Skocz do zawartości
e2visionamd

sprzęganie ładowacza mx u 310

Polecane posty

e2visionamd    1

Witam wg instrukcji przed rosprzęgleniem ładowacza z ciągnikiem trzeba podnieść przednią oś na 3 sek i opuścić aby jakoś odpowiednio wyrównać olej w siłownikach , ale nie mogę podnieść przedniej osi co może być przyczyną ?

romek6340    203

Pewnie chodzi po prostu o to, żeby skorzystać z "docisku". Tylko jak już na siłownikach po opuszczeniu tura nie ma możliwości aby jeszcze bardziej się wsuwały i podniosły przód ciągnika to Ci nie podnosi osi. Musisz popatrzeć, inaczej ramkę wychylić tak aby jeszcze trochę zakresu na siłownikach było, a jak nie to coś pod ramkę podłożyć i chwilę przytrzymać joystick wychylony (na opuszczaniu). Myślę, że rozumiesz o co mi chodzi bo jakoś zawile napisałem :D

e2visionamd    1

ramkę wychylić " ale właśnie ramka ma być według instrukcji tak ułożona aby widły czy łycha była w poziome na podłożu czy poprostu olać to ? też masz mx-a ? i tak zostawiasz na docisku czy docisk i na krótko wracasz na koła tak jak na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=p_ObBfq7tGw

Edytowano przez e2visionamd

Wiadomość z agroFakt.pl

romek6340    203

Nie, ja mam inny ładowacz trochę inaczej odczepiany. Odnośnie podnoszenia osi to się nie wypowiadam. Nie robiłem tak i pierwszy raz widzę. Najwyraźniej coś to daje... Wszystko masz ładnie na filmie pokazane jak odczepić :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez RolnikMat
      Chodzi mi o zdjęcie jak jest połączony ładowacz czołowy z ciągnikiem Valtra N92 lub N82 pod spodem, czy idzie jakaś rama czy coś? Bardzo proszę o zdjęcia. Z góry wielkie dzięki.
    • Przez artur4
      Czy ktoś szuka ciągnika używanego w popularnej mocy - 100 km?

Kupując używany, każdy chciałby nabyć ciągnik w możliwie jak najlepszym stanie technicznym: w miarę młody rocznik, mały przebieg, skrzynia z rewersem, klimatyzacja i oczywiście w atrakcyjnej cenie.
      Czy ktoś z użytkowników forum szuka takiego ciągnika? Jakie modele macie na oku, jakie egzemplarze oglądaliście i jakie macie wrażenia? 
    • Przez artur4
      Massey Ferguson 5455 - 105 koni. Ciągnik w bardzo dobrym stanie technicznym, zadbany.
      Przebieg w tej chwili dokładnie 1720 motogodzin.
      Fabrycznie montowany ładowacz czołowy marki Quick.
      Silnik Perkins 4 cylindry popularna i sprawdzona konstrukcja.
      Skrzynia Dyna4 - 16 biegów do przodu i tyle samo do tyłu. Rewers, zmiana biegów dźwignią w kształcie litery "T".
      Opony oryginalne od nowości. 

Ciągnik bardzo zwrotny i wygodny w pracy ładowaczem. Posiada dodatkową pompę olejową dwukrotnie przyspieszającą pracę ładowacza. Stan ciągnika niewiele odbiega od nowego za to cena jak najbardziej - moja propozycja to 140 tyś przy czym za nowy trzeba dać ok 300.Cena podlega negocjacji. Ciągnik popracuje tak samo dobrze i długo jak nowy a obciążenia finansowe dla gospodarstwa w tych niepewnych czasach jak wiadomo im niższe tym lepiej. Sprzedaje z powodu likwidacji produkcji zboża. Ciągnik w tak dobrym stanie w tak niskiej cenie bardzo trudno znaleźć. Możliwa sprzedaż bez ładowacza.

Link do ogłoszenia - http://otomoto.pl/oferta/massey-ferguson-5455-traktor-5400-tylko-1719-godzin-105-koni-ladowacz-czolowy-tur-brutto-ID6y7iA1.html

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem takiej maszyny to zaprszam na testy polowe pod obciążeniem. Najlepiej samemu się przekonać.  Tel. do mnie 515 813 003.

• Przez Henius91
      Witam. Posiada ktoś katalog części (instrukcję) do Tura 8? Potrzebny mi numer łożysk ślizgowych, pierścieni dystansowych i tulei samosmarnych