Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
klocek

holowanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
klocek    0

czy np jak mi sie posuje traktor albo samochód to czy moge kierowac pojazdem ktory jest holowany bez prawajazdy?czy musze miec prawojazdy pomimo tego auto/ciągnik jest zgaszony i ciągnięty

kiedys mialem taki przypadek ze kapcia cłapalem w c3603p no i na podnosniku tylnym zaczepilismy na zaczep polowy do ursusa 914, podniusł mnie 914 do gory i ciągnelismy, mialem wtedy13-14 lat , jechalismy kilka km przez szose, policja jechala, przyglądali sie nawet i nic, czy mialem tylko fuksa jakiegos czy moze jednak mozna jechac pojazdem holowanym bez prawka

kamil20    0

Tak trzeba posiadać uprawnienia, nie są wymagane jeżeli pojazd jest holowany w sposób uniemożliwiający kierowanie nim.

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej2110    529

Trzeba mieć prawko nawet gdy się kieruje pojazdem holowanym. Kilka lat temu niedaleko mnie był taki przypadek ze holowali samochód i policja ich zatrzymała i dostali mandat. Mieli naprawdę pecha bo to było 50 m od wjazdu do ich podwórka.... Gdyby zdążyli wjechać nic nie mogli by im zrobić (teren prywatny a nie droga publiczna).

Holowanie w sposób w którym nie potrzeba kierować?? Wtedy nie wozi się tam pasażerów.

Rafal180    2

Ale jeśli policja widziala jak jechali po drodze publicznej mają prawo wjechać za tobą na podwórko :) i pierdyknąć ci mandat :)

andrzej2110    529

Wtedy akurat policja przejeżdżała samochodem i się zatrzymali żeby ich zatrzymać. Gdyby jechali minute później tamci zdążyli by spokojnie zjechać z drogi i by ich nie przyuważyli.

klocek    0

a jak robie sobie w polu, czy jade drogą(nie szosą tylko polną jakąs albo zuzlówką) no i jedzie policja bo chcieli sie przejechac tą drogą albo np robie w polu przy szosie , i policja jedzie, mogą mi cos zrobic, nie mowie tu o holowaniu tylko przy normalniej jezdzie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować