Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MarcinC360    6

Witam,

Z racji coraz to większej konkurencji wśród sklepów internetowych zakładam ten tema, bo nie jeden może będzie chciał kiedyś skorzystac z takiego sklepu gdy np. w okolicy nie będzie danego środka lub gdy będzie on tańszy.

Mnie interesuje opinia o sklepie aptekarolnika.pl

Dla przykładu, kupowałem w sklepie stacjonarnym Gold 450 EC w ilości 7L i zapłaciłem 470zł brutto. W powyższym sklepie internetowym zapłaciłbym 370zł brutto. Do tego przesyłka zapewne 25zł za pobraniem by doszła.

Czy rzeczywiście u nich jest tak tanio za pełnowartościowy produkt, czy może jakieś dziwne rzeczy odstawiają?

johniy861    6

warto sprawdzić zawsze datę ważności albo czy posiada taki sam skład /substancje aktywne

ovi    34

Wszystkie środki kupuje u nich, rzeczewiście niektóre opryski kończą date warzności ale w takim przypadku dzwonią do klijenta i informują, ceny o 10% tańsze niż u lokalnych sprzedawców
, jeden z najtańszych sklepów, mogę polecią też opryski.com i hurtownia rolnicza.com

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    1362

brałem w aptece rolnika teraz oprysk na grzyba, przyszedł z wazną datą, co prawda produkcja 2016, ale wszsytko okej, brałem tez na opryski.com  srodki na chwasty tp tez sporo taniej i tez przyszło wszystko świeże.

MarcinC360    6

Panowie, dzieki za odpowiedź, następnym razem chyba się skusze na zakup w aptece rolnika.

Uziu92    1362

w moim przypadku z dostawą wyszło taniej jak bym brał na miejscu i to sporo, kto czym wiecej bierze to się opłaca.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się