ursus1634

Kombajny Fendt.

Polecane posty

szeryff    0

Przebudowa zbiornika z daszkiem w E5220.Odkęcamy 'namiot' i kupujemy pleksę o odpowiednich wymiarach,wiercimy otwory i przykręcamy na silikon.Trzeba obrucić ślimak na otworach,żeby domknąć klapę.W zbiorniku widno i nie cieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

odświerzam temat. jest cała masa kombajnów Fendta w ogłoszeniach z przebiegami do 1000 godzin, coś jest nie tak z tymi kombajnami bo cenowo to nawet negłupio niektóre wychodzą, ale rocznikowo miedzy 2010-2014 jest ich mnóstwo gdzie NH żeby znaleść to troche szczęscia trzeba miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalo90    18

ja jak brałem kombajn to słyszałem że ktoś po 2 latach użytkowania sprzedał Fendty a były nowe i to większe sztuki potem stały w ogłoszeniu u dealera Claasa u Kowali chyba o ile dobrze pamiętam więc coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Jedni chwalą inni ganią, ciężko powiedzieć, w sumie Fendt lipy nie powinien robić, sam się zastanawiam, dużo tańszy od Claasa i wydajność większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

u mnie w tym roku  w przenżycie 5180e osiaga wydajnosc do 10t jak  chcę przyspieszyć do pokazuje duże straty na wytrzasacach.  przy plonie 7ton z ha  nie wiem jak wy robicie nim 2ha na godz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

Kamil41 koloryzujesz bardzo tego Fendta a raczej włoską Leverdę bo z Fendt te kombajny mają wspólne jedynie logo i marketing. 5220 ma przecież mniejszą wydajność niż TC5070.

O "udaniu" Fendt 5220 może świadczyć fakt, że za dwa lata znajomy będzie go chciał sprzedać właśnie z powodu "zadowolenia" jak tylko skończy się okres zakupu przez ARiMR (5 lat). Wykonanie Laverda (obecnie pod logo Fendt, Massey Ferguson) pozostawia wiele do życzenia, komfort, malowanie...oraz starty ziarna na które do dziś serwis nie dał sobie rady do końca dają popalić. Jak ktoś sie przesiądzie z 20-30 letniego kombajnu na nową oferte Fendt'a / MF to wydaje mu się super, ale to super jest dopóki nie zobaczy się jeszcze oferty żółtego czy groszkowego.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może nie jest to mój pomysł i nie ja jestem inicjatorem, ale pierwszy dostrzegłem więc w imieniu tego co to wymyślił wręczam ci jako górnikowi roku złotą łopatę za odkopanie tak starego tematu i wpisu użytkownika Kami41.eb706d24a332a8725692896cd6177526.jpg

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmerek716    0

Odkopuję temat. Może ktoś coś powiedzieć o Fendtach 6300 z lat 1999-2004, produkowanych jeszcze w Danii ?

Edytowano przez Farmerek716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez ARTI2019
      Witam, szukam instrukcji obsługi kombajnu massey ferguson 31xp lub dronningborg 8500 z racji ze to bliźniacze konstrukcje, nigdzie nie mogę znaleźć, liczę na moc forum agrofoto 💪 ZDU

    • Przez farmer_89
      Witam, ma ktos wiedze czy dronningborg d 4000 na pomaranczowym spodzie wychodzily orginalnie bez  kabin? czywiscie niektore egzemplarze.
    • Przez szakal911
      Witam.
       
      Przeszukałem forum i nie znalazłem nic odnośnie tych kombajnów, mogłem coś przeoczyć oczywiście.
       
      Zakupiłem niedawno sampo 580 rocznik 90. Poszukuje katalogu części oraz instrukcji użytkowania.
       
      Będę ogromnie wdzięczy za pomoc : )
    • Przez Dariusz12
      Witam moj john deere 2064 nie może się zatrzymać na hydrostacie zawsze jedzie powoli do przodu lub do tyłu co moze byc tego przyczyna ?  Jest lekki wyciek z rozdzielacza (tego od sterowania na linke ) czy to może być przyczyną?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj