Polecane posty

Jaro2018    0

Witam wszystkich użytkowników ciągników.Potrzebuje waszej opini na temat:

John Deere 5090M z turem

Zetor Proxima 90 premium

Niewiem który wybrać.Nie interesuje mnie kolor czy inne pierdoły.Chodzi mi o awaryjność,spalanie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDRIUROL    39

z tej 2 na pewno jd, nigdy bym nie kupil proximy bo 3 w okolicy byly nowe i tylko 1 zostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro2018    0

Między John Deere a Zetorem jest 35-40tyś różnicy.Taki ciągnik to jest na lata więc jak John Deere lepiej będzie chodził to warto dołożyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734

Sąsiad ma takiego Johna to narzeka że ochlej niesamowity. Ma porownanie z Valtrą i Pronarem. 

Ja z kolei na Proximę nie narzekam zbytnio. Może sprzęgło ma gówniane (zwykłe tarczowe) ale na mokrym sprzęgle i podnosniku Bosha będzie śmigać. Serwis też napewno tańszy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik993    16
to już weź zetora fortere 100 z oryginalnym ładowaczem to ci się nigdy nie zepsuje zapas udzwigu i mi się wydaje ze lepiej wyposażony John deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734

Ja to mam Proximę 65 więc wiele nie pomogę, ale jak czytam że nie ma z czym porównywać to trochę nie tak. Jedyne mankamenty w mojej to sprzęgło i podnosnik. Ta premium to pewnie ma już mokre z rewersem elektrohydraulicznym, czyli jeden mankamet odpada. Z kolei co do podnośnika to widziałem w Proxie 90 z 2017r to tam już jest caly tył i podnosnik zupełnie inaczej rozwiązany. Siłowniki są na zewnątrz, inny plecak inne sterowanie. Bo w mojej d*pa i podnosnik to jak w c360. 

A jak wezmiesz z elektroniką podnosnik to już bajka. 

I co w tym Johnie będzie ciekawszego by warto było dołożyć 40 tyś? Chyba tylko lepszy komfort i ten jeleń na masce... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro2018    0

Dzongir ma mocniejszą hydrałlike i dodatkowe kawałki ramy między kabiną a przodem.wyjścia do tura z ramy.całość wygląda bardzo masywnie. Środek w kabinie wygląda na dopracowany.zetor ma plusa bo ma 3 pół biegi pod obciążeniem A dzony 1.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734

Ja tam nie namawiam. 

A ile teraz taka Proxima kosztuje? Jest artykuł o promocjach na  f a r m e r z e  i tam goła Proxima 100 CL Premium kosztuje 132 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro2018    0

AndBlu mnie trochę przeraża i zetor ma słabszą hydrałlike.W przyszłym tygodniu pojadę do Kalisza do zetora z bratem bo on też się wacha to może dwa odrazu się weźmie.zetor proxima 100HS ciekawy jest.

 

Edytowano przez Jaro2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro2018    0

Proxima 100 HS premium ful opcja za 160tyś netto.

 

Edytowano przez Jaro2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj