Gość Doloress

''Rolnik szuka żony'' TVP -Opinie i komentarze na temat programu.

Polecane posty

jaco25    300

Dla mnie pewne jest to, że chyba tak zagmatwanej serii to jeszcze chyba nie było. Sprawa Marka, wiadomo stary z tetryczały kawaler, do tego ekscentryk, na pewno po tym programie to zdecydowanie nie przybędzie mu wielbicieli, lecz jest jedno małe ,,ale", Ola go przez dwa dni prosiła by Jej nie wybierał, a potem wszem i wobec oświadcza, że szanse miał, ale skoro go namawiała by jej nie wybierał, to czy te odcinki po wyborach miały już sens czy nie były pod publikę?? Dziadek kolejny kwiatek,  po kiego grzyba puszcza w eter że Małgonia och, ach, Małgonia taka, śmaka, owaka, nie wiadomo jakie deklaracje itp. nie mija dwa miechy a tu stwierdza że świeczka zgasła i umawia się z tą drugą. Mówiłem to i dalej powiem tradycji stało się zadość i jak to bywało w przeszłości Najstarszy dał Ciała. Łukasz dla mnie to zwykły prostak, lecz czy Pauliny pretensje są uzasadnione?? Kontaktował się z nią przez sms a potem ona ma pretensję, że jej nie wybrał, moim zdaniem ona nie umie przegrywać, co nie zmienia faktu, że mógł ją wcześniej powiadomić, że game over. Krzysiu to spódnicy Matki się trzyma i brakuję mu w moim odczuciu, obycia wśród ludzi, kiepsko nawiązuję kontakty, brakuję mu słownictwa, powtarza to samo w kółko. Jedyny dla mnie pozytyw tej serii to Grzegorz i Dorota tu nie ma co pisać tylko kciuki trzymać by im się udało. 

  • Like 2

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
7 godzin temu, mf362 napisał:

Rolnik jak kazda inna działalność ;)

@wojtal24 ma racje ze normalni rolnicy znajduja drugą połówkę , 

A ci z tv to maminsynki i starzy tetrycy : p

I psują opinie zawodu farmer rolnik ze niby rolnik to malo rozgarniety osobnik...

czuje sie obrazony, bo jestem singlem, ale nie uważam sie za jakiegoś nienormalnego/psychicznego 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
43 minuty temu, Pajej napisał:

czuje sie obrazony, bo jestem singlem, ale nie uważam sie za jakiegoś nienormalnego/psychicznego 

Kazdy znajdzie swoja miłość 

Tylko trzeba cierpliwie czekać moze sama przyjdzie :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A nie wiem. Chyba gdzieś pod Mrągowem  więc max 60-70km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaaa rozmawiajcie o mnie jakby mnie tu nie było 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja wiem tylko czekam aż dołączysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dołączam. Okolice Olsztyna, Mrągowo no niech Ci będzie :)  zasugerowałeś się Babinskim? 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Moja skończyła w listopadzie 10 lat to już pannica i tylko strojenie jej w głowie

Ta juz chociaż byś nie wiem ile jej dawał to nie i koniec, jednak co sobotę i tak musi ze mna na gospodarstwo jechać

To jeszcze  z 5 lat i przyprowadzi kawalera 

Będzie zięć to moze przejmie gospodarstwo hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19713
2 minuty temu, Paulina1985 napisał:

Taaaa rozmawiajcie o mnie jakby mnie tu nie było 🤣

Przepraszam

To może sama powiesz tak plus minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Paulina1985 napisał:

Dołączam. Okolice Olsztyna, Mrągowo no niech Ci będzie :)  zasugerowałeś się Babinskim? 😏

Tak nim, bo pisałaś jakby był blisko. E to też niedaleko i Ty narzekałaś, że do Gietrzwałdu czy Ostródy daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gietrzwałd blisko, Ostróda daleko :P Wycwaniłam się i daję lekarzom próbki do zawiezienia :) jak mam stracić jeden dzień w oborze na rozjazdy to szlag mnie trafia, bo zawsze z robotą jestem do tyłu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez maciekn1210
      Pilnie poszukuję pracy jako kombajnista lub traktorzysta/operator maszyn, zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i firmach usługowych/budowlanych, wielkopolskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie .
      Jestem osobą młodą z doświadczeniem, energią i zapałem do pracy, sumienną, bez nałogów.
      Aktualnie posiadam status studenta, studiuję mechatronikę na Politechnice Gdańskiej.
      Uprawnienia: prawo jazdy kat: AM, B1, B, T; uprawnienia do obsługi i pracy na kombajnach zbożowych, dodatkowo jestem w trakcie realizacji uprawnień na sieczkarnie samojezdne i ładowarki teleskopowe /wózki widłowe.
      Doświadczenie: Przepracowane 3 lata jako operator kombajnu zbożowego marki Deutz-Fahr 5585HT w gospodarstwie rolnym. Pracowałem ponadto jako operator ciągników takich jak: Valtra T153, John Deere 7730, Lamborghini R4, wykonywałem różne prace polowe od uprawy przez transport po siew. Wychowywałem się w gospodarstwie rolnym, znam budowę maszyn rolniczych od podstaw.
      Moje aktualne miejsce zamieszkania to powiat złotowski , woj. wielkopolskie, jednak jestem dyspozycyjny na terenie całego kraju (jeżeli tylko w okolicy miejsca pracy jest jakakolwiek możliwość noclegu). Posiadam własne auto.
      Proszę o kontakt telefoniczny 786 176 533 SMS, lub e-mail maciekn16@gmail.com
      CV i potwierdzenie uprawnień mogę przesłać w każdej chwili
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam planuje kupić prasę belującą do 80 tys na młodego rolnika. Proszę o doradzenie jaką kupić. Prasa nowa  lub używana max do 5 lat. Będzie pracować w c385 rocznie około 500 balotów. Proszę o opinie oraz rady 
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Czy podlega temu zakup busa bądź chłodni? Chciałabym z niego korzystać w celach rolniczych i nie tylko. Jak wyglada teraz sytuacja jeśli o to chodzi? Czy ktoś z was ubiegał się w podobnym celu? 
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj