płaciła 20zł więcej niż w okolicy. Termin 30 dni. Tylko niestety po 30 dniach dowiedział się że firma w upadłości z długami na 15mln. A pieniędzy nie ma i chyba nie będzie, już 2 lata minęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194
5 minut temu, koniu napisał:

może połakomił się że dali 5 cz 10zł więcej od okolicznych skupów. Tak to właśnie jest. Mam znajomych co oślinili się bo jakiś młyn z polski płaci do 14 dni i cena po 50zł wyższa niż w okolicy. A po 14 dniach sraczka bo nie ma kasy, telefony telefony aż w końcu nie odbierają telefonów. Tyle dobrego że z 14 dni zrobilło się 90. Kolega wioskę obok też sie połakomił i sprzedał 50t bo pewna firma płaciła 20zł więcej niż w okolicy. Termin 30 dni. Tylko niestety po 30 dniach dowiedział się że firma w upadłości z długami na 15mln. A pieniędzy nie ma i chyba nie będzie, już 2 lata minęły...

Komex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, warchest napisał:

nom to kurcze współczuje :(  dzwon do nich moze wypłącą ci jeszcze . a to co oni daja cene lepsza niz inne punkty ? 

Cena 820zl netto za pszenicę konsumpcyjna białko 13 Gluten 31 l. Op. 230 z odbiorem. Telefon wyłączony od wczoraj. Transport najety za który też nie zapłacili. Kierowca przekazał wszystkie dokumenty policji gdzie to zawozil na kogo przepisywali WZ-ke. Również stracili kontakt z firmą betapasz dla której przewiezli 2 auta zboża 350km w jedną stronę i dziś przyjechał po kolejne bo tak był umówiony zarówno z firmą betapasz jak i ze mna natomiast do załadunku nie doszło. 

3 godziny temu, Dawid151599 napisał:

dziś sprzedane 900 ton wkoncu po 830 netto z transportem towar jeszcze na magazynie a kasa juz na koncie chwalić takie firmy :)

Też poproszę o jakiś namiar jeśli to nie problem. 

PS. Ogłoszenie na igrit.pl  odnośnie oszustów jest moje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499
40 minut temu, MateuszsSwietokrzyskie napisał:

Uwaga!! Proszę uważać na firmę ,, betapasz sp z o o,, firma umawia się na odbiór zboża zgadza się na wysłanie potwierdzenia przelewu po załadunku zboża natomiast wysyła podrobione potwierdzenie przelewu które na pierwszy rzut oka widzi się w porządku. Tak właśnie odjechały ode mnie 2 auta pszenicy o wartości 44000zl 24 stycznia. Jeśli ktoś jeszcze został oszukany proszę o kontakt. Sprawa została zgłoszona na policję. 

Tysiac czy dwa to mozna zaryzykowac, ale jak sie sprzedaje takiej niepewnej firmie towaru za kilkadziesiat tysiecy, to w zyciu bym nie wypuścił auta z podwórka, jak nie miałbym kasy na koncie.

Sa przeciez przelwy natychmiastowe, jest blik i pewnie jeszcze jakies inne rozwiazania, ktorych nie znam, zeby kasa była na kaszym koncie dosłownie w pare sekund po przelaniu.

Nie mozna ufac bezgranicznie obcym. Koniec tematu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9226

Firmę nalezy sprawdzić, są na to środki, przy takiej kwocie transakcji - raczej niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, nunu85 napisał:

Tysiac czy dwa to mozna zaryzykowac, ale jak sie sprzedaje takiej niepewnej firmie towaru za kilkadziesiat tysiecy, to w zyciu bym nie wypuścił auta z podwórka, jak nie miałbym kasy na koncie.

Sa przeciez przelwy natychmiastowe, jest blik i pewnie jeszcze jakies inne rozwiazania, ktorych nie znam, zeby kasa była na kaszym koncie dosłownie w pare sekund po przelaniu.

Nie mozna ufac bezgranicznie obcym. Koniec tematu.

W zależności od banku i możliwości przez niego odbioru są przelewy:

Express Elixir i bluecash dochodzą między bankami w 15 min max. 

Przelewy między tymi samymi bankami chodzą od 2 do 5 minut 

Niektóre mniejsze banki nie mają możliwości odbioru takiego przelewu

Np. Niektóre oddziały banków spółdzielczych. 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7569

Nowy skub pszenicy będzie jadąc od Grabowca w kierunku Wojsławic po prawej stoi już 10 Binuw . 

Ten sam gościu co ma skup w Sielcach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damian z przelewami jest tak jak mówisz. Natomiast ja też prowadzę skup i od kilku lat wszystkie nowe firmy które ode mnie odbierały zboże wysyłali mi potwierdzenie przelewu na email na drugi dzień kasa na koncie i nie było problemu.

Nunu85:

Sprzedaje codzień 1/2 samochody zboża już otrzymałem kilka potwierdzeń przelewów przyjrzałem się temu wyglądało tak samo autentycznie jak inne dlatego pozwoliłem kierowcy jechać będąc przekonany, że przelew dojdzie na drugi dzień. 

Za podrobienie potwierdzenie przelewów jest paragraf. Miałem dane firmy dane osoby która się ze mną kontaktowała adres email nr telefonu nie spodziewałem się że można kogoś tak bezczelnie oszukać w biały dzień. 

Firmę sprawdziłem jest na rynku od 2009r opinii nie ma żadnych na ich temat. 

Widocznie coś im nie poszło postanowili teraz nakupic towaru na fałszywe potwierdzenia przelewów i zgłosza upadłość. 

Edytowano przez MateuszsSwietokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak Ty sprawdziłeś ta firmę jak ja wpisałem w Google nazwę i pisze, że ona od 2016 jest w postępowaniu likwidacyjnym? 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Później też to znalazłem. Nie da się każdego sprawdzić dokładnie a jeśli już to trzeba nic innego nie robić tylko sprawdzać kontrahentów, a skądś to zboże trzeba przywozic żeby zarobić na życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacoVR6    1
3 godziny temu, mano napisał:

Moja miała opadania 300,  14 białka i poszła po 850 brutto bida u pana F w Tyszowcach

A jaka gęstość lub wyrównanie? 

Bo moja ma 14.5 białka 34 glutenu 270 opadania ale gęstość 73 i poszła jako pasza po 834zl brutto

Glenport Werbkowice

Jakościowa po 866 brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
11 godzin temu, galan99 napisał:

Nowy skub pszenicy będzie jadąc od Grabowca w kierunku Wojsławic po prawej stoi już 10 Binuw . 

Ten sam gościu co ma skup w Sielcach .

Ciekawe jak będzie płacił w porównaniu do konkurencji ?


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257
8 godzin temu, JacoVR6 napisał:

A jaka gęstość lub wyrównanie? 

Bo moja ma 14.5 białka 34 glutenu 270 opadania ale gęstość 73 i poszła jako pasza po 834zl brutto

Glenport Werbkowice

Jakościowa po 866 brutto 

 Gęstość miałem 76,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, DamianRolnikSkup napisał:

Ale jak Ty sprawdziłeś ta firmę jak ja wpisałem w Google nazwę i pisze, że ona od 2016 jest w postępowaniu likwidacyjnym? 

DamianRolnikSkup teraz juz wiesz dlaczego chciałem isc w faktoring ponieważ taka firma prześwietli Cię w rejestrach sprawdzi jaki masz majątek zeby wrazie w było z czego sciągac. :D a to ze ja Ty czy kto inny wpisze w google nazwe firmy wiele mu to nie powie bo muszą byc juz twarde wpisy o które czasem ciężko a oni wszędzie sprawdzają biki krd i całą resztę baz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawid, moje rozwiązanie też jest dobre. Ty się akurat na takie uparłeś, a w obu przypadkach miałbyś kasę na koncie.

Sam wozisz pszenicę, czy potrącają Ci za transport oddzielnie?


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
35 minut temu, DamianRolnikSkup napisał:

Dawid, moje rozwiązanie też jest dobre. Ty się akurat na takie uparłeś, a w obu przypadkach miałbyś kasę na koncie.

Sam wozisz pszenicę, czy potrącają Ci za transport oddzielnie?

Sam wożę. Damian ja nie mówie ze bym nie miał :D ale sam powiedz dzien w dzien przykładowo po 4 auta dałbys radę gotówkowo płacic ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj