AndrzejKost

System MACH w mx t10

Polecane posty

AndrzejKost    1

Witam, koledzy mam pytanie czy ktoś wie może czy jest szansa dokupić wtyczkę do systemu mach,

Chodzi o tą na dole, mam w części przy turze, a w tej dolnej przy ciągniku jest tylko, miejsce na nią, wolał bym mieć wszystko w jednym, bo tak trzeba by osobno puścić kabel.

image.png.a2a831c41ef0af6be922c77151a4d40d.png

image.png.f1c34ccddaaa5ce413f389294488dd40.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AndrzejKost    1

Może nie doprecyzowałem, poszukuję tylko wtyczki elektrycznej która jest na pierwszym zdjęciu a na drugim go brak. Może ktoś ma namiar na dilera mx, może da się dokupić nowe jako część zamienną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AndrzejKost    1

Dzięki, przeczesuje neta od wczoraj, poszedł mail  do MX UK, może tam uda się coś kupić, sporo znajomych tam jest, dostałem nr tej wtyczki, czekam jeszcze gdzie to można zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tom446
      Który system operacyjny jest lepszy windows 7 czy 8?
    • Przez e2visionamd
      Witam wg instrukcji przed rosprzęgleniem ładowacza z ciągnikiem trzeba podnieść przednią oś na 3 sek i opuścić aby jakoś odpowiednio wyrównać olej w siłownikach , ale nie mogę podnieść przedniej osi co może być przyczyną ?
    • Przez pawelek11
      Witam!
      Mam problem z podłączeniem elektrozaworu do joysticka chodzi mi o prąd oczywiśćie.Przy joystiku mam 4 kable czerwony,niebieski,brązowy i zielony. Dadaję zdjęcie elektrozaworu i kostki od joysticka.
    • Przez MarekMalwina
      Witam,
       
      zakupilem jakis czas temu Case mx 135 rok 2000.
       
      Wszystko dzialalo bez zarzutow az do teraz.
       
      Padla mi hyraulika nie dziala nic a mam na mysli np: wspomaganie kierownicy, EHR, mowiac czystym jezykiem, Hydraulika zewnetrzna nie dziala dalem do regeneracji pompe tloczkowa i dalej nie ma zadnego efektu.
       
      Dostaje siwych wlosow od szukania przyczyny, moze ktos z Panstwa spotkal sie z takim problemem i moze mnie nakierowac jak usunac usterke.
       
      Dziekuje z gory !
       
      Marek
       
       
       
       
       
    • Przez RadoslawPower
      Łyżka uniwersalna o szerokości roboczej 1400/Euro wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości.

      Mocowania na zamówienie.

      Pojemność: 0,42

      Grubość materiału: 4mm
       
      Cena: 850 PLN
       
      Kontakt: +48 796 564 517 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj