Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Sprzedam Belarusa 1221.3

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
witam. do sprzedania Belarus z 2006 roku pierwsza rej 2007 ciągnik od nowości u nas mały przebieg 2300h opony tył 600 pompa hydrauliczna 110l/min rozbudowana hydraulika klimatyzator dachowy. maszyna zadbana bez wad czy uszkodzeń. zaczynam cenić 85000 zł wystawiam fakturę VAT. więcej info na priv ciągnik jest w mojej galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcin349
      Myślę żeby wymienić ursuska na ruska, bo jest ciut mocniejszy i w tej samej cenie młodszy, i pewnie ma większy uciąg. U mnie miałby głównie pracować z balarką , rozrzutnikiem jednoosiowym 3,5 t, w agregacie 2,1 m, owijarce, i grabiarce 3 m. Co o tym myślicie? Mam jeszcze MF 3050 4*4 i planuję kupić c-330 do pomocy.
      Temat przeniesiony do odpowiedniej kategorii
    • Przez rbit
      W ogłoszeniach na allegro znalazłem taką ofertę: http://allegro.pl/be...3589282441.html
      Co myślicie o takiej cenie w stosunku do tego modelu? Zawyżona - zaniżona? Jaką ma moc ten Belarus? Co to jest monoblok? Czy ten model ma skrzynię synchronizowaną? Wiem ,że jest telefon do przedzwonienia, ale chciałbym najpierw zasiegnąć waszych opinii. Mógłbym nawet podjechać do gościa bo to jescze w moim województwie a ciężko znależć ogłoszenia sprzedaży belarusów na necie a przeważnie są o pół Polski lub całą ode mnie. Na co zwrócić uwagę gdybym pojechał obejrzeć? Szukałem czegoś do max 50 000 zł używanego - myślałem własnie o belarusach lub coś z pronara a trochę ten mały przebieg mnie kusi. Nie wiem czy warto w takiej cenie? Jak sądzicie?
    • Przez Bartek246813579
      ciągnik ma 1100mtg ma 5 lat poproszę o dobrą oponię tego traktora?I czy warto go kupić ??
    • Przez padre1989
      wszystko sprawdzone filtry przewody ssak ze zbiornika ......co może być?
    • Przez Tomek_21
      Cześć jestem z Woj. Swiętokrzyskiego i planuje zakupic ciagnik MTZ Belarus powyzej 80 KM
      gdzie najtaniej kupic nowy ciagnik z turem
      czytałem rózne fora i pisza o oszustach ze zmieniaja maski by tylko znajsc kupców
      doradzicie mi moze ktos ma Belarusa i czy sa wytrzymale jak sie sprawuja w pracach polowych
       
      jakie sa opinie tych ciagnikow i jak powinno wygladac wnetrze bo jak czytałem to niektóre mama 1 dzwignie do zmiany biegów jaki most wybrac i jaka skrzynia potrzeboje porady
       
      Dziekuje i sorki za błedy
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj