Polecane posty

TymonMasa    0

Witam mam mały problem posiadam ładowacz prywaciaza stylizowany na quicka i do niego jest też osprzet w postaci chwytaka do bel do zludzenia przypominajacego quicke flexgripi mam pytanie oraz prozbe jesli ktos takiego psiada prosze o opinie i jesli komus by sie chciało był bym niezmiernie wdzieczny gdyby podał mi "głebokosc" ramion znaczy od srodka całego uzadzenia do czubkow ramion w lini prostej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

czyli że jak??? masz ładowacz i pytasz o opinie??? popracujesz rok czy dwa i opinię sam sobie wyrobisz

a co do drugiego pytania to rozumiem że traktor stoi na podwórku i nie chce ci się iść z metrówką i zmierzyć, i liczysz na to że ktoś dla twojej wygody weźmie metrówkę i zmierzy dla pana jaśnie hrabiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
A można bez tego jasnie hrabiego? "osprzet w postaci chwytaka do bel do zludzenia przypominajacego quicke flexgripi" kolega chyba chcę porównać ladowacz(prywaciarza) do oryginału. Mogę się mylić ale ja to tak zrozumialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TymonMasa    0

witam przepraszam ze mnie nie bylo ale jak sami wiecie zasuwa w polu tak bratrolnika jetstem panem co sie wyleguje i w glupa wali z innymi ludzmi bardzo wielkie dzieki 30pawel za zrozumienie mojego przekazu mamsprzet prywaciaza i placki zostaja gdy mocno docisne i zatanaiwałem sie czy tomoja wina za ciezkie bele czy poprostu ktos za slabo kopiwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adam24121998
      Witam. Chciałem się zapytać jaki osprzęt czyli agregat lub kultywator polecacie do 85 konnego MF. Chodzi mi przede wszystkim o szerokość itp.
      Chciałem jeszcze zapytać jakie pługi: ilo skibowe, jakie odkładnie, fikane czy nie.
      Z góry wszystkim dzięki.
    • Przez strike51
      Witam,
      Mam pewien problem, mianowicie kupiliśmy dziś ciągnik wraz z ww. ładowaczem. Niestety po przyjechaniu do sklepu z art, rolnymi powiedziano nam, że ten tur ma nietypową "łączkę" i niestety nie mogli dopasować do niej chwytaka do balotów. Zasugerowano, żeby kupić nową "euroramkę" lub przespawać mocowania na nowym chwytaku? Pytanie - czy jest jakieś inne wyjscie? bo nie ukrywam, że chciałbym mieć oryginalny komplet. Dla wglądu wrzucam zdjęcia. Pozdrawiam.
       
      http://www.fotosik.p...9482d055f1.html
      http://www.fotosik.p...2fcb21a430.html
      http://www.fotosik.p...cf4bbcb76c.html
    • Przez rolniczka1990
      Mam problem z wyborem ładowacza czołowego. Zastanawiam się nad polskimi turami i chciałabym wiedzieć czy ktoś może polecić bądź odradzić daną firmę. Ładowacz czołowy jest mi potrzebny do nakładania obornika i załadunku bel. Ciągnik do którego ma być podpięty tur to Zetor 5340. Waham się między ładowaczem firmy inter-tech, a hydramet. Jakiej marki tur spisze się najlepiej? Jaki wybrać osprzęt do niego? Wszystkie komentarze mile widziane.
    • Przez filip12376
      Witam!
      Chciałbym zaprojektować i stworzyć osprzęt widłowy do balotów słomy. Osprzęt ma być montowany do ładowarki teleskopowej Weidemann T5625 CX80. Wstępnie udało mi się naszkicować coś takiego jak w załączniku. Widły mają służyć do zwożenie pięciu balotów z pola na raz. 
      Moja propozycja posiada sekcje rozsuwaną oraz możliwość podnoszenia. Po załadunku dwóch balotów na sekcje podnoszoną podjeżdżałbym do trzech kolejnych podniósł do góry dwa poprzednie i załadował trzy kolejne. Tak załadowane 5 zawiózł na początek pola. 
       
      Chciałbym poznać Wasze opinie lub propozycje usprawnienia. 
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj