Skocz do zawartości
ursus1634

Kombajny Fendt.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szeryff    0

Przebudowa zbiornika z daszkiem w E5220.Odkęcamy 'namiot' i kupujemy pleksę o odpowiednich wymiarach,wiercimy otwory i przykręcamy na silikon.Trzeba obrucić ślimak na otworach,żeby domknąć klapę.W zbiorniku widno i nie cieknie.

wl_master    7

odświerzam temat. jest cała masa kombajnów Fendta w ogłoszeniach z przebiegami do 1000 godzin, coś jest nie tak z tymi kombajnami bo cenowo to nawet negłupio niektóre wychodzą, ale rocznikowo miedzy 2010-2014 jest ich mnóstwo gdzie NH żeby znaleść to troche szczęscia trzeba miec?

rafalo90    17

ja jak brałem kombajn to słyszałem że ktoś po 2 latach użytkowania sprzedał Fendty a były nowe i to większe sztuki potem stały w ogłoszeniu u dealera Claasa u Kowali chyba o ile dobrze pamiętam więc coś w tym jest...

Wiadomość z agroFakt.pl

Piters182    18

Jedni chwalą inni ganią, ciężko powiedzieć, w sumie Fendt lipy nie powinien robić, sam się zastanawiam, dużo tańszy od Claasa i wydajność większa.

raul1985    0

u mnie w tym roku  w przenżycie 5180e osiaga wydajnosc do 10t jak  chcę przyspieszyć do pokazuje duże straty na wytrzasacach.  przy plonie 7ton z ha  nie wiem jak wy robicie nim 2ha na godz ?

honest    2

Kamil41 koloryzujesz bardzo tego Fendta a raczej włoską Leverdę bo z Fendt te kombajny mają wspólne jedynie logo i marketing. 5220 ma przecież mniejszą wydajność niż TC5070.

O "udaniu" Fendt 5220 może świadczyć fakt, że za dwa lata znajomy będzie go chciał sprzedać właśnie z powodu "zadowolenia" jak tylko skończy się okres zakupu przez ARiMR (5 lat). Wykonanie Laverda (obecnie pod logo Fendt, Massey Ferguson) pozostawia wiele do życzenia, komfort, malowanie...oraz starty ziarna na które do dziś serwis nie dał sobie rady do końca dają popalić. Jak ktoś sie przesiądzie z 20-30 letniego kombajnu na nową oferte Fendt'a / MF to wydaje mu się super, ale to super jest dopóki nie zobaczy się jeszcze oferty żółtego czy groszkowego.

damianzbr    992

Może nie jest to mój pomysł i nie ja jestem inicjatorem, ale pierwszy dostrzegłem więc w imieniu tego co to wymyślił wręczam ci jako górnikowi roku złotą łopatę za odkopanie tak starego tematu i wpisu użytkownika Kami41.eb706d24a332a8725692896cd6177526.jpg

Edytowano przez damianzbr

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piontas
      Witam!!
      Mam do was pytanie czy ktoś z was użytkuje bądź uzytkował kombajn marki Laverda albo czy spotkaliscie sie z tym kombajnem??
    • Przez Bartek79765
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym Sampo 500
      Gdy kombajn jest zimny to biegi wchodzą płynnie a jak popracuje ok godziny to  jest duży problem z przełączeniem biegu tak jakby sprzęgło nie rozłanczało jak może być przyczyna tego ze jak zimny to jest ok a jak się zagrzeje to nie da się biegu zmienić
    • Przez SKORPION1
      Lawerda Fiat Agri 3400 czy ktoś może mi powiedzieć coś o tym modelu jakie silniki mają ,jak jest z częściami zamiennymi i jakom majom awaryjnośc oraz wydajnośc Czy jest to lepsza maszyna od naszego Z056 lub rekorda Proszęo opinie
    • Przez AndrzejSzczepkowski
      Witam,mam pytanie czy ktos posiada kombajn kola coronet? Potrzebuje opini na temat tego modelu i jak z czesciami do nich?dziękuje z góry

• Przez Reniek92
      Witam was czy posiada ktoś z was rozpiskę pasków do Volvo Bm 800 Aktiv lub cała książkę serwisową