Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marcin z małopolski

Cena paliwa hurtowa małopolska i od kogo??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena

Mam do Was takie pytanie chciałbym w tym roku zakupić większa ilość paliwa hurtowo tylko nie mam żadnych kontaktów ani info w tej dzedzinie, więc potrezbował bym jakiś adresów i telefonów w okolicach małopolski północnej a także krakowa z góry dzięki za pomoc:)

trq    1

W Gnojniku koło Brzeska jest hurtownia "CMC" Dowożą paliwa już od 1000l. A ceny mają bardzo konkurencyjne. Sam zaopatruję się u nich.

szmergiel    195

Marcin mieszkam niedaleko Ciebie tzn kolo Slomnik i juz od paru lat kupuje z jednej firmy z miechowa ,cena z pon.3.87za on,jakoscu naprawde dobra ,dowoza do domu w cenie,u nas duzo ludzi sie u nich zaopatruje.JAK chcesz info to pisz na PW

Wiadomość z agroFakt.pl

semos    11

mieszkacie niedaleko Krakowa, wiec może lepiej kupić na Auchan w Bonarce - cena rewelacyjna z porównaniem do innych, a jakość jest gwarantowana - bo to przecież stacja.

Ale ja chce hurtowo z przywozem do domu około 2000 litrów na początek i raczej to ja do bonarki poto nie bede jeździł :) jesli to dla Was nie problem to piszcie odrazu numery telefonów ;)

semos    11

nie wiem tylko czy wyjdzie Ci taniej mimo tzw. zakupu hurtowego @szmergiel napisał, że cena w poniedziałek w hurtowni ,,firmy z miechowa ,cena z pon.3.87za on" a we wtorek na Auchanie 3,77 w detalu wiec 10 gr różnicy, to jednak dużo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować