Zaloguj się, aby obserwować  
Janusz44b

Nie działa wałek w fendt 514 c

Polecane posty

Janusz44b    0

Witam, Mam problem z wałkiem w Fendt 514 c. Nie załącza się na 540 obrotów, dioda tylko mignie i gaśnie. na wyświetlaczu pojawia się jakiś trybik. na 750 obrotów działa normalnie bez żadnych problemów. Jeżeli próbuje włączyć na 540 i później na 750 to muszę zgasić traktor. proszę o pomoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Pomoc ci moze tylko odczytanie kodu usterki. Inaczj bledu nie zlokalizujesz.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz44b    0

kod usterki to 6.1.08 , to pokazuje się jak włączę na 540. nie bardzo wiem co ten kod oznacza. jak jest na 750 to kod 0.1.60 i jest wszystko oki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Oryginał po niemiecku:

6.1.08 Magnetventil(elektrozawór) Stufe 750/1400, Je nach Fehlerart kann nur noch eine der beider Stufen eingeschaltet werden

0.1.60 Warnleuchte, Storung wird nicht mehr angezeigt

Teraz tylko niech @kosti to dobrze wytłumaczy, bo ja moge sie pomylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

jak zacząłeś to i skończ... :P

powiem tylko tyle ze blad 0.1.60 nie ma z tym nic wspolnego wiec skup sie na pierwszym kodzie. Jak widze JD masz kody bledow z instrukcji obslugi...ale daleko tymi kodami akurat nie zajdziesz. Musisz sprawdac w kodach z materialow do napraw gdyz kody w instrukcji nie mowia nic konkretnego gdyz przeznaczone sa tylko dla osoby jezdzacej ciagnikiem.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

@kosti znasz doskonale niemiecki i terminy techniczne, więc...

A z tymi kodami to się zgodze, że jest to informacja orientacyjna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

W zalaczniku opis bledu.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz44b    0

Mam problem żeby zlokalizować gdzie jest ten elektrozawór, szukałem pod spodem ale nie wiem który to dokładnie jest. Może ktoś mi podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

"Sprawdz zawor, str.100"


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie co to może być za objaw szarpania na 3 biegu i 3 półbiegu w polu - praca niezbyt ciężka  ??? Na innych półbiegach ok , nawet w orce na 4 półbiegu i 3 biegu jest ok inne też niby ok oprócz tego 3 półbiegu i 3 biegu . Co to może być ? Czy uszczelnienia na tych ,,choinkach" półbiegach ? Jezdzic nim nadal ? . Dodam , że na drodze na 3 półbiegu i 3 biegu nie szarpie tylko w polu .
    • Przez resters
      Szukam dobrego mechanika od tego sprzętu. Ciągnik 1995 rocznik. Do naprawy turbo-sprzęgło

      Lubelskie- Macie kogoś polecanego? 
    • Przez Grzesiek90
      Witam
      Mam problem z hamulcem ręcznym w Fendt 515C. Po zaciągnięciu nie trzyma wcale. Gdzie szukać przyczyny? Ręczny hamuje tym hamulcem na wale czy przy kołach są jakieś szczęki? 
    • Przez Profesor
      Fendt 515c - na załączonym resorowaniu przedniej osi gdy przekrocze 2 km/h slychac wycie hydrauliki przez 3-4 sekundy, traktor wyraznie traci moc. Po 3-4 sekundach wszystko wraca do normy. Co to moze byc?
    • Przez SZWAGIER1999
      Witam.zastanawiam się nad kupnem Fendt favorit 515c, chciałbym poznać opinie użytkowników fendt-a.Jego wady,zalety,najczęstsze usterki,spalanie itp.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj