donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
przemek28_28    2096
8 minut temu, Kentar napisał:

Typowo, w gadce wszyscy twardzi a przyjedzie weterynarz to zapytacie: "Doktorze, ktorego pierwszego lapac?" Jakie to Polskie. 😍

Twardzi to są handlarze, sieją ferment i udają litościwych byle za damski ch.... wyrwać towar. Ja sie nie rzucam tylko pytam. Nie uważam sie za najmądrzejszego a kto pyta nie błądzi, po to jest forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobbysta82    298
37 minut temu, przemek28_28 napisał:

W sumie raz na dwa miesięcy i tak mam kontrole wiec jak bedzie co miesiąc to mi nie robi różnicy. Pytam bo z mojego powiatu żadna weterynaria nie robie tych badań tylko z sąsiedniego i przyjeżdża paniusia i wymaga, a jak miałem chorego cielaka (prowadzą dyżury 7dni/24h) zadzwoniłem w sobotę o 11 to mi powiedziała żeby poczekał do poniedziałku bo dziś jest sobota.

Brutalna prawda jest taka, że ona nie ma obowiązku przyjechać na wizytę (to jest jej dobra wola, a ku### nie brakuje), a Ty masz obowiązek ułatwić lekarzowi weterynarii badanie (JEST TAKI PRZEPIS zaptytaj się weta na kontroli to Ci go wyrecytuje z pamięci i poda dziennik ustaw). Po za tym ludzie tam słabo zarabiają, sa wkur...ieni i wyżywają się na rolnikach.

Tak z ciekawości. Czym sobie zasłużyłeś na tak częste kontrole?

 

57 minut temu, Rolnik7343 napisał:

Od kiedy to trzeba samemu łapać ? weterynarz musi jezdzić w pomocnikiem i sami muszę se radzić

Już rozesłałem Twój suchar znajomym.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co kontrola z agencji ma wspólnego z badaniami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, kanalia36 napisał:

Koledzy nie było mnie pare godzin i widze ze miałem lovelasa który mi wyznawał miłość???)))))

w sumie o co chodzi bo konto nawet ma skasowane???

Bo bardzo Ciebie lubił 😊 jak to handlarz 😏 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2096
2 minuty temu, hobbysta82 napisał:

Brutalna prawda jest taka, że ona nie ma obowiązku przyjechać na wizytę (to jest jej dobra wola, a ku### nie brakuje), a Ty masz obowiązek ułatwić lekarzowi weterynarii badanie (JEST TAKI PRZEPIS zaptytaj się weta na kontroli to Ci go wyrecytuje z pamięci i poda dziennik ustaw). Po za tym ludzie tam słabo zarabiają, sa wkur...ieni i wyżywają się na rolnikach.

Tak z ciekawości. Czym sobie zasłużyłeś na tak częste kontrole?

 

Już rozesłałem Twój suchar znajomym.

Szczerze to nie wiem. Mowię to całkowicie uczciwie, nie rzucałem sie nigdy, bo tak jak mówisz po ch.... prowokować, każdy woli spokój. Była powiatowa w czwartek i zapowiedzieli sie że za 2 tygodnie znow przyjadą. Mam bydło i świnie. 

Jak nie do bydła to teraz maja sraczke ze świniami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie jeden z tych co z nazwy pisałem.  

chyba nawet wiem  który , heheh ostatnio doszły mie słuchy ze towarzystwo zarzuty prokuratorskie dostało za oszustwo 8 lat wiezienia a po otrzymaniu histori rachunku bankowego  prokurator  zastanawia się nad kolejnymi w tym prania brudnych pieniedzy i  wyłudzeń VAT oraz z organizowanej grupie przestepczej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
39 minut temu, JarekBazydlo napisał:

U nas sami łapali i nie kazali sobie nawet pomagac. Ale na koniec powiedzieli że przydał by sie poskrom nastepnym razem:)

Skończ pier**lić ja jak miałem 45 lm na luzie po 600kg to musiałem poskrom kupić. A u Ciebie to zawsze wszystko kolorowo.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
17 minut temu, kanalia36 napisał:

Koledzy nie było mnie pare godzin i widze ze miałem lovelasa który mi wyznawał miłość???)))))

w sumie o co chodzi bo konto nawet ma skasowane???

Nie schlebiaj sobie

Ten gościu już tu gościł 

Szczycił soe pochodzeniem królewskim czy k**ewskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sołtys i jeszcze tu powróci pod innym nickiem.

Jak człowiek prawde mówi to własnie taka nienawiść jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj są tutaj rekordziści z kontami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobbysta82    298
50 minut temu, JarekBazydlo napisał:

U nas sami łapali i nie kazali sobie nawet pomagac. Ale na koniec powiedzieli że przydał by sie poskrom nastepnym razem:)

U ciebie to cuda na kiju się dzieją. Sporo moich znajomych pracuje w powiatowym. Powiedz w jakim powiecie od tego 2200 miesięcznie się ludziom w głowie pomieszało? Sprawdze w realu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

hehhe skoro tak mówisz)))) przypomni mi które jeszcze są moje bo stary jestem, zidiociały jak tu piszą i dziad)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
2 minuty temu, Ursus932 napisał:

Oj są tutaj rekordziści z kontami

Są są...  

2 minuty temu, kanalia36 napisał:

hehhe skoro tak mówisz)))) przypomni mi które jeszcze są moje bo stary jestem, zidiociały jak tu piszą i dziad)))))

Nie wkurwiaj 

Ja jestem spokojny do czasu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, soltys48 napisał:

Są są...  

Nie wkurwiaj 

Ja jestem spokojny do czasu 

Sołtysie kochany ja mam specyficzny styl pisania, pisze dużo jakbym miał wiecej kont to chyba bym przy kompie był przyspawany. Ale ja nie Jarek żeby z tobą romansować))))) Mam jedno konto a jak uważasz ze więcej to trudno to  Twój problem ))))))  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, zycietoniejebajka1 napisał:

Oj oj, jak agresja 😁

hehe sołtys chyba źle przeczytał post napisałemże JA jestem zidiociały a on przeczytał ze on jest, hehehe i białej goraczki dostał)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
Przed chwilą, kanalia36 napisał:

Sołtysie kochany ja mam specyficzny styl pisania, pisze dużo jakbym miał wiecej kont to chyba bym przy kompie był przyspawany. Ale ja nie Jarek żeby z tobą romansować))))) Mam jedno konto a jak uważasz ze więcej to trudno to  Twój problem ))))))  

To że teraz masz jedno to nie polemizuje

Bardziej chodzi mi które to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobbysta82    298
17 minut temu, przemek28_28 napisał:

Mam bydło i świnie.

Od czusu wykrycia ASF w lubuskim jest straszna sraczka. Przygotuj się na wyjątkowo upierdliwe i częste kontrole. 

Jedyne co ci mogę poradzić to bądź spokojny. Zaproponuj kawę, podpytaj co możesz zmienić, żeby uchronić się od ASF.

Prawda jest taka, że ASF mają już dosyć i rolnicy i weterynarze. U nas jest, a na zachodzie nima i niebedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
Przed chwilą, kanalia36 napisał:

hehe sołtys chyba źle przeczytał post napisałemże JA jestem zidiociały a on przeczytał ze on jest, hehehe i białej goraczki dostał)))))

Ja gorączki?

Lekko %%%% Ale czytać potrafię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, soltys48 napisał:

To że teraz masz jedno to nie polemizuje

Bardziej chodzi mi które to?

Sołtys pierwsze))) przysięgam na życie teściowej)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864

Dalbys glowe tesciowej uciac, ze nie klamiesz, prawda?

A tesciowa to nie rodzina. 😇

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

teściowa może pod topór głowe położyć a ja dalej będe pisał samom prawdę i tylko prawdę))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
3 minuty temu, kanalia36 napisał:

Sołtys pierwsze))) przysięgam na życie teściowej)))))

Teraz to mnie obrażasz 

TYRANEK lubię wszystko ale nie toleruje walenia w ch*ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soltys48 napisał:

Teraz to mnie obrażasz 

TYRANEK lubię wszystko ale nie toleruje walenia w ch*ja

Ale przecież o tym to każdy wie, a on nie zaprzecza... Tym bardziej z dwóch jednocześnie nje korzysta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj