Skocz do zawartości
News
TheGonzuu2001

Rozsiewacz wapna RCW 3 Nogi podporowe skrzyni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bofarm    48

Bierzesz profil 140x40x4 i wycinasz z tego nogi, ja mam cały RCW 3 zrobiony własnoręcznie. Wejdź w moją galerie, znajdziesz zdjęcia z budowy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zacx18
      Witam pisze ponieważ  nie wiem jaki olej zalać do skrzyni na każdej stronie internetowej są inne dane dotyczące oleju  na jednej jest stou na innej utto tak samo z parametrami 10w30 ,10w40  jaki jest prawidłowy ?
    • Przez lorak1980
      Witam serdecznie,
      panowie zwracam się z prośbą do szpeców co się może dziać ze skrzynią biegów w T25 na dwie wajchy, otóż zimą była robiona skrzynia tzn. wymieniane tulejki na rewersie plus wymiana łożysk na wałku pośrednim i wymiana podkładek ponieważ stare się wytarły. Wszystko ładnie dotoczone nasmarowane złożone skrzynia chodzi dość cicho, biegi ładnie wchodzą do wczoraj przy pracy z kultywatorem zaczęło przy napędzie na przód zgrzytać na tył jedzie ok. Oczywiście po zdjęciu podłogi luz na podkładkach od strony zabezpieczenia. Pamiętam stary wałek pośredni wyjęty był bo urwane było blokowanie podkładki po prawej stronie i od tamtej pory po zakupie nowego wałka trzeba wyjąć wszystkie podkładki do regulacji pod obudową łożyskiem bo niestety nie idzie wyregulować wałka by z lekkim oporem się kręcił. Bez podkładek jest idealnie po środku. Pytanie dlaczego tak szybko wytarło podkładkę? a może coś rozpiera bardzo na koło na przód co myślicie?
    • Przez Marekmijewski
      Witam.
      Mam pytanie czy ktoś ma może Rozsiewacz wapna Amazone  ZG 8000 i wie ile to sypie na hektar. Interesuje mnie jak szybko trzeba jeździć oraz jakie obroty WOM jeśli mam ustawione na całą szerokość siewke, chyba że ktoś ma tabele wysiewu to był bym wdzięczny
    • Przez tokarz
      Co może być przyczyną zgrzytania (trzeszczenia) wydaje się że w skrzyni lub w tylnym moście (ciężko zlokalizować).  Dodam że stało się to raptownie  przy siewie po zawróceniu się na nowy przejazd (podniesienie i opuszczenie TUZ, użycie rewersu i wyjścia hydraulicznego). Trzeszczenie ustępuje przy obciążeniu hydrauliki (przy podnoszeniu TUZ, przy skręcaniu, przy używaniu wyjść hydrauliki). Pompa jest sprawna i nie ma luzów na wałku ani też na łożysku przy skrzyni. Trzeszczy i zgrzyta tak samo przy jechaniu  jak i na postoju, nasila się przy zwiększaniu obrotów silnika. Czy to może byś jakiś zawór, czy poleciało coś w skrzyni?  Sprawa pilna bo siewy stoją, pozdrawiam
    • Przez Luki1988
      Witam.
      Czy ktoś z forumowiczów miął przyjemność spotkać się z takim rozsiewaczem jak w linku https://sprzedajemy.pl/rozsiewacz-nawozu-dwutarczowy-lejek-langren-nowosc-wroblewo-2-e30984-nr42528437
      Pytam bo w tej chwili posiadam zwykłego lejka ale już czas na coś dwu tarczowego. Oczywiście jest dylemat czy polski nowy czy używka np amazone. Naczytałem się już na forum o polskich jakie to są blee, ale dobrą używkę też jest ciężko trafić i jeszcze z odpowiednimi parametrami do areału.
       Przeglądając oferty wpadł mi ten lejek dwu tarczowy. Ciekawy jestem tej maszyny. Co sądzicie? Można też dostać z lejem z tworzywa, odpada temat korozji zbiornika.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.