Skocz do zawartości
News

Polecane posty

Witam,

zakupilem jakis czas temu Case mx 135 rok 2000.

Wszystko dzialalo bez zarzutow az do teraz.

Padla mi hyraulika nie dziala nic a mam na mysli np: wspomaganie kierownicy, EHR, mowiac czystym jezykiem, Hydraulika zewnetrzna nie dziala dalem do regeneracji pompe tloczkowa i dalej nie ma zadnego efektu.

Dostaje siwych wlosow od szukania przyczyny, moze ktos z Panstwa spotkal sie z takim problemem i moze mnie nakierowac jak usunac usterke.

Dziekuje z gory !

Marek

JD1052    87

Działanie po omacku przy hydraulice w tych traktorach nic nie daje tylko niepotrzebne koszty jak u ciebie, bo jeśli miałbyś padnieta pompe tłoczkowa to byś z miejsca tym traktorem bardzo nie ruszył, hydraulika w nich ma pełno zaworów i innych badziewii do których bez ksiązki napraw lepiej nie podchodzić, jeśli chcesz sam brać sie za naprawe to spraw sobie instrukcje napraw która jest na necie po angielsku tam wszystko jest opisane każdy problem, co gdzie pomierzyć i poregulować.

Wiadomość z agroFakt.pl

grego    313

dokładnie tak jak kolega pisze na chybił trafił to nie ma co naprawiać takich ciągników. A czy w ogóle ciągnik ruszy z miejsca bo?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez audia424
      Witam mam nastepujacy problem  . Po zapaleniu ciagnika podnioslem podnośnik do gory i opuscic juz niechce... Jaka może byc tego przyczyna..???
      Podnośnik byl podnoszony bez zadnego obciążenia 
    • Przez Makis2111111
      nie wiem kompletnie jak i co zrobic po nizej zdjecia prosiłbym o podpisanie ktore pokrętła uzywac i jak ustawic.

• Przez Cytus
      Witam mam pytanie czy ktos posiada instrukcje po polsku jak naprawoc podnosnik mf 135?
    • Przez jaguarboja
      Witam mam problem z moim same czasem wyskakuje mi błąd 065 nie mogę dojść co to może być a z rubinem się nic nie dzieje z góry dzięki za odpowiedź i Jeszcze jedno problem 2 jaką jest przyczyną szarpania przy zmianie biegów? Filtry i olej nowy 

• Przez karol2306
      Cześć

W swoim Mx nie mam fabrycznej amortyzacji tylnego tuza. Ostatnio urwałem wieszak i znalazłem temat dotyczący zastosowania hydro-akumulatora w układzie podnośnika tak aby podnośnik miał funkcje "pływania". Przerabiał to ktoś u siebie? Ewentualnie ktoś się może orientuje jakiej pojemności trzeba zastosować hydro-akumulator tak aby działało to poprawnie??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.