Skocz do zawartości

Polecane posty

mrlighter99    0

Witam,

Mam pytanie jakie traktory (oprócz fenda )posiadają osobny zbiornik na olej hydrauliczny. Ponieważ posiadam ursusa i chce kupić ciągnik. Pozdrawiam.

Proszę o przykłady

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez hubertuss
      W ładowarce teleskopowej komatsu jest problem z hydrauliką. Ładowarka normalnie jeździ. Wszystko jest ok.
    • Przez saymon87
      Witam wszystkich.
      Mam zapytanie odnośnie lekkiej przeróbki hydrauliki w ładowarce teleskopowej Manitou MLT 626, a mianowicie troszkę zmienić sposób sterowania. Chciałbym przerobić funkcję zamykania\otwierania łyżko-krokodyla sterowanie elektrozaworem ponieważ sterowanie oddzielną dźwignią jest strasznie niewygodne, lepiej by było gdyby sterować tym jakimś przyciskiem. Tylko mam problem w jaki sposób podpiąć się do rozdzielacza nowym elektrozaworem lub zmienić sekcję i co za tym idzie w jaki sposób zasilić elektrozawór olejem. Gdyby ktoś byłby w stanie mi podpowiedzieć byłbym bardzo wdzięczny.
      Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez anger30
      Witam.po przepracowaniu kilku mth zauważyłem olej w tłumiku.Dodam że remont był robiony kapitalny silnika.Czy coś jest źle zrobione czy dociera się i to dlatego?
    • Przez Fugeo
      Jaki ciągnik w przedziale mocy 85 - 95 koni mocy byście mi polecili? Ciągnik musi być z ładowaczem czołowym, do pracy z opryskiwaczem 1000 - 1200 l zawieszanym o wadze na pusto ok 750 kg, wybieranie obornika, do pracy z agregatem uprawowym.
      Ciągnik może być mechaniczny, jednak mile widziany reweres chociażby hydrauliczny.
      Mi osobiście w oko wpadł John Deere 6300 i 6400 lub Renault Ceres 355.
      Co sadzicie o tych ciągnikach?
      Cenowo powiedzmy do 75 tys brutto.
    • Przez Halex
      Podczas Orki przy przełączeniu dźwigni na pozycję żółw ciągnik staje i wydaje takie "miauczenie" ze skrzyni, ponadto przedni napęd bardzo słabo działa tylko jak ma lekko. Spotkał się ktoś z tym? Przyczyna może być mikropompka w skrzyni pośredniej ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.