Skocz do zawartości
Vhalior2

Laborghini 874 -Od czego jest ta kontrolka

Polecane posty

Vhalior2    35

witam. ostatnio mi sie zapala konrolka z wykrzyknikiem w moim labo 874 od czego ona jest? czy to znak ze konczy sie sprzeglo dodam ze poziom plynu hamulcowego w normie.

post-11568-0-15012200-1500617094_thumb.jpg

Jarecki88    189

witam. ostatnio mi sie zapala konrolka z wykrzyknikiem w moim labo 874 od czego ona jest? czy to znak ze konczy sie sprzeglo dodam ze poziom plynu hamulcowego w normie.

Sprawdź, czy dźwignia od ręcznego na pewno jest do końca opuszczona.

Wiadomość z agroFakt.pl

zetorki12    4687

Rolnik - i tylko tyle ? Żadnej uwagi na temat germańskich czujniczków i kontrolek ? Zachorowałeś , czy jak ? :o :huh:

ZETOR TEAM

corrado    359

Coś z ciśnieniem w pneumatyce na dzień dobry sprawdź czujnik i ciśnienie jakie tam panuje. 

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

corrado    359

Tylko z tego opisu też wynika że chodzi o problem z powietrzem. 

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

masz czujnik poziomu płynu? czujnik ciśnienia?

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Johnnn
      Witam, gdzie w ciągniku International case 744 mógłby się znajdować numer silnika? Z mojej wiedzy wynika, że ten model może mieć jeden z dwóch typów silnika: albo d206 albo d239. Gdzie znaleźć ten numer? 
      Na bloku znalazłem jedynie numer 04 24 C, podobno może być też pod głowicą ale niczego nie zauważyłem.
      Czy ktoś ma jakiś pomysł? 
    • Przez Enter_680
      Witam nie dawno kupiłem Zetora 7745. Chce pouzupelniać olej chydrauliczny lecz nie wiem gdzie jest wlew i miarka do wyjść i do podnośnika , wiem tylko gdzie jest do wspomagania wlew ale miarki nie wiedzę i niewiem ile mam go wlać . Traktor mam od niedawna i go topiero go poznaje więc proszę o wyrozumiałość.
    • Przez NewVario
      Witam, podczas koszenia dziś zapaliła mi się kontrolka ciśnienia oleju w claasie dominatorze 85 z silnikiem mercedes om352A, mam dodatkowy zegar od ciśnienia oleju i on pokazuje na wyoskich obrotach po 2 godzinach pracy 4 bar, i w takich warunkach również załącza mi się kontrolka ( nie świeci bystrym czerwonym światłem, tylko takim półczerwonym światłem, do tego podczas jazdy potrafi gasnąć. Co może być przyczyną ? W ciągniku miałem podobnie i po wymianie czujnika problem zniknął, czy tu może być to samo ? Jaki ma być tam czujnik ciśnienia ? Może być taki zwykły od 30 ? 
    • Przez Angungi
      Witam
      Panowie, ostatnio oglądałem na szybko new hollanda TF. Chciałem się dowiedzieć, do czego służą przyciski podane na zdjęciach
      pierwszy raz oglądam tego typu nh, więc niektóre ikony są mi obce
      ponumerowane na zdjęciach
      1- przycisk na drugim Joysticku do czego?
      2- na jakiej zasadzie działa poziomowanie? samoczynnie? gdzie znajduje się poziomator?
      3, 4,5 ?
      6 od czego ta ikonka?
      7- zapala sie kontrolka po wciśnieciu, do czujnika zboza w zbiorniku?
      8,9,10 - które do szybkosci opuszczania/hederu, regulacji wysokosci od ziemi oraz ???
      ile czynnika do klimy może wchodzić?
      Bardzo byłbym wdzięczny, jeśli ktoś by pomógł opisać?
      dobrze jest jechać i wiedzieć co do czego służy
      pozdrawiam serdecznie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.