Skocz do zawartości

Polecane posty

farmer20225    0

Witam wszystkich. Czy wie ktoś może jak odblokować skrzynię w Case 1455, bo wydaje mi się, że jest zablokowana do 30 km/h, a gdzieś słyszałem, że można te skrzynie odblokować, ale jak to zrobić? z góry dzięki za odpowiedzi :)

Tomi1605    8
Kolego aby to zrobić to musisz zmienić tryby w jej środku.
Mam 1255xl i skrzynia jest 40km.Dokupiłem katalog o niego to w spisie części do skrzyni są tryby zaznaczone do 30km i do 40 km skrzyni.

farmer20225    0

Myślałem, ze będzie to łatwiejsza robota, ale dzięki za wyjaśnienie :)

Wiadomość z agroFakt.pl

abs100    2
Może to i inny sprzęt ale u mnie w renault Cergos był taki tak jakby wodzik dodatkowy który blokował wrzucenie 5-tego biegu na szosowych ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ursusowski289
      Witam kolegów, w moim niedawno zakupionym Ursusie c 360 w skrzyni biegów był jakiś dziwny olej który śmierdział jakby transformatorowy i na wszystkim zostawił taką powłokę jakby jakiejś gumy, przez to musiałem wymienić podnośnik ale dalej nie wiem czy to zmyć. 
      Może ktoś też miał taki przypadek, z góry dzięki za rady
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Chciałbym sie dowiedzieć cos na temat Case Mx 100C. Czy jest godny polecenia czy też nie. Jego zalety, wady .
    • Przez Johnnn
      Witam, gdzie w ciągniku International case 744 mógłby się znajdować numer silnika? Z mojej wiedzy wynika, że ten model może mieć jeden z dwóch typów silnika: albo d206 albo d239. Gdzie znaleźć ten numer? 
      Na bloku znalazłem jedynie numer 04 24 C, podobno może być też pod głowicą ale niczego nie zauważyłem.
      Czy ktoś ma jakiś pomysł? 
    • Przez Gwiazda10
      Witam posiadam Renault Ares 836 a mój problem wygląda następująco. Podczas gdy skrece kierownica i próbuje ruszyć zapala się katrolka niskiego ciśnienia oleju w skrzyni i ciągnik staje. Dzieje się też tak podczas jazdy. Ciśnienia wszystkie pomierzone i są w normie. Wymieniona pompa hydrauliczna ta za prawym kołem oraz orbitrol. Mechanicy już nie mają pomysłów. Dodam jeszcze że gdy pompuje hydraulika na wyjście zewnętrzne to problem ginie. Ciągnik też po rozgrzaniu zaczyna wyć w okolicach skrzyni. Jakieś pomysły? 
    • Przez michal_xs
      Witam , prasa case rb344 nie owija mi na tym boku belki od strony hamulca ok 8 cm. Używam siatki 125cm 3000. Bawilem sie juz hamulcem nie pomaga. Ustawiona jest nawet bardZiej w strone hamulca. Ale zauważyłem ze przy podawaniu siatki wciaga jakby szybciej tamta strone i to powoduje ze siatka od strony hamulca schodzi do sśrodka i później juz te wałki rozprowadzajace siatke jej nie moga rozprowadZić ładnie . Ktos pomoze? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.