Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam mam problem z Pronarem 82SA polegający na tym że cały czas świeci radio w kabinie po odłączeniu "prądu" przez ten wyłącznik przy schodach i w momencie gdy ciągnikiem "potrząsłem" to radio się wyłączą i po chwili znowu świeci ... Aż do momentu w którym przekręciłem 3 razy stracyjką bo chciałem go odpalić i chu*a wszystko zgasło i zwora 12/24 V się przepaliła i teraz jest taki problem że po wymianie tej zwory / przełącznika 12/24 cały czas kręci aż do momentu w którym odłączę przewód od akumulatorów (na zworze pierwszy od siebie) . 

Uziu92    2055
coś z masą

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

withanight    873

A nie przypadkiem gdzieś plus na masie? Zwara w rozruszniku, przycisku startera albo stacyjce bo nie wiem co tam jest . 

Take me Away !...

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    796

Jak plus na masie? Jeśli po odłączeniu minusa na heblu jakikolwiek odbiornik działa to ty szukaj dla czego minus jest na ciągniku skoro wyłączyłeś go na heblu. Czyli sam hebel i kable od aku minusowe.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

kali2107    104
ja miałem 1025 i się sfajczył cały od instalacji po 4 dniach stania w garażu.
  • Sad 1

seweryn20    796

Coś pomieszałeś i teraz dzieją ci się cyrki. Ogólnie wypadało by przelecieć wszystko od stacyjki do przełącznika 12/24.  To że rozrusznik cały czas kręci znaczy ze jest napięcie na kablu który załącza przełącznik 12/24. 

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Instalacja jest nie kombinowana przeze mnie jedynie co to zmieniłem lampy na Ledy z tyłu robocze dorzuciłem jeden przewód bezpośrednio z alternatora na gniazdo dwu pinowe na prasę do sterownika . Ogólnie to widzę że jakieś cuda się z nią dzieją bo od 2 lat obrotomierz szaleje i nawet naciąg paska alternatora niewiele pomaga ... 

Zamówiłem przekaźniki pronarowskie ale z ich przesyłkami kurierem do jak w przyszły tygodniu przyjdą to będzie dobrze. Obstawiam te dwa przekaźniki rozruchu co są najbliżej szyby .

janek82    3

witam moze nie na temat ale nie chce zakladac nowego tematu potrzebuje schemat instalacji do pronara 82 tsa z 2007 r bo zakupilem   ciagnik  i ma luzne kable a nigdzie nie moge znalesc na necie prosze o wstawienie linka lub na pw dzieki

wiesiek63zmc    63

Jeśli odłączysz hebel a prąd jest to :hebel nie sprawny i zwiera albo dekiel na akumulatorze dotyka klemy minusowej Żle założona guma. Do Janka 82 te wolne przewody są pod tablicą jeśli tak to nie podłaczaj.Czy wszystko działa

rafalus8    63
janek82 luźne tzn? nigdzie nie podpięty?

TomaszStach    74
U mnie w pronarze 82 sa też niektóre są luźne. Przy alternatorze, pod tablicą rozdzielczą,na silniku. Może jest tak, że jest kilka modeli, a jedna instalacja.

janek82    3

witam tak sa nie podpiete jeden jest przed chlodnica wody 2 pod deska rozdzielcza i 3 na butli powietrza i po 2 kostki z 3 pinami  pod dachem przy  halogenach przednich jak bym mial rozklad instalacji to bym doszedl ale jak tez tak macie to pewnie to norma

janek82    3

witam  mam taki  problem   w pronarze 82 tsa ciagle swieci sie stop po przekreceniu zaplonu i brak jest przedniego kierunku lewego tylko miga pozycja lewa  pozostale kierunki dzialaja jakie moga byc przyczyny tych usterek?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek14
      Witam mam pytanie jak działa hamulec wom w mtz i jaką on pełni funkcje ?
    • Przez Olka7863
      Witam czemu jak olej sie rozgrzeje to nie chce unosic np. Talerzówki pługu itp. Belarus ?
    • Przez pafeu
      Witam. W pronarze 82a z 2010 roku podczas orki na biegu polowym 3,4 oraz 5 zaczęło zgrzytać i nie można zmienić biegów na szosowe. Tylny bieg działa ale bez gazu bo inaczej zgrzyta.
    • Przez Wicher1337
      Witam mam pytanie który traktor wybrać Pronara 1025a czy 82tsa opowie mi ktoś o ich wadach i zaletach ciągnik będzie pracować na 10ha to troche mało ale który wybrać ???

• Przez Ezekiel
      Dzień dobry, do wiosny chcę zakupić traktor. Modele jakie mnie interesują to mtz 82 i case international 845 xl, 844 xl. Chciałbym poznać opinie na temat tych modeli, jak jest z awaryjnością, jakie są ceny części? Czy może lepiej wybrać inny traktor w cenie do 35 tyś o mocy 80-85km?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.