Polecane posty

ZetorPower    0

Witam mam w opryskiwaczu własnie taki sterownik ale nie mam podświetlonego manometru i chciałbym go podświetlić w płytce sterownika są 4 wsówki męskie 2 to zasilanie płytki a 2 są wolne wie ktoś może do czego one są i czy można by tutaj podłączyc to podświetlenie a może one po to są ????


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KrystianLS
      Witam serdecznie mam problem z tym licznikiem ponieważ nie podświetlają mi się te 2 ekrany przy kierownicy
      a po za tym te funkcje też nie działają ponieważ wcześniej ktoś szperał i wyrwał taśmę ;/ czy wiecie może jak to naprawić przynajmniej podświetlenie
      chodzi o ten z prawej str
       
      i szukam też zegarka do lewego panelu
    • Przez demon17
      Witam zakupiłem opryskiwacz z zaworem stało ciśnieniowym ARAG. Według mnie nie jest to ten zawór co powinien być, ale sprzedawca upiera się przy swoim. Miałem go dzisiaj uruchomić i sprawdzić ale nie wyrobiłem się czasowo, dlatego poniżej dodaję fotkę zaworu i jeśli moglibyście to napiszcie kto ma rację.

    • Przez fiolek
      mam problem z komputerem przy opryskiwaczu a mianowicie moim zdaniem zle liczy predkosc,czasami sa skoki z 7km/h na 3km/h a co za tym idzie skoki wydajnosci cieczy z 200l na 400l/ha. Jaka moze byc przyczyna takiego zachowywania sie ?? czy napiecie ok11,5-12v moze sie do tego przyczynić??
    • Przez riordian
      Panowie powiedzcie mi jak ustawić zawór stałociśnieniowy arag? Coś takiego http://olx.pl/oferta/zawor-stalocisnieniowy-arag-CID757-ID2BVBj.html
      Przy kręceniu zielonym pokrętłem ciśnienie za zegarze wgl się nie zmienia. Jak zmniejszę obroty opryskiwacz albo przestaje pryskać albo pryska tylko delikatnie i ciśnienie spada.
    • Przez Radek_MB
      Witam,
      Czy ktos z Was wgrywal mapy do komputera Arag Bravo 400s? Chcialbym zeby komputer sterowal opryskiem wg GPSa.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj