Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomek_21    0

Cześć jestem z Woj. Swiętokrzyskiego i planuje zakupic ciagnik MTZ Belarus powyzej 80 KM

gdzie najtaniej kupic nowy ciagnik z turem

czytałem rózne fora i pisza o oszustach ze zmieniaja maski by tylko znajsc kupców

doradzicie mi moze ktos ma Belarusa i czy sa wytrzymale jak sie sprawuja w pracach polowych

jakie sa opinie tych ciagnikow i jak powinno wygladac wnetrze bo jak czytałem to niektóre mama 1 dzwignie do zmiany biegów jaki most wybrac i jaka skrzynia potrzeboje porady

Dziekuje i sorki za błedy

aresss    6

Belarus 952.4 (95 km) ma jedna dziwgnie od zmiany biegów(14/4) ,Belarus 1025.4 (110km) MA dwie dziwignie od zmiany(16/8).Most krzyżakowy,I jak masz troche kasy to najlepiej hydraulika boscha :)

Pozdrawiam!

Kwietus    1

Z tego co słyszałem to nie chcieli je dopuścić do sprzedaży w UE ,chodziło o zbyt duże spalanie (zanieczyszczenia środowiska).

Wiadomość z agroFakt.pl

jonkszi    65

Na pewno daleko od gościa w Busku-Zdroju jest taki kręt że kiedyś w telewizji nawet pokazywali(<<AGROBIZNES") jak komuś sprzedał mtz właśnie nowego- jednym slowem masakra. Ja kojarze Kisiela ma pronary to i mtz może sprzedawać. Są też Kleczanowie ale jest dwóch niedaleko i nie pamietam który ma belarusy.

Tomek_21    0

no w Busku jest taki byłem u niego patrzec ale tez slyszałem ze Kisiel ma mam zamiar jechac

ale kupie jakiegos do 90km tyle mi starczy

jak zalape mlodego to zaszaleje xD

Kwietus    1

ile KM ma ten biały ? na jaką szerokość bierze pług? ile waży pług? zagonowy czy obrotówka?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

chodziło ci o sprawowanie się belarusa akurat tak się składa że ma belarusa 920.2 mam go już trzy lata i niedługo skończy cztery jest w turze i sprawuje się świetnie chodzi we wszystkim np. w talerzówce 3 metrowej z wałem strunowym,w siewniku z agregatem unia nawetl, w pługu overumie 4 tej dużej i tak dalej mógłbym wypisywać wam jeszcze dużo także moja opinie to że są bordzo dobre i mocne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez fergi99
      Witam.
      Jestem nowy na forum wiec jak coś zrobię lub napisze żle mea culpa.
      Razem z ojcem prowadzimy gospodarstwo o profilu typowo sadowniczym o pow. ok 40ha i cały czas staramy się je powiekszać, główna uprawą jest porzeczka czarna czerwona i agrest a tagże pszenica ( w tyk roku 15 ha) . Posiadamy 2 Zetory 7211 (w obu bliskie jest przekręcenie licznika) i sadowniczego NH 75. Szukam używanego ciągnika do 90 max 110km o niedużych gabarytach będzie to ciągnik główny do ciężkich prac w polu ( I- III klasa ziemia ciężka sporo górek) jak i transporcie. Myslałem nad fendem lub valtra ale jestem otwarty teżna inne marki oprócz Belarusa, zetora, ursusa new hollanda i bliżniaczego case.
    • Przez Slawek0
      Cześć Wam,

Chciałbym zasięgnąć rady od gospodarzy i forumowiczów z wiedzą techniczną na temat ciągników rolniczych.

A więc,
      Planuję kupić, używany ciągnik rolniczy o mocy 120-150 KM do 100.000,00 zł.

Zależy mi, aby
      - był on około 2000 roku produkcji
      - był oszczędny w pobieraniu paliwa
      - miał niski poziom awaryjności

Marki: John Deere, Ursus czy Zetor są mi znanymi markami, dlatego chciałbym je pominąć w tym temacie.
      Każda inna marka wchodzi w grę, jako potencjalny ciągnik do mojego gospodarstwa. 

Ciągnik ma mieć do obsługi:
      - 4 skibowy pług obrotowy
      - opryskiwacz ciągany
      - grubera 

Z Waszego doświadczenia, proszę abyście polecili mi jakiś konkretny ciągnik i opowiedzieli co nieco o nim, jak się wam 
      sprawuje w gospodarstwie itp.

Pzdr
      Sławek

• Przez Grz3g0rz
      Witam
      Mam problem, mianowicie chcę kupić kombajn, który zastąpi New Hollanda 8070. Cena do 180tyś zł, najlepiej z lat 1995-2000 i do 2500mtg. Claas mi się nie widzi, ponieważ ceny takiego kombajnu jakiego szukam są kosmiczne i nie podoba mi się ten silnik za kabiną. Tak więc zastanawiam się nad New Hollandem TC 56, TX 62, a Deutz-Fahrem Starlinerem, Toplinerem 4060. Najchętniej kupiłbym NH, ale ciężko znaleźć egzemplarze w bardzo dobrym stanie i dobrą ceną, a Deutz Fahr podoba mi się stylistycznie i jego rozwiązania i cena. Tylko nie wiem jak się DF' y sprawują, jak jest z częściami i spalaniem. Z góry dziękuję za każdą pomocną odpowiedź