Polecane posty

Zdzinio    325
3 godziny temu, fezoi napisał:

"U mnie " ,to znaczy gdzie ?

Mazowieckie powiat sochaczewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1379

U samborskiego na Pawłowie koło Bychawy (lubelskie) 770 brutto paszówka, a z jego odbiorem 760 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 godzin temu, sznajdik napisał:

A jak byś lał rsm to wcale byś nie bronował czas i paliwo zaoszczędzone

A co ma niby do tego RSM? Jkk gleba z wierzchu sucha to i RSM ci nie pomoże i mało tego, bo będą większe straty azotu niż z saletry bo zdaje się że RSM ma 3 formy azotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    243
7 godzin temu, jajonasz napisał:

U samborskiego na Pawłowie koło Bychawy (lubelskie) 770 brutto paszówka, a z jego odbiorem 760 

Nie wiesz po ile jęczmień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4057

Gdzieś się Staszek podział , pewnie jeżdzi po terenie i skupuje resztki pszenicy , kurczaki drożeją ,brak  towaru , zaraz się zaczną ogromne wstawienia i zjedzą całą pszenicę  , zostawcie coś   dla Staszka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25611

O to może jak pszenicy braknie to mój jęczmień zjedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zjeść zjedzą ale nie po 900 tylko 700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladirol    72

ze stratmi azotu to ciężko komuś wytłumaczyć bo tego zjawiska nie widać jakby szedł dym tak jak z ogniska to by wszyscy widzieli. co do cen to widze że jak troche spadło to się zaczą eksport i zaczyna odrabiać szczególnie za oceanem a i na MATIF widać ruch w dobrą strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Wicherek napisał:

Gdzieś się Staszek podział , pewnie jeżdzi po terenie i skupuje resztki pszenicy , kurczaki drożeją ,brak  towaru , zaraz się zaczną ogromne wstawienia i zjedzą całą pszenicę  , zostawcie coś   dla Staszka !

No może w maju coś się kupi pewnie7z przodu będzie bo dużo towaru ludzie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
gomez181 napisał:

możesz podać adres strony gdzie obersuwjesz notowania zbóż?

wpisz sobie w gogle notowania jakich chcesz zbóż i giełda matif i wszystko Ci wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7578

Zamość kolejka duża do sprzedaży pszenicy , ceny nie wiem bo nie patrzyłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25611

Na matifie powiało dziś optymizmem. Pszenica 3 euro do przodu na maj, ale do odrobienia strat jeszcze duużo brakuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4057
47 minut temu, galan99 napisał:

Zamość kolejka duża do sprzedaży pszenicy , ceny nie wiem bo nie patrzyłem .

W ZZZ czy Agri Plusie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusik3512    58

Agri plus magazyny zasypane na full umowa podpisana a dostawą może koniec marca lub początek kwietnia a cena 770 netto było wczoraj za pszenicę paszową oczywiście. A cena nie zobaczysz bo już dobry miesiąc są ściągnięte.

Edytowano przez Ursusik3512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

I tak jest na większości paszarni o olejarnie na rzepak też zapisują na kwiecień


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Matif na zielono i w pszenicy i rzepaku,kto nie sprzedał musi uzbroić się w cierpliwość i nie zaglądać na fora .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Dziś orientowalem się to za raps 1530 Kosow i 1540 bodaczow


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
1 godzinę temu, marek1977 napisał:

Matif na zielono i w pszenicy i rzepaku,kto nie sprzedał musi uzbroić się w cierpliwość i nie zaglądać na fora .

Bardziej w stalowe nerwy bo jak by było wiadomo że podrożeje to można i do czerwca poczekać 


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

Cedrob Kluczbork zasypany po uszy, ferma świń tylko pszenżyto pszenicy ma dość, młyn 790netto konsumpcja . ciekawe skąd tyle pszenicy nakupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7578

Zaczeła się wojna UN i stany zjednoczone o wizy UN chce nałożyć wizy stanom za 2 lata , a to odbije się teraz gospodarczo bo wiele jest zgrzytów i punktów zapalnych , ceny pszenicy mogą się dziwnie kształtować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj