News
MarcinAG

Kleje specjalistyczne do części rolniczych - jakie używacie i do czego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bmash_pl    1

Generalnie rzecz biorąc warto szukać w sklepach internetowych z częściami oraz akcesoriami do maszyn,znajdziesz tam często również kleje przemysłowe i nie będzie żadnego problemu. Jeżeli wątek jest jeszcze aktualny to daj znać na forum:)

Edytowano przez Bmash_pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal_19
      Jaki nowy pług do 20k na resorze 3skibowy. spodobały mi sie akpil kmjr 3 jakie opcje warto dołożyć. Gleby mam dość lekkie 4kl orac będą głównie pola po zbożu i trochę po qq na kiszonke. Jakie są wasze opinie na temat tego pługa, lub jakie inne marki możecie polecić w tym przedziale cenowym?
    • Przez kamil5421
      Witam . Słuchajcie mam pytanie , może ktoś z was wie gdzie można dostać zamienniki ażurów do pługa Unia Ibis XXL S z 2010r. .. Niby Polska maszyna a jest z tym problem.
    • Przez Cytus
      Witam Mam pytanie takie potrzebuje czesci do mf 135 u nas w sklepach z czesciami do traktorow nie maja nic. Wie ktos moze gdzie moge dostac czesci i czy nie lepiej jest sprzedac traktor mf 135 bo jest problem z czesciami ? 
    • Przez kubaursusmf
      Potrzebny katalog czesci do mf 565 licze na wasza pomoc!!
    • Przez Robson11
      Witam szukam czesci do prasy hesstona 5670  a konkretnie przekaźnika.
      Jezeli ktoś by posiadał proszę o kontakt.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.