Robben

Case JXU 95 czy Zetor Forterra 95

Polecane posty

jupiter    0

nie wiem co o tym myśleć mnie się wydawało że w nh odlewy są jakby bardziej chropowate a z tą jakością wykonania to w jednym i w drugim widzę te same niedociągnięcia jakby ktoś coś wiedział na ten temat to niech napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

co do JXU i JX oraz T i TD to jedna linia produkcyjna , wiec mysle ze róznia sie tylko pierdołami i kolore, dachem itp. Ale mechnicznie to nie moze byc inny ciagnik bo wiadomo ze produkcja masowa jest ukierunkowana na jak najmnijsze zróznicowanie w produkcji. Mi case lepiej sie podoba z wygladu i pasuje mi do reszty sprzetu :unsure: Nie woiem co za deler jest koło sokołoa podl. ale ja rozmawiałem z warpolem i juz z nimi handlowałem tylko na mnijsza skale - było oki. biorac pod uwage serie maxxum i t6xxx to juz sa produkowane w innych fabrykach i tu mogłem wybaczyc róznice cenowa :(


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Praktycznie w całym temacie nikt nie wyraził opinii o zetorze a taki jest temat case czy zetor?


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor964    0

Ja posiadam Zetora Forterre 9641 ma 1 986 mth bez żadnych awarji. Jak do ciężkich prac to radze zetora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Gościu w okolicy ma Forterre 11441 chyba od 7 lat i nastukał nią coś ok. 7000mt i silnik do remontu ale konkretnie dostawała w p***e :(


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktom    1

Ja posiadam Zetora Forterre 9641 ma 1 986 mth bez żadnych awarji. Jak do ciężkich prac to radze zetora.

 

 

kolego @zetor946 wysłałem ci wiadomość na priva, proszę o odpowiedź , z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonski1    0

7000 Mth i remont ? nie możliwe. Mój masej ma 9000 Mth jest z 88 r silnik nawet dymku nie puści i licznik to pewnie już trzeci raz się kręci. Na john deere silniki dają 27000 Mth gwarancji i ma być dobrze. Taki traktor jak zetor to dla mnie prostak, zero wygody i jeździ się jak wozem na żelaznych kołach. Case to maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

U mnie też remont w zetorze, ale po 6000 godzin. W nh też silnik robiony z powodu urwania się zaworu i korbowodu i przebieg wtedy nawet mniej niż 6tys ale to wada fabryczna to te typy taka mają (tm175 tm190).

No nie wiem czy w tym zetorze zero wygody, może trochę skacze po drodze przy pewnych prędkosciach ale ten case to mercedes też nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6901

Ja na 11441 nie narzekam. Z jej wad to za wysoko umieszczony korek wlewu paliwa i tacie trochę rewers przeszkadza (w sensie że za blisko nogi). Ja jestem wyższy i siedzenie na przedostatni ząbek odsuwam więc mi to nie przeszkadza. Tylko teraz Zetor zaczął z ceną przegnać więc co tu się dziwić że traci klientów. Ja na twoim miejscu zastanawiałbym się nad Zetorem, JD i CNH (bardziej NH niż case). Rozbieżność w cenie duża ale z jednej strony przywiązanie do Zetora a z drugiej chęć spróbowania komfortu innych marek :mellow:

 

Oferta Warpolu na NH T5050 - 150 000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

7000 Mth i remont ? nie możliwe. Mój masej ma 9000 Mth jest z 88 r silnik nawet dymku nie puści i licznik to pewnie już trzeci raz się kręci. Na john deere silniki dają 27000 Mth gwarancji i ma być dobrze. Taki traktor jak zetor to dla mnie prostak, zero wygody i jeździ się jak wozem na żelaznych kołach. Case to maszyna.

 

No nie porównuj do maseya Zetora... :mellow: 2 światy choc Zetor sie stara :lol:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

cos duza ta cena za t5050 bo mi za t5040 z full wypasa bez ehr powiedzieli 122netto


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj