maniek305

Co to jest i do czego służy?

Polecane posty

maniek305    0

Witam serdecznie,

Panowie co to jest i do czego służy? 

IMG_20180330_143548.jpg

IMG_20180330_143603.jpg

IMG_20180330_143616.jpg

Edytowano przez maniek305
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186
czasem w stolarniach takie mają jak np umiesz coś długiego i jesteś sam to sobie złożysz na tych rolkach i jedziesz do obrabiarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinAG
      Cześć
       
      Jestem ciekaw jake części kleiliście i jakim klejem żeby nie kupować nowych?
    • Przez Vhalior2
      witam. ostatnio mi sie zapala konrolka z wykrzyknikiem w moim labo 874 od czego ona jest? czy to znak ze konczy sie sprzeglo dodam ze poziom plynu hamulcowego w normie.

    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam pytanie. Orientuje się ktoś co to za część przy elektrozaworze od podnoszenia zbiornika buraków, w śrubę którą przykręca się rurkę od oleju jest wkręcony zawór na klucz 17mm w nim jest śruba na płaski śrubokręt i nakrętka kontrująca na klucz 8mm. Co to jest? Czy jest to potrzebne? Jak to uszczelnić? Problem jest taki że cieknie mi, a właściwie leje z tej śrubki na 8. Rozkręciłem to, jest tam tłoczek i sprężynka. Ale nie wiem więc nie ruszam. Żadne o-ringi, podkładki miedziane nie pomagają. Dzięki za pomoc. ps. Wam też forum działa jak działa?
    • Przez farmer330mazowieckie
      witam  posiadam od kilku dni massey fergusona 698 nie wiem od czego sa te dźwignie B i C  widoczne na zdjeciu
      dźwignia A widoczna na zdjeciu jest od podnośnika
      ktos moze posiada taki ciagnik lub moze wie od czego one moga być?

    • Przez KrzysztofZabro
      Witam czy wiecie do czego może służyć ustawienie H i 0 w usrsusie ? Od pompy czy jak ?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj