pynia93

Co zrobić z foliami (odpady po kiszonkach, balotach, worki po paszy, siatki po słomie) w Kujawsko-Pomorskim?

Polecane posty

pynia93    0

Co zrobić z foliami (odpady po kiszonkach, balotach, worki po paszy, siatki po słomie) w Kujawsko-Pomorskim? Mam kilkanaście ton tego surowca i nie mam pojęcia w jaki sposób się go pozbyć. Wszystkie folie trzymamy pod chmurką związku z czym są brudne i wymieszane. Jest jakieś miejsce w rejonie województwa kujawsko-pomorskiego, które zbiera folię odpadową rolniczą, również brudną?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

daj ogłoszenie na olx to może akurat ktoś się zainteresuje... Też zbierałem bo facet po to przyjeżdżał od czasu do czasu no ale słuch po nim zaginął... OLX i w końcu ktoś przyjechał no ale trzeba było zapłacić. Teraz na bieżąco pakuje to w worki na plastik i gmina bierze do śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ropuch   
Gość Ropuch
sa firmy co zbierają folie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
EKOGLOB Czerskie rumunki można zawieść tylko musi być posegregowane i w miarę czyste (bez kiszonki i ziemi ) siatki nie biarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

W telewizji coś słyszałem że w piecu się tym palu bo inaczej zasnieca się srodowisko i folia rozkłada się tysiąc lat a jak się spali to ciepło i ochrona przyrody Korzyśc podw\jna

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lszczepa1    4

tez miałem ten problem, zadzwoniłem na najbliższe wysypisko i wzięli, tylko trzeba było mieć posegregowane, pół dnia i popakowałem każdą folie, siatki, i inne w big bagi i poszło nie oglądali tylko kazali wyładować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Znalezione obrazy dla zapytania segregacja Åmieci janusz

Teraz chyba będziesz wiedział co zrobić wieczorkiem uszykować gdzieś w zaciszu, jak jest tego dużo to proponuje podzielić na 2-3 dni 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynia93    0

W Czerskich Rumunkach byliśmy, zawieźliśmy część, lecz niestety przez to, że było brudne i nie posegregowane, to musiałam za to zapłacić...

Nie pozostaje nic innego, jak rozporządzić na gospodarstwie segregację, aby nie było takich sytuacji na przyszłość. 

A co do palenia, to ciężko by było, bo mam tego jakieś 8 ton :). 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj