Fugeo

Podświetlenie deski rozdzielczej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Fugeo    281

Cześć

Mam pytanie czy za podświetlenie tego wyświetlacza odpowiada żarówka taka jak w pojedynczych kontrolkach czy jakaś dioda? W przypadku obrotomierza jest to jedna żarówka taka jak przy kontrolkach.

 

tablica.jpg.07c5d83b4007788a792bc3bbc7b3db28.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281

Są diody, które po podłączeniu na krótko świecą, ale po podłączeniu normalnie tzn po podpięciu tych dwóch kostek nie świecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik1
      Witam
      Nie mogłem znaleźć takiego tematu, więc zakładam nowy.
      Czy macie może jakieś doświadczenie w impregnowaniu drewna? Chodzi mi konkretnie o drewniane drzwi do stodoły i wykończenia dwóch ścian na poziomie piętra (cały parter z cegły). Na wiosnę będę wymieniał te ściany i robił nowe drzwi i chcę żeby to trochę wytrzymało. Chodzi mi o zabezpieczenie tego przed deszczem, ogniem, grzybami i szkodnikami. Najlepiej w 1 preparacie. Czy znacie taki środek? Możecie coś polecić? Bardzo proszę o odpowiedzi.
    • Przez KrystianLS
      Witam serdecznie mam problem z tym licznikiem ponieważ nie podświetlają mi się te 2 ekrany przy kierownicy
      a po za tym te funkcje też nie działają ponieważ wcześniej ktoś szperał i wyrwał taśmę ;/ czy wiecie może jak to naprawić przynajmniej podświetlenie
      chodzi o ten z prawej str
       
      i szukam też zegarka do lewego panelu
    • Przez ZetorPower
      Witam mam w opryskiwaczu własnie taki sterownik ale nie mam podświetlonego manometru i chciałbym go podświetlić w płytce sterownika są 4 wsówki męskie 2 to zasilanie płytki a 2 są wolne wie ktoś może do czego one są i czy można by tutaj podłączyc to podświetlenie a może one po to są ????
    • Przez rex15
      Mam problem w jd 7710, gdyż nie działa podswietlenie licznika. Rozebrałem ten licznik i diody są tylko pod wszystkimi wskaźnikami (kierunkowskazy, napęd itp) natomiast sam licznik nie wiem jak jest podswietlany. Licznik jest elektroniczny, bo z tego co kojarze były też mechaniczne zegary.
    • Przez diesel16v
      Witajcie . Mam problem z MF 6280 . Otóż przy przekręcaniu kluczyka na 1 pozycję pali mi się bezpiecznik F6 - +APC Dashboard Auto III czyli deska rozdzielcza . Nie palą sie żadne kontrolki , ciemno na desce . Dzieje sie to na postoju , gdzie jaki kolwiek ruch wykonywała tylko stacyjka . Przejże niedługo wszystkie kable , pozdejmuje osłonki i posprawdzam ale wydaje mi sie ze jest jakies zwarcie na stacyjce bo ona jest jedynym elementem który sie rusza . Dodam też ze przed tym jak się spaliło ze 3-4 bezpieczniki które wymieniałem , 3-4 razy normalnie przekreciłem kluczyk i byly wszystkiei kontrolki . A potem palił i 20 A i 25 A , bez znaczenia to było jaka moc . Ktoś jakiś pomysł jeśli nie pomoże sprawdzenie kabli wszystkich ? Wygląda mi to na jakies zwarcie stacyjki ale szukam zawczasu bo z elektryką stoję słabo . 
      PS. Przy zakupie ciągnika , stała sie taka sama sytuacja ale wymieniliśmy szybko bezpiecznik i działało a tu spaliło juz 3-4 . 

      Pytanie mam jeszcze jedno . Zanim popaliło mi bezpieczniki od deski , zauważyłem ze po przekręceniu kluczyka pojawia mi sie na predkościomierzu przez chwile liczba 88 bodajże . Ktoś mi powie co to znaczy ? Widziałem innego MF to tam znowu 88 czy 85 pojawiało i on mówił ze to jakiś błąd EHR jest . Chciałbym rozwiac wątpliwości . 

      Kolejne i juz chyba ostatnie dotyczy licznika paliwa . Nie pokazuje w ogóle stanu paliwa , sprawdzałem wszystkie kable ale wszystko jest podłączone . Wskazówka nawet nie drgnie.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj