dszywala

Members
 • Ilość treści

  93
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

1 obserwujący

O dszywala

 • Ranga
  Użytkownik

Ostatnio na profilu byli

1009 wyświetleń profilu
 1. Ja mialem ten sam. Poszedl w podsiewacz. W jakiej cenie kupiles?
 2. korn kali ma 40% K2o a mam polifoske krzem 34% k20 więc chyba nie ma co kombinować tylko rozsiać teraz tą polifoskę?
 3. Cześć, Chodzi co prawda o kuku słodką ale mam problem. Z przyczyn losowych nie udało się dać w podsiewacz polifoski i poszedł tylko fosforan. Kukurydza już zasiana. Jak teraz dostarczyć potas żeby rośliny go dostały? Sól potasową to chyba tylko kilka tygodni przed siewem. Posypowo nie ma sensu chyba. Do tego może być problem z chlorkami które nie zostaną wypłukane przed wschodem roślin... Siarczan potasu?
 4. Sprzedam 500kg harnasia 4-5cm. Suchy zdrowy. 2.5zł/kg Malopolska lub wysylka palety.
 5. Jaką polecacie sadzarkę do czosnku?
 6. Potrzebuje sorty 4.5 / 5 / 5.5/ 6. Ręcznie idzie to bardzo słabo i jest za dużo pomyłek... Niestety teraz kupujący wymagają...
 7. Jak go składowałeś? Musiałeś kopać z zielonymi liśćmi bo wygląda na zaparzenie. Jeżeli był składowany np. na paletach albo bardzo gęsto powieszony bez dostępu powietrza to liście zgniły i pociągnął do głowki. Z innej beczki. Jak sortujecie czosnek? Potrzebuję kupić sortownik bo nie przerabiam ręcznie. Jaki sortownik szukać? Do ziemniaka? Rolkowy czy sitowy? Do czosnku obcinanego na krótko.
 8. Jeżeli jeszcze nie wykopaliście swojego czosnku to uważajcie na złodziei. Mi wczoraj w nocy ukradli około 7-8tysięcy główek. Kombajn wykopał ale nie zdązyliśmy wszystkiego zwieść bo nas zastało noc a rano już nic nie było...
 9. Potrzebuję rady doświadczonych plantatorów bo ja nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Co to za wąsy które rosną koło pędów?
 10. Białe larwy wielkości milimetra może dwóch, wiją się i skulają w kupę. To nicienie? Pojawiły się na czosnku.
 11. Ja z ogławianiem pewnie poczekam na następnego tygodnia aż wszystkie wypuszczą. Chodzenie po 5 razy to nie dla mnie Póki co dzisiaj kopałem odwodnienia bo wody po kolana miejscami... Jakiej wielkości macie główki w harnasiu obecnie?
 12. Grzyba tam też raczej nie widzę. Kolego, to nie wygląda jakby się stało w kilka dni. Żeby tak liścia przyschły to potrzeba trochę dłużej. Nie widziałeś żadnych objawów jak pryskałeś tą odzywką?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj