Skocz do zawartości
ursus1634

Kombajny Fendt.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

xsc    54

to nie laverdy tylko MF-y i challenger bo to jedna grupa AGCO

brzozak2    236

@xsc ma racje, chociaz nazwa koncernu owszem jest podobna bo ARGO, ale nie pojmuje skad lukasz wymyslil jakies podobienstwo do laverdy?? :(:) , przeciez nawet stylistycznie to dwie inne filozofie projektowania sprzetu

Arni    1

Fendt to kombajny mf, zmieniają wszystkie maski na fendt i tak rodzi się kombajn pewnie droższy od mf. A tak naprawdę to mf.

Tak robi się biznes :(:) :) :)

brzozak2    236

no i nawet dzisiaj sprawdzalem ze oferta kombajnow mf i fendta pokrywa sie, ale jeden model wyglada tez podbnie wlasnie do laverdy

Arni    1
Był nawet kiedyś program taki w TV właśnie o fendt'cie i Laverdzie

Kiedy on był? Gdzie można go obejrzeć?

nie wiem dokładnie. kiedyś przy obiedzie siedziałem sobie i skakałem po programach i trafiłem na niego ale nawet nie oglądnąłem do końca bo robota goniła :(

krzysiek16m    102
Wie ktoś coś o nich są takie kombajny w polsce ostatnio takiego widziałem w gazecie

W Polsce te kombajny nie są oferowane, na żywo takiego nie widziałem. Ale chyba jednak Fendt robi lepsze ciągniki niż kombajny. Niewiem jak jest na zachodzie, może tam są popularne.

JarekWLKP    1

Kiedyś kombinowałem z zakupem najmniejszego kombajnu Fendt - serii E, po lekkim spaleniu w Niemczech w bardzo korzystnej cenie.

szeryff    0

Teraz kombajny Fendta można kupić u Korbanka.Za 5220e z silnikiem 226km ok97tyś euro.Podobno żaden model fendta fergusona ani laverdy nie jest produkowany w Brazylii.Cenowo fendt wcale nie jest droższy od laverdy w tym samym modelu.Czy warto kupić taki kombajn zwłaszcza u korbanka?

Rogeryk    0

A słyszeliście że w Fendtcie siedzą silniki Deutza? Jakoś chyba nikt nie narzeka... z tym że różnią się troche w mocach do 160 KM...

szeryff    0

Jeżeli chodzi o nowe fendty to są tam silniki iveco,sisu i w rotorowych caterpilar.Korbanki twierdzą,że sprzedawali dobre(claas)a teraz sprzedają jeszcze lepsze(fendt)

Ej że tak się spytam co ma silnik deutza do belarki fendta?? Silnik deutza jest niemiecki i sprawdzony i dlatego nikt nie narzeka a belarki są włoskie (tak samo kombajny).Jak ktoś był na pokazach mógł się przekonać że kombajny fenda to włoszczyzna(a włoski to tylko makaron dobry :D)

Rogeryk    0

A czy przypadkiem oś amortyzowana w serii300 Vario nie jest Carraro? To niejest włoskie? 2 sprawa... Prasy Ghaligani też ludzie chwala i jest ichtroche u nas w okolicy... Claas Rollant czy Variant to też przeciesz sa francuskie a nie niemieckie prasy a ludzie sobie je chwalą. Ja osobiście wolę kombajny Claas ale uważam że taka marka jak Fendt nie pozwoliła by sobie na wypuszczanie jakiejś tandety. Ciekawy w Fendt czy MF heder Power Flow... Nawet Claas tego nie wymyślił a to napewno swiększa wydajność, do tego nie potrzeba stołu do rzepaku. Wszystkie maszyny maja swoje wady i zalety.

szeryff    0

Zgadzam się,tak uznana firma nie przyklei swojej nazwy do pierwszego lepszego kombajnu.Laverda(bo onich mowa)jest prostym ocynkowanym kombajnem,który jest trochę w Polsce znany.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piontas
      Witam!!
      Mam do was pytanie czy ktoś z was użytkuje bądź uzytkował kombajn marki Laverda albo czy spotkaliscie sie z tym kombajnem??
    • Przez Bartek79765
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym Sampo 500
      Gdy kombajn jest zimny to biegi wchodzą płynnie a jak popracuje ok godziny to  jest duży problem z przełączeniem biegu tak jakby sprzęgło nie rozłanczało jak może być przyczyna tego ze jak zimny to jest ok a jak się zagrzeje to nie da się biegu zmienić
    • Przez SKORPION1
      Lawerda Fiat Agri 3400 czy ktoś może mi powiedzieć coś o tym modelu jakie silniki mają ,jak jest z częściami zamiennymi i jakom majom awaryjnośc oraz wydajnośc Czy jest to lepsza maszyna od naszego Z056 lub rekorda Proszęo opinie
    • Przez AndrzejSzczepkowski
      Witam,mam pytanie czy ktos posiada kombajn kola coronet? Potrzebuje opini na temat tego modelu i jak z czesciami do nich?dziękuje z góry

• Przez Reniek92
      Witam was czy posiada ktoś z was rozpiskę pasków do Volvo Bm 800 Aktiv lub cała książkę serwisową