Skocz do zawartości
e2visionamd

sprzęganie ładowacza mx u 310

Polecane posty

e2visionamd    1

Witam wg instrukcji przed rosprzęgleniem ładowacza z ciągnikiem trzeba podnieść przednią oś na 3 sek i opuścić aby jakoś odpowiednio wyrównać olej w siłownikach , ale nie mogę podnieść przedniej osi co może być przyczyną ?

romek6340    203

Pewnie chodzi po prostu o to, żeby skorzystać z "docisku". Tylko jak już na siłownikach po opuszczeniu tura nie ma możliwości aby jeszcze bardziej się wsuwały i podniosły przód ciągnika to Ci nie podnosi osi. Musisz popatrzeć, inaczej ramkę wychylić tak aby jeszcze trochę zakresu na siłownikach było, a jak nie to coś pod ramkę podłożyć i chwilę przytrzymać joystick wychylony (na opuszczaniu). Myślę, że rozumiesz o co mi chodzi bo jakoś zawile napisałem :D

e2visionamd    1

ramkę wychylić " ale właśnie ramka ma być według instrukcji tak ułożona aby widły czy łycha była w poziome na podłożu czy poprostu olać to ? też masz mx-a ? i tak zostawiasz na docisku czy docisk i na krótko wracasz na koła tak jak na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=p_ObBfq7tGw

Edytowano przez e2visionamd

Wiadomość z agroFakt.pl

romek6340    203

Nie, ja mam inny ładowacz trochę inaczej odczepiany. Odnośnie podnoszenia osi to się nie wypowiadam. Nie robiłem tak i pierwszy raz widzę. Najwyraźniej coś to daje... Wszystko masz ładnie na filmie pokazane jak odczepić :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomgt
      Panowie wrzucam link do filmu z łądowaczem na podnośnik, zrobiłem identyczny, zamontowałem siłownik od Tura1 i słabo podnosi. 
      W czym może być problem?
      link do filmu https://www.youtube.com/watch?v=tl2V1OEtruY
      Poziom oleju  w skrzyni jest ok, latem podnosiłem wywrotkę ze zborzem i nie było problemu a teraz podłączyłem jeden siłownik i nie może podnieśc np. takaiego kawałka drzewa jak na powyższym filmie.
      Co moż być przyczyną? zimny nie rozgrzany olej, uszkodzony rozdzielacz a może to kwestja siłownika, może ten od tura jest za słaby?
      Dodam, że do siłwonika dałem wąż hydrauliczny średnica wewnętrzna: 08 mm, Ciśnienie robocze: 35,0 Mpa / 350 bar, zakucie 1/gwint: Proste/nakrętka M16x1,5, Zakucie 2/gwint: Kątowe 90 stopni/nakrętka M16x1,5

• Przez andrewk
      Witam, do sprzedania posiadam prawie nowe siłowniki do ładowacza czołowego T25 / C330 / C360 / MF 255.

Używane niecałe 7msc. 100% sprawne.

Specyfikacja techniczna:
      Długość siłownika złożonego 870 mm
      Całkowita długość siłownika po rozłożeniu 1500 mm
      Średnica tłoczyska 40 mm
      Średnica zewnętrzna siłownika 60 mm, mm
      Łożysko fi 25 mm ( otwór na sworzeń), mm
      Skok tłoka 630 mm
      Wyjście na króciec M18 x 1,5 M16 x 1,5( zewnętrzny gwint) mm

Cena 150zł/szt
      Koszt wysyłki 35zł/komplet

Zapraszam do zakupu

• Przez AndrzejKost
      Witam, koledzy mam pytanie czy ktoś wie może czy jest szansa dokupić wtyczkę do systemu mach,
      Chodzi o tą na dole, mam w części przy turze, a w tej dolnej przy ciągniku jest tylko, miejsce na nią, wolał bym mieć wszystko w jednym, bo tak trzeba by osobno puścić kabel.

• Przez Zet7211MF6140
      Witam
      Chciałbym się zapytać zrobić aby ładowacz więcej kg podnosił. Niby powinien ok 1t dźwigać a 650kg max teraz podnosi. Ładowacz jest zamontowany na Zetorze 7211. Sprawdzałem ciśnienie na wyjściach hydraulicznych i ma odpowiednie. Co może być nie tak?
    • Przez pablo312
      Witam. Posiadam goliata czy podejdzie do niego łyżka podbierna z mocowaniami i tłokiem od Trolla 350? 
      Proszę o odpowiedzi.
      Czym się rożni Goliat od Trolla rożnice w wymiarach i budowie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.