Skocz do zawartości
PatrykGY

Cana lasu

Polecane posty

PatrykGY    4

Ile można wziąć za 2 ha lasu wiek 40 lat jest to las mieszany proszę o odpowiedź

i czy w ogóle opłaca się sprzedać las

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukasz1987    57

Nie wiem dokładnie ile Ci doradzić, bo las trzeba obejrzeć, ale drzewa masz dobre wiek też niczego sobie choć na liściaste to nie jest on stary. Kwestia też ceny ziem w waszym regionie. Cena będzie zależeć od ilości drzew oraz ich stanu zdrowie. Ale tani to on na pewno nie będzie

gratka    1

a ile moglbym sobie cenic za las 1 ha 100 letni sama sosna... w miarę gesty... 200 tys mogłbym za to wołać??

PatrykGY    4

Zgadzam się z przedmówcą my sprzedaliśmy drzewo ze 100 letniego i kupiliśmy 12 krów mlecznych 13 lat temu

dawidg2    30

Jak są ładne proste i długie sosny to mozna nieźle zarobić. Wiem bo w ojca firmie przerabiamy 8000m3 drewna rocznie więc ceny znam.

Andzia    0

Witam! Interesuje mnie cena sosny ok. 20-letniej za metr sześcienny na podlasiu i nie tylko! Klient daje mi 60 zł.Nie wiem czy się decydować! B)

Filipoo    14

ja sprzedaje po 70 i jak co pójde w góre;) tylko nie pokazuj kupującemu saygnaty :Plub jakiegoś swistka gdzie jest napisana cena i za jakąs ilośc B)

Filipoo    14

tak tak tak chodziło o asygnate sory za pisownie musze zwolnic a jestem do tel przyzyczajony a na tel szybko dusze klawisze B)

danielhaker    803

Nam miesiąc temu dziadek za las 0,7ha w pobliżu naszego (prawie po sąsiedzku) chciał sprzedać a chciał koło 30tys. za to a tak były dęby grubości nogi , brzozy i trochę sosen ale zrezygnowaliśmy bo swojego mamy 4ha więc swojego nie nadążamy przepalić w piecu (oczywiście wycinamy tylko suche)

P.S Sąsiad jak jedzie do lasu po opał to nie patrzy czy suche czy zdrowe. Tnie te, do których ciągnikiem blisko dojechać i las już rzadziutki ma ale czysty bo sk*****syn jak ścina to zabiera tylko grube a czuby u sąsiadów zostawia. BRAK MI SŁÓW

hubertuss    483

O cenie można powiedzieć widząc las na żywo tak to osbie można pogadać. Zresztą ja tam swojch lasów nie sprzedaje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się