bolid20

Opłacalność produkcji czosnku

Polecane posty

LEREDA    4

A fosforu nic nie dajesz fosfor potrzebny jest właśnie do tworzenia główek , co do preparatów grzybowych to dobrze że infinito  zastosowałeś teraz a nie póżniej  bo stosowany moim zdaniem mniej niż 3 tygodnie przed kopaniem powoduje że czosnek śmierdzi tak jak ten hiszpański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Fosfor dalem tydzień temu, a z,tym infinito to szczerze mówiąc -nie wiedziałem , mam farta. 

Hmm do dursbana jedna dorzucę fosfor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499

nie wiem czy można mieszać potas z magnezem 

 

grzyb i na robaka starczy ale odżywka by się jeszcze przydała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meter    0

Kiedy planujecie kopanie harnasia u mnie dzisiaj opedowany ornak jeszcze bez pędów pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quis    9

Ja opendowalem 90% harnasia, za tydzień przejdę do końca. A kopanie nie wiem. Bo nawet nie patrzyłem jak pod ziemią wygląda. Rok temu sadzilem 10pazdziernika a kopałem 1 lipca w tym roku sądziłem 20 października i zobaczę czy 1 lipca będzie do kopania czy tydzień później. Ciężko stwierdzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Według mnie na 99% wykopki będą wcześniej, nie wiem jak u Was ale z,tego co widze u siebie wszystko w czosnku mam wczesniej aniżeli w ubiegłym. Harnas zrobiony, a dziś jak byłem to szerokolitny wypuszcza baty kwiatowe na potęgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaworek7    0

Uprawa czosnku to nie łatwa sprawa, trzeba włożyć dużo starań aby mieć z tego zyski. A często jest tak, że te zyski nie są zbyt duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel213333    23

Jak tam panowie patrzeliscie juz jakie glowki sa u was. Ja dzis zaczynam podlewanie. Bo deszczu nie zapowiadaja a juz sucho sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quis    9

Dajcie foto jakie macie teraz główki:-) ja tylko dolistne pomarańczowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JakubP11    0

A w jakiej dawce pomarańczowy? Mój jest trochę przesądzony i chciałbym prysnac ale nie przesadzić. A można mieszać go z asahi i aminokwasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dszywala    2

Potrzebuję rady doświadczonych plantatorów bo ja nigdy się z czymś takim nie spotkałem.

Co to za wąsy które rosną koło pędów?

20190605_153005_resized.jpg

20190605_192032_resized.jpg

20190605_192048_resized.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qbszon    0

Panowie, czy jest jakiś środek na chwasty którym można opryskać czosnek w fazie pędowania, czy została już tylko haka? Na polu z czosnkiem mam dużo rdestu i trochę przytulii, proszę o radę. 


John Deere 4240 i ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racycacy    0

Masakra... Wam też tak usycha w oczach harnaś? Upały że nie daj boże, deszcze były wyśmienite ale ponad tydzień temu.. Kopalem w poszukiwaniu robaka ale nic nie znalazłem, możliwe że to tylko przez susze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEREDA    4

Ja miałem to samo żółte końcówki i od dołu usychał , teraz trochę się poprawiło to znaczy w porównaniu tym co było to jest dobrze  zastosowałem amistar  poza tym dałem TYTANIT dwa razy w odstępie 7 dni plus odżywki kristalon niebieski a później kristalon żółty  plus wapnovit turbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racycacy    0

Panowie niepokoi mnie to strasznie.. Co to może być? Dodam że uszkodzenia tego typu są tylko na pierwszej lusce, reszta zdrowa bez przebarwień, proszę o pomoc 

IMG_20190608_130250.jpg

IMG_20190608_130309.jpg

IMG_20190608_130317.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pepik190
      Witam.
      Będe wdzięczny za podpowiedz jak zrobić sadzarkę do czosnku,zdjęcia dane konstrukcyjne.Z góry dziękuję.
    • Przez membrana
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czym zaprawiać czosek, jakie stosować opryski i co zrobić, zeby nie gnił wiosną?
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie znalazłem nigdzie tematu z cenami czosnku więc piszcie po ile chodzi czosnek i w jakich regionach.. jezeli jest taki temat to przepraszam
    • Przez mwp113
      Wydzierżawiłem pole, na którym kiedyś rosło zboże, którego nie zebrali i zgniło. Od tego czasu minęło 2 lata, a pole zarosło krzakami. Popalilismy krzaki, zaoralismy pole i teraz pytanie do was. Co zrobić żeby doprowadzić pole do porządku tak, aby mozna było sadzić czosnek. Pole ma 1ha . Moze jakieś konkretne nawozy do odkwaszenia pola tak, aby doprowadzić je do porządku. Z góry dziekuje. ( Chcemy sadzić czosnek zimowy)
    • Przez 360i82Sa
      CZOSNEK
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj