kiejdal

zakuwanie pasów do prasy rolujacej

Polecane posty

kiejdal    0
witam . czy orientuje się ktoś z gdzie mozna zakuć pasy w okolicach Lublina? A najlepiej Łęcznej . Moze ktos z was sie tym zajmuje ? pasy od starej john deerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Słuchaj, u mnie w Greene zakuwają pasy. Jeśli to akcja firmy to może i u ciebie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiejdal    0
zakuwałeś do swojej? jezeli tak to w jakiej cenie i jakie spinki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kiejdal napisał:

zakuwałeś do swojej? jezeli tak to w jakiej cenie i jakie spinki ?

Jeśli to było do mnie, to nie, bo nie mam prasy pasowej. Ale w sklepie był szyld "zakuwanie pasów" i kawałki zakutego pasa, spinki, pasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiejdal    0
slawek74 te skrecane spinki są słabe i pracochłonne w montażu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Nowak5425
      Witam, tak jak w temacie. Na co zwrócić uwagę przy zakupie tego modelu. Znalazłem jeden egzemplarz, który ma nie duży przebieg,od pierwszego właściciela. Prasa posiada rzadki rotor bez noży. U mnie prasowała by tylko słomę. Słyszałem wiele opinii o rzadkim rotorze w słomie. Jedni chwalą i mówią że jest super, inni mówią, że jak będzie dobrze sucha i sieczkowata słoma to słoma będzie zapychać się przy rotorze. Posiada może ktoś takowy model z takim właśnie rotorem i wypowie się na ten temat ?  Czy ciągnik o mocy 90 KM poradzi sobie z tą prasą ?
    • Przez Kacperkuj-pom
      Panowie jaka dlugosc powinly miec pasy w prasie john deere 545 
    • Przez Kondzio342
      Witam koledzy potrzebuje kupic sterownik prasy z trzema kontrolkami oraz silniczek. Dajcie znac kto co ma.
    • Przez pawelek11
      Witam wszystkich, zamówiłem prasę Lely którą miała być w połowie maja. Prasy nie mam do tej pory dealer tłumaczy się że producent czyli obecnie AGCO ma opóźnienia w produkcji. Chciałabym się porostu dowiedzieć czy ktoś jeszcze ma obecnie podobną sytuację z którąś z tych trzech pras? Bo nie wiem czy dealer może mnie oszukuje czy np. AGCO woli robić prasę pod swoją marką a Lely zostawia na koniec.
    • Przez Karola443
      Mam problem z komputerem wyskakuje błąd E402 z sygnałem dźwiękowym. Co on oznacza i jak można to usunąć? Proszę o pomoc🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj