Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

Gość   
Gość

...🤗nie posłuchałam🤗 pod warunkiem,że nie były to jakieś ultra dźwięki i pierzesz nam wszystkim mózgi 😂😂😂😜😜😜😜 przyznaj się ;)

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

NOWOŚĆ

 

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Tess napisała

🤗nie posłuchałam🤗 pod warunkiem,że nie były to jakieś ultra dźwięki i pierzesz nam wszystkim mózgi 😂😂😂😜😜😜😜 przyznaj

A może zna ktoś autentyczny teks tej piosenki 😊

I nie chodzi tu o jakąś tam reklamę ale uciekło mi to z konstekstu 

Edytowano przez andrzej612b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@tess To ty jesteś Kobietą.

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak. 😋👏👏

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3140

Morion fajny zestaw i tego Balthazara jak bym już gdzieś słyszał ;) 
przypomniały mi się audycje muzyczne sprzed lat Tomasza Beksińskiego
sorry że ja bez niczego tutaj ale z tą "ciszą" jakoś tak za bardzo mi się udzieliło i .... się nie przygotowałem no i jakaś grypa mnie bierze czy coś i za bardzo nie wiem nawet co mi się w takim stanie akurat podoba no ale ten zestaw na pewno pasuje do szumu jaki mam  uszach i psychodelii samopoczucia w stanie podgorączkowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3140

o. to jak mi jeszcze ze dwa stopnie podskoczy piszę elaborat z mechanicznych kwantów 

Roman obejrzałem ten teledysk od Ciebie i to jakaś bajka bo tylko w bajce wszystkie świnie lądują na koniec za kratkami.
w rzeczywistości co najwyżej kończą jako hodowcy kur dla lisów

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dysydent Ty weź chłopie coś od gorączi😷 ratuj się chłopie🤣 

Romano gdzie Ty to wynajdujesz?😅😄😄😄😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3140

już wziąłem
jakoś słabo działa... aż sprawdzę... nie nie, niczego nie pomyliłem z apteczki. woda utleniona i spirytus salicylowy nietknięte

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

MI ze Stachurski najbardziej podoba się ta piosenka z lat 90,wtedy się tego słuchało na kasetach i Krzysztofa Cieciucha.

Choć i ta Andżelina doby utwór

 

 

 

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam takie zboczenie, że jak usłyszę o jakiś sławnym starszym zespole, to szukam jego pierwszych piosenek... z czego zasłynął i tam są najlepsze hity. Co do Stachurskiego to " Chcesz czy nie" naturalnie, ale najbardziej lubię to zachrypnięte "Dziś jestem z Tobą". Co do Cieciucha, to śpiewał kiedyś z moim bożyszcze Marcinem Millerem, i jego hit; Choć to straciłaś to też zyskałaś wiele i nie żałujesz naprawdę warto było, pamiętasz dobrze jak bardzo chciałaś wiedzieć co będzie potem dziś jesteś już kobietą. Tejże tej to mi się najbardziej podobało. 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pamiętam ,kiedyś było zupełnie inaczej, tylko radio było i Noc Dj-jów w piątek.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak osobiście to największy sentyment mam do piosenki "Ławka" Formacji Nieżywych Schabuff... wtedy wszystko się zaczęło. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Fajny utwór też mi się podoba a co powiecie o tym.

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Teraz na okrągło słucham -głównie w aucie- " Tu jest" Boysów, "A teraz tańcz" Drossel, fajny teledysk bez golizny i akordeon, oraz "Ta malutka blondynka" Mig. Super teledysk i przede wszystkim córcia też uwielbia, to mam z kim potańczyć, aż mama z dołu kijem wali w sufit. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3140
43 minuty temu, giggle napisał:

Tak osobiście to największy sentyment mam do piosenki "Ławka" Formacji Nieżywych Schabuff... wtedy wszystko się zaczęło. 😍

nie wiem co tam u Ciebie się zaczęło? ;) 
bo u Nich to raczej od tego

1 godzinę temu, giggle napisał:

Ja mam takie zboczenie, że jak usłyszę o jakiś sławnym starszym zespole, to szukam jego pierwszych piosenek... z czego zasłynął i tam są najlepsze hity. Co do Stachurskiego to " Chcesz czy nie" naturalnie, ale najbardziej lubię to zachrypnięte "Dziś jestem z Tobą". Co do Cieciucha, to śpiewał kiedyś z moim bożyszcze Marcinem Millerem, i jego hit; Choć to straciłaś to też zyskałaś wiele i nie żałujesz naprawdę warto było, pamiętasz dobrze jak bardzo chciałaś wiedzieć co będzie potem dziś jesteś już kobietą. Tejże tej to mi się najbardziej podobało. 😉

 

a mam tu przykład gdzie mamy tu dwa różne zespoły w zasadzie to jeden zespół z charakterem a drugi zwykłą dancingową kapelkę.

 

 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3140

i chyba to był ich ostatni w miarę oryginalny utwór ze stylem po których można Ich poznać na końcu świata. Póżniej sequele i komercja choć i tak na wysokim poziomie ale nigdy nie dorównali swoim pierwszym płytom klimatem tylko im właściwym i nie do podrobienia.
Przypomniał mi się wykonawca tych z typu "jednego przeboju" i to jest miara trudności stworzyć coś oryginalnego jak np "Word's" F R Davida
ten wykonawca ma wprawdzie i inną sieczkę dyskotekowo rockową ale tylko po tym utworze od razu wiadomo kto zacz

poskładałem sobie współczesne przeboje, tzw nowości na jakie natrafiłem ostatnio w dość chaotycznych poszukiwaniach w mainstreamie współczesnej komercji. od dawna nic nie dodałem do tego zestawu z braku czasu a może zainteresowania i nie widzę za wiele tego typu "znalezisk" i tutaj. na razie zatem cały zestaw jeszcze raz podlinkuję choćby dla siebie aby bez reklam między utworami sobie stąd odsłuchać

 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

😇 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj