przemal_1989

Dealerzy CLAAS

Polecane posty

MDSikor    6

Wydaje mi się że ten katalog będzie do wzięcia na AgroPremierach


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

Wydaje mi się, że ten zasięg jest tylko poglądowy... Nie sprawdza się w praktyce ;[


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

chodzi o to, ze nie moze powstac w tym rejonie zaden inny diler claasa, w zasadach franczyzy m.in. tak jest, po to by miec szanse sie utrzymac i rozwijac na rynku.

natomiast nikt nie zabroni rolnikowi udac sie do 3 pobliskich dilerow i wybrac najkorzystniejsza oferte ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

rolnikowi nikt nie zabroni, ale np diler Case jeśli sprzeda coś na terenie innego dilera musi mu 5% wartości sprzętu oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow nie zastanawialem sie :/ na pewno chcialbym wreszcie ciagnik z przekladnia bezstopniowa. wybor jest teraz ogromny, a do podjecia decyzji to wiele prob i przemyslen bym potrzebowal, ale wiem ze wsrod kandydatow znalazlby sie napewno axion c-matic.

Ciągnik przyjazny ale jeżeli jest to, to co dali na na szkoleniu wiosną ubiegłego roku to przekładnia C-matic jest trochę prymitywniejsza niż w starym już i poczciwym CVX(szkoda swoją droga że puma cvx nie ma oddzielnej hydrauliki;/ ach te oszczędności wszędobylskie)


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@b0gdan o takich tajnikach to nie widzialem ;[

 

nie mialem okazji obcowania z c-maticiem, ale jest prawdopodobne takie uwstecznienie, ostatnio zmienilem nastawienie i juz tak mocno mnie nie ciagnie do bezstopniowek, jest tyle ciekawszych innych maszyn i majacych wiekszy wplyw na to co sie dzieje na polu ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

Polecam oddział w Łowiczu, można pojeździć ciągnikami, Bartek odpowie na wszystkie pytania a i pokaz zorganizuje jak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez waldus_x77
      Witam, 
      Pojawił się jakiś problem w moim Claasie Ares 816, zaczęła migać kontrolka na prawym słupku i ciągnik jest jakby na hamulcu, na małym biegu da się ruszyć ale coś trze i go trzyma.
      Od czego jest ta kontrolka?
      Proszę o pomoc.




    • Przez MFargo
      Witam, posiadam Claasa axiona 810 cebis 2008r i chciałbym zwiększyć prędkość bo ma włączoną ekonomiczna jazdę na biegu D  (ma zablokowane obroty)
      Chcę ten zabieg zrobić bo chodzi w transporcie i nie wiem czy tylko komputerowo czy jak 
       
    • Przez Seba243
      Witam czy ktoś posiada jakiś schemat poodłączenia Ls? . W rozdzielaczu mam tą kasetę do ktorej przykręcone są przewody zasilania , powrotu i sygnału . Ale ciągnik wogole nie reaguje na sygnał i nie daje cisnienia na złącza . Maszyna jest sprawna bo była sprawdzona na innych traktorach . Zauważyłem że we wszystkich innych axionach w okolicy posiadających sprawny Ls przy zasilaniu rozdzielacza jest trojnik i gdzieś idzie jeszcze przewod a u mnie jest tylko kolanko



    • Przez wiesio90
      Witam wyskoczył mi komunikat taki. W instrukcji nie mogę odnaleźć co to może być ? 

    • Przez Czaro_1990
      Witam wie ktoś może od czego jest czujnik zaznaczony na zdjęciu? 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj