Polecane posty

lebek5    56
1 minutę temu, Dawid151599 napisał:

robi przedpłaty czy nie bardzo ?

Tego to nie wiem. Jak chcesz to napisz mi prywatna wiadomość to podam Ci nr. tle to sobie zadzwonisz i wszystkiego sie dowiesz jak masz większą ilość to może dostanie coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidmix    2
13 godzin temu, MaciejTamiski napisał:

transrol -paszowka 815 netto

Wypłacalny jest kolego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1986    1

Kuzyn wczoraj sprzedał pszenice do Tarnogrodu po 860 netto. Białko 12,5. Z tego co wiem przez pośrednika

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4030
5 godzin temu, ursus1986 napisał:

Kuzyn wczoraj sprzedał pszenice do Tarnogrodu po 860 netto. Białko 12,5. Z tego co wiem przez pośrednika

To pewnie było brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325
4 godziny temu, gomez181 napisał:

to co pośrednik dopłacił do interesu?

Ja w zeszłym roku zawiozłem próbę na młyn nie pasowała im zadzwoniłem do pośrednika wzioł jako paszowa zapłacił 5 złoty na tonie mniej jak młyn dawał za konsumpcją. Jak się pużniej dowiedziałem od kierowcy poszła na ten sam młyn i jeszcze przez drugiego pośrednik i ponoć wszystko miała w normie. No i każdy musiał coś zarobić na tym interesie! I to było 200 ton

Edytowano przez Zdzinio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131
3 godziny temu, Wicherek napisał:

To pewnie było brutto

Mozliwe ja sprzedaje po 850 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladirol    72

co do ceny z Biłgoraja to widziałem w grudniu był kontrakt po 875 netto ale było 500 ton a mało kto ma juz pszenice a co dopiero taką ilość  przynajmniej w mojej okolicy a pośrednicy robia kontrakt i szukają trochę w Polsce trochę na Słowacji i tak zarobił 15 zł (pewnie kuzyn sam dostarczył) prosta sprawa nie dadzą zarobić rolnikowi.

to samo z rzepakiem czytam dzisiaj zdanie "W skali tygodnia (7-13.01.2019) średnia cena zakupu rzepaku w zakładach tłuszczowych wzrosła z 1649 do 1667 zł/t (netto). obdzwoniłem kilka zakładów mało kto daje powyżej 1600zł a tu średnia 1667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

U nas

820 pszenica paszowa

780 jęczmień paszowy

730 pszenżyto.

Ceny netto, towaru tyle ze na 2 tygodnie do przodu mamy już rozpisane odbiory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukaczmarek napisał:

U nas

820 pszenica paszowa

780 jęczmień paszowy

730 pszenżyto.

Ceny netto, towaru tyle ze na 2 tygodnie do przodu mamy już rozpisane odbiory.

A masz jęczmień na sprzedaż?

 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ile za tucznika dostajesz na dziś >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj