Gość

Ceny usług 2018

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sadek    1123

Mam do wykonania 2 wierzeje do garażu 2 skrzydła. Wymiary to 3,5x4 i drugie 3,5x5 materiał ok. 2000 zł. Ile za robotę?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polo95    37

ze 40 zł/godz jeśli metalowe (spawane), jeśli masz uprawnienia na spawanie oczywiście, spawanie elektrodowe u klienta, u siebie dolicz cenę prądu

Edytowano przez polo95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegeta23    2

Podbijam swoje pytanie.

Panowie ile moge policzyc za transport slomy ciagnikiem z przyczepa? Ile powiedziec za kilometr? 

Ciagnik JD 6330 Premium 105km.

Odcinek 50 km w jedna strone. Rozladunek mnie nie interesuje. 

Zaladunek bylby po mojej stronie. 100 belek slomy 120x120 ciagnikiem Kubota m9540 95km. Ile za taki sam zaladunek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Ja bym policzył tak jak kolega wyżej 150,- zł. za godzinę. Te 50 km. w jedną stronę to ok 3 godziny kurs tam i z powrotem czyli ok 450,- zł/ kurs. Załadunek 5,-zł./sztuka. Teraz to czy klient to łyknie zależy od tego ile bel weźmiesz za raz oraz od tego czy ktoś nie zrobi mu tego taniej ciężarówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19712

załadunek jak wyżej 5 od szt

jeśli 50km w jedną to wątpię żeby ciężarówka za 500 się znalazła choć wszystko zależy od regionu

10 godzin temu, Sadek napisał:

Mam do wykonania 2 wierzeje do garażu 2 skrzydła. Wymiary to 3,5x4 i drugie 3,5x5 materiał ok. 2000 zł. Ile za robotę?

kolega teraz zamówił takie drzwi z płyty warstwowej plus do tego obramowanie z katownika 100x100 wymiar drzwi to 3.5x3 

inny kolega po znajomości u siebie ma mu to zrobić po tysiaku od szt.Cena w normalnym przypadku to ok 1500szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak liczyć koszenie nieużytków kosiarką bijakową? Za godzinę czy za hektar? No i jaka stawka za jedno czy drugie. 

Kosiarka 3m na młotkach. Z tego co widziałem to zarośnięte trawą i innym dobrodziejstwem no i jeszcze są brzózki i sosny na tym nieużytku. Jest tego 2.5ha w 3 kawałkach.

I następne pytanie ile za z talerzowanie tego agregatem talerzowym 2.5m? 

Ciągnik to Renault 133.14.

Edytowano przez blondynek2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Tego typu odłogi to zawsze loteria bo nigdy nie wiesz jaką będziesz miał wydajność. Ryzyko powinien ponosić w tym wypadku właściciel pola a nie Ty czyli stawka godzinowa a nie od ha. Przy takim ciągniku i takich warunkach to minimum 250,- zł.godzina a nawet 300,- zł. za bijakową. Trochę czasu to zajmie bo żeby to zrobić dobrze w tych warunkach to nie ma co jechać szybciej niż ok 4 km./godzinę. Co do agregatu talerzowego to nie wiem czym dysponujesz ale na Twoim miejscu zastanawiał bym się czy w ogóle w to wchodzić ze względu na pnie i korzenie po rozdrobnionych tylko z wierzchu drzewkach no chyba,że to są bardzo małe drzewka. Do takiej fuchy to tylko ciężka tradycyjna talerzówka i to najlepiej pół zawieszana lub zaczepiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drzewka są różne mniejsze większe ale to brzoza i sosna to z tymi nie ma problemu. A karp najwyżej nie będę robił. 

Tak myślałem że te z 250pln/h brać. A za talerzowanie to tak 150pln/ha będzie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Za 150 za hektar to szkoda talerzówki zapinać. Pole bedzie nie równe bedzie sie pchało i zamiast godziny bedziesz robił dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Brony kompaktowej z jednej strony szkoda na taką robotę a z drugiej efekt pracy będzie marny za sprawą pni po drzewkach. Do tego to tylko ciężka stara zachodnia telerzówka lub ewentualnie ruska. Mam starego Vikinga 4 metry z talerzami prawie 70 cm i wagą ponad 3 tony a i tak na większych pieńkach idzie do góry. Generalnie na takie działki to najlepiej najpierw kruszarka leśna a dopiero potem talerzowanie i siew bez orki 2-3 lata aż wszystkie korzenie przegniją...no ale kruszarka to już droga usługa i nie każdy na to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi bardziej o pocięcie tej darniny bo łąka w porównaniu do tego to jest bajka. I o to głównie się rozchodzi żeby mógł to jakoś zaorać bo na chwilę obecną to nawet szpadel bardzo nie chce się przebić przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegeta23    2

John Deere 6330 Premium + pług obrotowy Zetor Sukov 4x35
Jak policzyć? Za hektar czy za godzine? I jakie stawki. Pomożecie? woj. łodzkie
Jeżdzę na ok 1700 obr. z prędkością między 7 - 8 km/h

 

Edytowano przez vegeta23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582
Ja też za 140km z 4 obrotowa 300 za godz co daje około 250 za ha

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

W roku ubiegłym gdy było paliwo tańsze to brałem po 250 teraz po 270 - 280 , trochę stękają ale co zrobić takie życie 

  • Like 1

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

WojciechFirus napisał:

a jak tam z cenami pszenżyta?

Jakbyś chciał sprzedac to daj znać niedługo będę kupowal😃


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegeta23    2

Komputer przy tych parametrach pokazuje 1.2h na godzine. Ale realnie mysle ze 0.9 - 1h na godzine zrobie w dobrym kawalku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

a od załadunku manitou czyli ładowarka teleskopowa jakie ceny bierzecie ? np załadunek topoli pni  na przyczepe ? za godzine ile ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103
koledzy ile wołać za zaladunek tira ze słomą? belki 150 cm 30-36 szt na samochodzie dojazd do sterty ok 5 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj