BobsMF

Jaki płyn hamulcowy do 68.14?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
BobsMF    40
Jak w temacie co dolać do układu hamulcowego Renault 68.14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

hamulce suche, więc dot 3 lub 4

wystarczyło przeczytać co jest napisane na korku czy zbiorniczku


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theone1992    0
1 godzinę temu, farmersNHtd95d napisał:

Nie lej Dotu bo uszczelniacze szlak trafi na 90% tam musi być olej Lhms ;)

W tym modelu występują hamulce suche i zalecany jest dot-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Oryginał FRELUB 650, zamiennik DOT 4.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko polecam renomowanych firm , żadnych wynalazków 

, uniknie się wielu problemów o których sie przekonałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sparta
      Witam. mam problem z ogrzewaniem w mf 3095. odkąd kupiłem ciągnik nie było ogrzewania, rozkręciłęm u góry wszystko zeby posprawdzac i wiem ze wogole tam woda nie dochodzi, czy mogły ktos podać schemat lub informacje jak to ogarnąc aby było? bo za tydzien musze ze zbożem jeździć i nie chce zmarznąc ^^
    • Przez paczka
      Zakupiłem dopiero tego fergusonka 6180 i nie wiem gdzie jest zbiorniczek do płynu od spryskiwaczy i jak się włącza ten płyn jak ktoś ma takiego niech da znać
    • Przez xforrest
      Witam. Gdzie w ciągniku renault 640 znajduje się zbiorniczek na płyn hamulcowy? I jaki płyn wlewa się do tego modelu?
    • Przez bocianlask
      Witam,
      Mam problem z moim MF’em  6180.
      Wszystko zaczęło się gdy podczas orki zauważyłem, że wyrzuca płyn z chłodnicy.
      Pierwsze o czym pomyślałem to, to że poszła uszczelka pod głowicą, ale tą usterkę wstępnie wykluczyłem.
      Kolejne o czym pomyślałem to zanieczyszczona chłodnica, przez co nie ma dobrego obiegu i wyrzuca płyn. Szybki demontaż chłodnicy wizyta w zakładzie gdzie czyszczą chłodnice i niestety nie była zbyt zanieczyszczona.
      Po zamontowaniu chłodnicy i zalaniu układu płynem (pod korek) znów to samo, tzn na wolnych obrotach poziom płynu się podnosi. Gdy zwiększę obroty silnika poziom płynu w chłodnicy maleje (jakby silnik zasysał płyn). Gdy ciągnik się zagrzał i otworzyły się termostaty problem z podnoszeniem się płynu ustał.
      Podczas gaszenia ciągnika płyn tak się podnosi, że wyrzuca go przez wlew chłodnicy (otwarty –bez korka)
      Nagrzewnica grzeje się normalnie.
      Co może być przyczyną takich cudów?
      Dodam, że termostaty założyłem nowe.
      Płynu do układu weszło stosunkowo mało około 16-17 litrów, z tego co wyczytałem na forum powinno wejść 25 litrów.
      W jaki sposób prawidłowo odpowietrzyć układ? Są jakieś odpowietrzniki czy powinien odpowietrzyć się sam?
      Gdyby ktoś miał podobne problemy lub znał rozwiązanie mojego  proszę o podpowiedź, co, gdzie i jak.
      Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i sugestie.
      Pozdrawiam
       
    • Przez CezaryRoszkowski
      Zakupiłem wczoraj ładowarkę JCB i tu pytanie do znawców  <_< . Jakie oleje idą do tej ładowarki i gdzie znajdują się wszystkie wlewy? :huh:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj