Luki1988

Podłączenie dodatkowego rozdzielacza do C330

Polecane posty

Luki1988    5

Kicha panowie, to nie to. Wróciłem do opcji większego przewodu, przykryciem pod stare zasilanie i do skrzyni, o dziwo ustało wycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki1988    5

Panowie wymieniłem przewód zasilający na nowy dużo grubszy. Najpierw sprawdziłem go nie przykręcając do nowego rozdzielacza tylko zasiłkiem ze starego i włożyłem do korka skrzyni. Było ok. Ale już jak podłączyłem do nowego rozdzielacza to już mniej ale wyje, dlatego jutro wymieniam powrót na taki sam gruby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysiekC    18
Naprawdę aż mi ciężko uwierzyć ze to wina przewodów to tylko trzydziestka i nie masz wzmacnianie pompy ze niewiadomo jaki tam jest przepływ ale się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki1988    5

Byłem u miejscowego dobrego mechanika. Też mówił że teoretycznie powinno na tym śmigać ale w praktyce jest różnie. Stwierdził że jest wydłużony układ i powstały opory. W sklepie gdzie zakuwalem nowy grubszy przewód a ten poprzedni miałem na wzór to śmieli się że to za mały przewód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki1988    5

Zamienilem już powrót na grupszy. Jest zdecydowana poprawa, jest delikatny  szum ale jak  pójdzie  rozgrzany olej  to też myślę że  będzie lepiej.

Reasumując czasem teoria a praktyka nie idą w parze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Sprawdzałeś może jak teraz działa podnośnik i rozdzielacz na błotniku? Dobrze że jest jakaś poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOJTUNIO    73

A może ktoś podpowie do c 330 chce wpisać rozdzielacz od opryskiwacza 4 sekcje w te miejsce pod siedzeniem co wpina się rozdzielacz na błotnik oryginalny będzie to działało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16865

Będzie działać jednak z własnego doświadczenia wiem że najlepiej podpiąć zaraz po pompie, a wyjście z czterosekcyjnego podłączyć do wejścia oryginalnego rozdzielacza. W skrócie: nowy rozdzielacz najlepiej podpiąć PRZED rozdzielaczem podnośnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOJTUNIO    73

 

O tak myślę zrobić trzeba będzie podpiąć rozdzielacz opryskiwacza rozpene szybko łączę i wepne rozdzielacz

Screenshot_20200105_181327.jpg

Screenshot_20200105_181327.jpg

Edytowano przez WOJTUNIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

U góry rozdzielacza masz zasilanie, powrót jest na tej bocznej śrubie, ale pewnie to  wiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOJTUNIO    73
8 godzin temu, jaco512 napisał:

U góry rozdzielacza masz zasilanie, powrót jest na tej bocznej śrubie, ale pewnie to  wiesz..

Ale powinno to chodzić tak jak pisze rozpinam eurozłącze wpinam rozdzielacz i wszystko jest ok. I podnośnik z tyłu będzie działał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144
Dnia 16.11.2018 o 15:50, Luki1988 napisał:

Zamienilem już powrót na grupszy. Jest zdecydowana poprawa, jest delikatny  szum ale jak  pójdzie  rozgrzany olej  to też myślę że  będzie lepiej.

Reasumując czasem teoria a praktyka nie idą w parze. 

Napisz jaki miałeś średnicy przewód a na jaki zmieniłeś na którym jest ok, bo będę zakładał rozdzielacz a mam pompę wzmocnioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domanpower    16

Mam podłączonego tura tak jak na powyższym zdjęciu i strasznie wolno mi podnosi,na pusto jak i z ciężarem. Tur 2sekcyjny, dodatkowy rozdzielacz podłączony pod siedzenie. Nie mam możliwości podłączenia bezpośrednie pod pompe,brak u mnie w okolicy złączek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez livebird
      Witam mam pytanie odnośnie podłączenia dodatkowego oświetlenia roboczego LED w ursusie c330, gdzie mam to podłączyć, co trzeba zrobić by było to bezpieczne połączenie i jakie ledy najelepiej wybrać, chodzi mi o 2 lampy na tył kabiny umieszczone przy daszku.
    • Przez rafmax
      Witam,
      Kupię c 330 do remontu najlepiej z woj mazowieckiego. Może być uszkodzony silnik/ zamrożony.
      Ogłoszenie grzecznościowe.
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez peresik
      Witam mam pewien problem. Zamontowalem dzisiaj nowe tuleje do cylindra w C330 i okazało się że wystają one 0.35 mm ponad blok A w książce dopuszczalne jest Max 0.16 mm. Tuleje są firmy Mahle.  Pod górną krawędź tulei jest włożona tylko jedna podkładka miedziana z zestawu. Co w takiej sytuacji trzeba zrobić? Czy to są podkładki tylko dystansowe i można zamontować bez niej czy ona też uszczelnia i musi tam być? 
       
    • Przez DANDYS
      gdy dam przewód przerwywacza na lewą strone  działa lewy kierunkowskaz, jak na prawa  to dziala prawy, 
      o co tu chodzi ?  czyżby powinien isc jeszcze jeden kabel od przerywacza ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj