Polecane posty

dawid515    2
Witam, jestem studentem/przyszłym rolnikiem. W ramach moich studiów podjąłem się napisania pracy na temat środków ochrony roślin. Jednym z jej elementów jest ocena wiedzy na temat toksyczności środków ochrony roślin oraz poziom przestrzegania BHP podczas ich stosowania wśród grup ryzyka, do których głównie zaliczyć można rolników. Proszę o wypełnienie poniższej ankiety wszystkich Was, którzy wykonują opryski w swoich gospodarstwach.
Zajmie Wam parę chwil (jest dosyć krótka), a mi bardzo pomoże :) Z góry dziękuję :)
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wielkopolanin
      Panowie proponuje nowy (szukałem i takiego nie znalazłem), myślę, że ciekawy a na pewno ważny temat. Jak to jest u Was, czy badacie Swoją glebę? Jeśli tak to na co, jak często i ile za to płacicie? Jak myślicie, czy w warunkach Waszych wsi było by zapotrzebowanie na usługę badania gleby, od pobrania próbek, do dostarczenia wyników i zaleceń? Ja muszę się przyznać, że do tej pory nie badałem gleby, dopiero w tym roku po raz pierwszy na studiach zacząłem to robić.
    • Przez thaler351ta
      kto zajmuje się uprawą ziołami?takimi jak babka płesznik i lancetowata jeżówka lubczyk i prawoślaz?bo mam problemy z chwastami i chcą mnie z pola wygonić
    • Przez MarcinC360
      Witam,
      Z racji coraz to większej konkurencji wśród sklepów internetowych zakładam ten tema, bo nie jeden może będzie chciał kiedyś skorzystac z takiego sklepu gdy np. w okolicy nie będzie danego środka lub gdy będzie on tańszy.
       
      Mnie interesuje opinia o sklepie aptekarolnika.pl
      Dla przykładu, kupowałem w sklepie stacjonarnym Gold 450 EC w ilości 7L i zapłaciłem 470zł brutto. W powyższym sklepie internetowym zapłaciłbym 370zł brutto. Do tego przesyłka zapewne 25zł za pobraniem by doszła.
       
      Czy rzeczywiście u nich jest tak tanio za pełnowartościowy produkt, czy może jakieś dziwne rzeczy odstawiają?
    • Przez PSOR
      Poziom rozpoznawalności piktogramów wśród Polaków jest niski, chociaż znajdują się one na opakowaniach środków chemicznych i określają jaki rodzaj substancji znajduje się w opakowaniu - wyniki badania przeprowadzonego przez Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin są niepokojące.
       
      Z deklaracji badanych wynika, że największą znajomość mają oznakowania dotyczące toksyczności środków: 42% zna i wie, co oznacza, symbol „toksyczność ostra”. Natomiast najtrudniejszy w interpretacji jest symbol „zagrożenie dla zdrowia” (rozpoznawany przez 15% badanych).
       
      Abyś miał pewność, że nie należysz do wyżej wymienionej grupy, przygotowaliśmy dla Ciebie ściągawkę:
       

       
      Piktogram na etykiecie to także wskazówka, jak postąpić z pustym opakowaniem. Przykładowo,  opakowania po śor, gdy są oznaczone przynajmniej jednym z powyższych piktogramów, należy oddać do sklepu - to wymóg prawa obowiązującego w Polsce. Czytając piktogramy i właściwie postępując z opakowaniami, wspólnie dbamy o środowisko.
    • Przez StudentkaUR
      Witam, czy moglibyście polecić kombinezon ochronny do oprysków? Zależy mi na tym aby był wielokrotnego użytku. Może ktoś z Was ma coś sprawdzonego i godnego polecenia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj