DawidWsik

DF A grotron 106 mk3 -Świece

Polecane posty

DawidWsik    2

Witam mam pytanie czy u was po przekręceniu stacyjku zapala się kontrolka świec i od razu gaśnie czy powinna się palić przez jakiś czas. Przyszedł mróz -16 i nie chce odpalić, ciężko kręci.
Ciągnik to Deutz fahr agrotron 106 mk3

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

powinna świecić im zimniej tym dłużej.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidWsik    2

u mnie po przekręceniu stacyjki zapala się tylko na chwilę a słychać że przekaźnik rozłącza się po jakimś czasie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawel65
      witam mam pytanie czy deutz-fahr agrotron 6.45tt posiada świece żarowe ? ciezko pali gdy jest zima:| akumulator nowy..
    • Przez martinn94
      Witam.Mam problem z MTZ 80 z 86r. Została wymieniona stacyjka na nową i przestało działać po paru odpaleniach podgrzewanie świec żarowych.Jak może być przyczyna?
    • Przez stajniaomega
      Witam. Czy wymieniał ktoś z Was świece żarowe w Zetorze Forterra? Mam pytanie czy są pod świecami jakieś uszczelki jak np. pod wtryskami i czy lubią się ukręcać tak jak samochodowe? Pozdrawiam
    • Przez Adzik
      Witam wszystkich ,mam mały kłopot otóż niedawno kupiłem Zetorka 8540 ,a ostatnio spaliły mi sie świece żarowe i regulator oczywiście kupiłem nowe i założyłem podpięłem kabelki tak jak były wcześniej i teraz jest ok .tzn.świece się grzeja ciągniczek odpala,ale nie rozłączają się po zagrzaniu.Co by mogło byc nie tak?
    • Przez LTZ55a
      Witam panów, mam problem ze swoim MTZ-em. Świece żarowe podłączone są (tak myślę) dobrze. Prąd do nich dochodzi od włącznika przez bezpiecznik, zmasowane są w głowicy. Próbówka zaświeca się, więc powinny grzać. Po podłączeniu piątej świecy zaświeca się ona, a na wskaźniku w kabinie prąd lekko spada. Kiedy są podłączone te 4 w głowicy, nie reaguje nic. Jakby nie było tych świec. Nie mam pojęcia o co chodzi. Gniazda wyczyszczone, więc masa jest.
      Proszę o pomoc!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj